Szukam nowego telefonu

Dział o wszystkim, co dotyczy komputerów i informatyki - pytania, problemy, porady itp... oraz adresy stron ze skryptami, PHP, ASP,Assembler, C/C++, CFML, Delphi, Flash, Java Script, Pascal, Perl, PHP, Programy użytkowe, Python, SQL, Visual Basic, XML....

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: Natuśka » 30 lip 2013, 22:45

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
O kurde, nie miał gdzie :wow:

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
No... Nie chciałam być niegrzeczna, ale po Twoim poprzednim poście tak pomyślałam :p

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
3 lata temu babka w salonie mi mówiła, że niedługo będą odchodzili od tych "zwykłych", więc lepiej żebym się przyzwyczajała :neutral: A ja uparcie, że chcę zwykły :E
Zenobius pisze:Ale po tym co napisalas, to sprobuj sobie Samsunga albo HTC, z Androidem
No i chyba mnie nakręciliście :p Hmm... A co do moich wymagań to.. Mi głównie telefon służy do dzwonienia, SMSów piszę mało, a net to w sumie mi do wszystkiego by się przydał (poczta, fb, gps, no ogólnie świat i... FORUM :E).

Jednak mimo wszystko często jestem w trasie i nie chce mi się dygać za każdym razem laptopa. Swego czasu zastanawiałam się na zakupem tableta, ale sama nie wiem, czy lepiej zainwestować w jakiś bajerancki telefon, który spełni moje dwustronne oczekiwania (tablet i telefon), czy na każdy oddzielnie.

Bosz... I żeby nie było- jestem bardzo ugodowa i dużo do szczęścia nie potrzebuję :p
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃
Posty: 1414
Rejestracja: 24 mar 2010, 19:44
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: mgiełkaa » 30 lip 2013, 22:56

Zenobius, masz na myśli taką wysuwaną? W sensie, że dotykowy jest i wysuwana jak się potrzebuje? A co z tym HTC (ekran)taka partia czy ogólnie jak dotykowy to wrażliwy?
WrednaTubisia, jeżeli możesz mi też doradzić to bardzo proszę :smile: Mam abonament w Orange. Ktoś może mi wziąć w T-Mobile na siebie (korzysta z abonamentu ale tylko aktywacja do tej pory, teraz może przy przedłużeniu umowy wziąć aparat).
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃
Posty: 1414
Rejestracja: 24 mar 2010, 19:44
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: mgiełkaa » 30 lip 2013, 23:14

WrednaTubisia, w takim razie skorzystam z porady Eksperta.Zaraz napiszę na PW :smile:
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: loczek » 30 lip 2013, 23:37

Natuśka, co będziesz latała po salonach, kup ode mnie sony ericsson k850i, trzymam go specjalnie dla Ciebie :E

Jako, że z forum jesteś, to dam zniżkę i dorzucę rolkę papieru toaletowego :wink:


A tak ogólnie to ten samsung ile trzyma? Bo i ja się za jakimś rozglądam, ale żeby bateria przynajmniej ze 3 dni wytrzymywała.

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: loczek » 30 lip 2013, 23:51

to wiadomo, że bluettooth wyłączony, wifi w miare potrzeby, rozmowy i smsy w średniej ilości.
I oczywiście musi być sony, albo sony ericsson, bo innych telefonów nie uważam :roll:

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Posty: 662
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:32
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: Luki36 » 31 lip 2013, 13:01

S Xperia SP - polecam.


Też to mój pierwszy Smartfon, też nie byłem przekonany na zmianę , ale już po 1 dniu nie wyobrażam sobie powrotu do tradycji!
Na razie, bez leków

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: atabe » 31 lip 2013, 16:38

Ja mam Sony Xperia E. To mój pierwszy dotykowy i fajnie jest .szybko się przestawiłam. Fajnie jest :razz:

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: malapkasia » 31 lip 2013, 19:52

Natuśka pisze: Przeglądałam dostępne modele na warunkach, które by mi pasowały i zatrzymałam się na Nokia Asha 302.
Użytkuje ktoś może? Jakieś uwagi/opinie? :twisted:

posiadam :) jestem bardzo zadowolona, nic mu sie nie dzieje, nie zawiesza się, nie wyl. itd.... wygodnie się pisze, chociaz jak zrobić polska literkę rozszyfrowałam po 2 miechach-moj leń nie chcial poszukać w necie ani w instrukcji, internet przeglada sie dosc dobrze... zdjecia jak na slaby aparat to wychodzą całkiem całkiem dobre :P jedyny minus jak dla mnie to tak, że nie w każdą kieszonkę go mogę zmieścić- duzy rozmiar :/ aaa nio i ja mam czerwony-co bym go bez problemu znalazła w torbie :D :E
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: Natuśka » 31 lip 2013, 20:47

elwirka, widzę konkretna kobietka z Ciebie, bo jeszcze się cykam... i stresuję... :neutral:

Będę natręt :twisted:
A Samsung Galaxy Trend?
Bo w sumie wizualnie mi się podoba :p
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: Natuśka » 09 sie 2013, 14:45

No i wyszedł Samsung Galaxy S Advance :neutral:
Dziś pan kurier go przydygał :p Muszę sobie kieszenie powiększyć, bo się nie zmieści :wink:
Póki co nie potrafię się psychicznie przełamać, że jest dotykowy.. :/

Ale dam sobie czas. Jak na razie operuję starym, bo nie mam czasu na rozkminianie jego funkcji... Całe szczęście, że ta moja młodsza sio ma Samsunga dotykowego to mnie coś nie coś nauczy :E
Mam nadzieję, że mnie nauczy :neutral:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:24
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: ....

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: leila » 18 sie 2013, 13:56

co lepiej kupic ,zalezy mi na telefonie który robi zdjęcia
czy kupic telefon chyba samsung za 160 zł bez simlocka u takich naprawiaczy
czy isc i w salonie kupic lepiej ?mi zalezy na telefonie bez abonamentutylko na karte bez jakichs umow .Jestem teraz w plusie i będe ten stary numer przekładac do nowego.A jaki aparat wybrac zoom ,nie znam sie na tym czy 4xzoom?pokazywał tez jakis za 260 zł podobno lepszy aparat.Który z nich kupic ?Czy to sa tanie ceny ktore proponuje?
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: loczek » 18 sie 2013, 14:35

Czy w salonie czy gdzieś indziej, to nie ma znaczenia, bo jeśli miałby simlock na plusa,to nie szkodzi, masz plusa, to będzie działał.

A jeśli chodzi o aparat, to na zoom się nie patrz, tylko na matrycę, np. 5,0 Mpx. Generalnie im większa cyfra, tym lepsze zdjęcia.

Za mało dałaś danych, żeby napisać, czy tani czy drogi telefon Ci oferowali, najlepiej jakbyś napisała konkretne modele.

leny
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 19 kwie 2013, 20:18
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: uk

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: leny » 18 sie 2013, 14:51

leila, kup w salonie :smile:

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:24
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: ....

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: leila » 18 sie 2013, 19:52

samsung za 160 zl

mi zalezy zeby nie było simlocka a w kazdym salonie chyba maja z simlockiem?
teraz na mojej motoroli pisze VGA 4xzoom zdjecia dosc dobre ,w kazdej sieci sprzedaja z simlockiem?mam numer plusa i jeden numer orange
czy teraz kupic z większa liczba niz na mojej motoroli chyba pisało 3 zoom na tym samsungu czy to dobry?i chyba dotykowego nie kupowac jesli nigdy nie miałam?zawsze starodawne teraz motorola c651 ,jest jakis podobny do motoroli ale z duzym ekranem? bo mam okulary
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Posty: 2318
Rejestracja: 20 sty 2009, 19:24
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: CatAnn » 15 wrz 2013, 19:39

Hej, odświeżam temat :)

Mam problem trochę innego typu. Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem co powinnam zrobić.
Mam telefon, na który co miesiąc wydaję x set złotych, bo piszę koszmarnie dużo smsów. Niestety, jest on w orange dla firm, w którym nie ma ŻADNYCH ofert dotyczących smsów.
Postanowiłam więc, że zostawię sobie ten telefon, żeby dzwonić z niego, korzystać z internetu etc.
Natomiast do smsowania kupiłabym sobie drugi, gdyż smsowanie z tego telefonu (smartfon, dotykowy i okropny :C ) doprowadza mnie do białej gorączki (i jest diabelnie drogie). No i teraz pytanie - jak się za to zabrać?
Przejrzałam oferty różnych operatorów i stwierdzam, że wygodna byłaby oferta na kartę, to nie będę niczego przekraczać, oraz wykupywanie pakietów w rodzaju - 1000 smsów, smsy bez limitu czy coś w ten deseń. Z tym, że chciałam zapytać, jak to wygląda? Czy jest to umowa zawiązywana na ileś miesięcy, i konkretną kwotę się wpłaca? Czy chodzi się do kiosku i robi doładowania jak się kończą środki na koncie? Kupuje się zwyczajny starter czy może...?
Myślałam o Orange (bo w Orange już jestem, ponadto warunki oferty "1000 smsów do wszystkich" wydają mi się przejrzyste), ale w zasadzie nie zamykam się na inne sieci.

Ponadto przydałby mi się telefon. Czy powinnam kupić go w salonie razem z ofertą? Czy może znaleźć w jakiś inny sposób?
Myślałam o Nokii, jakiejś niedrogiej, lekkiej, i z klawiaturą alfanumeryczną. Średnio sobie radzę w znajdowaniu. Nie za bardzo wiem gdzie szukać - na stronach operatorów?

Z góry dzięki za pomoc :*
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery”