Badania kliniczne w Łodzi

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Salve Medica
Posty: 0
Rejestracja: 31 sty 2019, 14:35
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: łódzkie
miasto: Łódź

Badania kliniczne w Łodzi

Post autor: Salve Medica » 31 sty 2019, 16:07

Dzień dobry,

jestem pracownikiem łódzkiej kliniki Salve Medica. Zarejestrowałam się na forum, by udzielać informacji na temat prowadzonych przez nas badań klinicznych - nie są to absolutnie działania reklamowe, a informacyjne i doradcze. Mogą zwracać się do mnie Państwo ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi naszych badań.

Obecnie szukamy pacjentów do:

:arrow: badania dotyczącego wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Szukamy osób pomiędzy 18 a 80 rokiem życia, ze zdiagnozowanym wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego od przynajmniej 3 miesięcy
:arrow: badania dotyczącego choroby Crohna. Szukamy osób od 18 do 75 roku życia, u których zdiagnozowano chorobę Leśniowskiego-Crohna od co najmniej 3 miesięcy (pacjenci nie leczeni wcześniej lub też przeleczeni lekami biologicznymi)

W razie zainteresowania polecam kontakt z koordynatorem badań klinicznych, który udzieli wyczerpujących informacji: 572 507 673.

Ja również chętnie odpowiem na pytania na forum.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Posty: 3607
Rejestracja: 16 lis 2008, 22:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Holandia/Helmond
Kontakt:

Re: Badania kliniczne w Łodzi

Post autor: Anette28 » 10 lut 2019, 23:17

W pierwszej kolejności nie została wydana zgoda Administracji na ten post, druga sprawa to jakieo leku dotyczą badania? w jaki sposób kwalifikujecie pacjentów?
jesli nie otrzymamy odpowiedzi post zostanie usunięty zg. z reg
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki w Fazie Badań Klinicznych”