Badanie kliniczne w Bydgoszczy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
terencjusz
Posty: 0
Rejestracja: 06 gru 2017, 11:48
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: kujawsko-pomorskie
miasto: Bydgoszcz

Badanie kliniczne w Bydgoszczy

Post autor: terencjusz » 06 gru 2017, 14:38

Dzień dobry, jestem tutaj nowy i z góry przepraszam, jeśli nie jest to odpowiednie miejsce do tego typu publikacji. Szukałem wątku, gdzie można zasugerować prowadzone w Polsce badania klinicznie, ale nie znalazłem. Wśród znajomych mam kolegę, który choruje na wrzodziejące zapalenie odbytnicy. Od swojego lekarza dowiedział się o programie badań klinicznych, który prowadzi ośrodek Pratia w Bydgoszczy właśnie dla pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem odbytnicy. On niestety się nie zakwalifikował, ale może inni pacjenci będą chcieli skorzystać z takiej formy pomocy. Z tego co mówił, to ośrodek super i sama wizyta przebiegły bardzo dobrze, personel bardzo pomocny i doświadczony lekarz, który prowadzi badanie.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Posty: 3607
Rejestracja: 16 lis 2008, 22:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Holandia/Helmond
Kontakt:

Re: Badanie kliniczne w Bydgoszczy

Post autor: Anette28 » 08 gru 2017, 14:36

super, a jakim lekiem?
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

asia35
Początkujący ✽✽
Posty: 107
Rejestracja: 10 lut 2018, 20:00
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
miasto: Grudziądz

Re: Badanie kliniczne w Bydgoszczy

Post autor: asia35 » 02 mar 2018, 14:11

Również w Bydgoszczy w Bizielu jest program badan klinicznych . Dziś moja mama dostala 1 raz lek biologiczny . Nie powiem wam nazwy bo mama nie pamięta ale na wypisie będzie napisane to później podam . Mama choruje na CU od niespełna roku z ciezkimi rzutami . Polecam wszystkim ten szpital ,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki w Fazie Badań Klinicznych”