Leczenie biologiczne

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adusia

Leczenie biologiczne

Post autor: Adusia » 16 sty 2013, 19:41

Witam!

Na ostatniej wizycie u mojego lekarza dostałam skierowanie na leczenie biologiczne. Wysłał mnie do Poznańskiego szpitala do znanego mu profesora. Pierwszą "konsultacje" mam już w piątek. Czego mam sie spodziewac po takiej wizycie? I czego spodziewać się dalej? Czy mam sie przygotować na kolejny pobyt w szpitalu i kolejne "przyjemne" badania? Może ktos z tu obecnych powie mi troche jak to wygląda? :) Bo lekarz za wiele mi nie powiedział :<

Pozdrawiam.

Adusia

Re: Leczenie biologiczne

Post autor: Adusia » 16 sty 2013, 19:48

Tam są same informacje konkretne na temat leczenia. A ja chciałabym się dowiedzieć czego spodziewac się przed leczeniem. Niestaty jestem straszną panikarą i na samo słowo szpital robi mi się słabo :(

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Leczenie biologiczne

Post autor: Natalka » 16 sty 2013, 19:52

Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Adusia

Re: Leczenie biologiczne

Post autor: Adusia » 16 sty 2013, 20:11

Tak mniej więcej o to :) Dziękuję :) Mam jeszcze tylko 2 pytanka. 1. Czy przy tych badaniach długo trzeba zostac w szpitalu? i 2. Czy będą chcieli powtarzac kolonke którą miałam niecałe 10 miesięcy temu?

Adusia

Re: Leczenie biologiczne

Post autor: Adusia » 16 sty 2013, 20:41

Wiem że warto ale niestety poprzedni raz mimo iz pod narkoza był tragiczny. :(

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

[ Dodano: 16-01-2013 ]
Przypomniało mi się jeszcze jedno pytanie [oj moja skleroza :D] Jak długo trzeba czekać wgl na te badania wstępne? W piatek to dopiero pierwsza konsultacja a lekarz coś wspomniał o 3 miesiącach nawet.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o leczeniu biologicznym”