Szukam nowego telefonu

Dział o wszystkim, co dotyczy komputerów i informatyki - pytania, problemy, porady itp... oraz adresy stron ze skryptami, PHP, ASP,Assembler, C/C++, CFML, Delphi, Flash, Java Script, Pascal, Perl, PHP, Programy użytkowe, Python, SQL, Visual Basic, XML....

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: loczek » 16 wrz 2013, 16:38

Ta nokia ma wejście na kartę mini sim, najlepiej jakby w salonie Ci przycięli do odpowiedniego rozmiaru.

Żółty kolor niepraktyczny, ja bym brał czarny albo biały :wink:

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: Lemoni » 16 wrz 2013, 16:58

Żółty będzie Ci pasował do paznokci, ale wzięłabym jednak niebieski ;).
Najlepiej jednak sprawdź sobie przed kupnem, jak chodzi klawiatura i czy rzeczywiście będzie Ci wygodnie pisać.
Zresztą wg mnie smartfony po przełączeniu klawiatury na klasyczną są naprawdę wygodne, pisze się raz dwa ;).

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: Natuśka » 16 wrz 2013, 22:36

Plusem białego może być to, że nie zaginie w chaszczach damskiej torebki :mrgreen:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Posty: 2318
Rejestracja: 20 sty 2009, 19:24
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: CatAnn » 16 wrz 2013, 23:54

loczek pisze:Ta nokia ma wejście na kartę mini sim, najlepiej jakby w salonie Ci przycięli do odpowiedniego rozmiaru.
Ty tak serio? :shock: Nigdzie nie mogę się tego doczytać. Ale to by zdecydowanie dyskwalifikowało ten telefon. Na co mi dual sim, jak nie będę mogła wymieniać kart pomiędzy telefonami?
Natuśka pisze:Plusem białego może być to, że nie zaginie w chaszczach damskiej torebki :mrgreen:
Jestem przekonana, że oczo...błyszczący żółty czy wściekle błękitny telefon w niej zaginą :D
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: loczek » 17 wrz 2013, 00:01

sprawdz rodzaj karty sim
http://tech.wp.pl/name,Nokia-206,phoneI ... aid=111520


w salonie powinni dać przelotkę, żeby dało się do normalnego wejścia sim wrzucić.

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Posty: 1246
Rejestracja: 30 kwie 2012, 15:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: Orzelek » 17 wrz 2013, 00:04

Na telepolisie, w opisie nie ma nic o karcie typu "mini SIM"

http://www.telepolis.pl/telefony/nokia- ... ,2300.html# No chyba, że to nie ta.

Zresztą na tym portalu jest wyszukiwarka z wieloma opcjami, która powina ułatwić Ci wybór :roll: Jako nowość dali Nokię 108 dual SIM - sprawdź.
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Posty: 1885
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:45
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: ita71 » 17 wrz 2013, 00:06

CatAnn pisze: Na co mi dual sim, jak nie będę mogła wymieniać kart pomiędzy telefonami?
Zawsze możesz dokupic adapter do microkarty :wink:
Nigdy nie mów nigdy...

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Posty: 2318
Rejestracja: 20 sty 2009, 19:24
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: CatAnn » 17 wrz 2013, 00:21

Doczytuję się, że SIM standard. Z drugiej strony, tam, gdzie było napisane o mini SIM, było napisane, że nie ma dual SIM, a ten jest na sto procent (w modelu do tego przystosowanym, ofc). Więc, hmmm... To chyba znaczy, że nie rozumiem i trzeba będzie zapytać osobę w punkcie Nokii :D

Co do kolorku, to chyba jednak odrzucę biały. Jak gadżecik, to gadżecik :D Że mało praktyczny? Nie rozumiem określenia. Nie uda mu się ukryć w lesie, fakt. Ale nie kupuję telefonu moro/khaki :D Róż też odpada w przedbiegach, oczywiście. Więc albo cyjan, albo żółty... Hmmm...

Ta Nokia 108 wydaje się być całkiem fajna, ale hmmm... Co to jest czwarty kwartał roku? Październik? I nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie... A telefon by mi się w sumie przydał na już.

Kurczę, im bardziej czytam, tym bardziej mi się ta 108 podoba :) Hmmm... Może się w takim razie wstrzymać? Choć dalej pozostaje kwestia koloru (tak, wiem, żółta i niebieska pojawią się na rynku później niż pozostałe... ale jak czekać to czekać :) ) Z drugiej strony klawiatura wygląda na mniej wygodną. Ale za to taniutki telefonik... Natomiast ma jeszcze mniej pamięci od 206... nie obsługuje aplikacji gmaila... i wyświetlacz mniejszy... Ale za to ma latarkę. Kurczę. Niełatwa rzecz, dobranie telefonu.
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Posty: 2318
Rejestracja: 20 sty 2009, 19:24
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: CatAnn » 18 wrz 2013, 18:17

Zdecydowałam się na 206 w kolorze... tam ta ra daaaaam... zółtym :mrgreen: Do paznokci będzie pasował, jak to ujęła Lemoni :twisted: I będę go miała jutro wieczorkiem. Dzięki za pomoc :) Dam Wam znać jak się sprawuje :)
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:24
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: ....

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: leila » 07 paź 2013, 19:08

Jaki telefon mam kupic żeby przesyłał kablem usb zdjęcia typu 680x400 na garnek i miał sterowniki ,bo teraz komputer mi sterowników i komórki przy starej motoroli nie wyszukuje.
chciałam zapytac czy w orange na karte to jest jakiś kod żeby uruchomic mmsy czy trzeb a isc do salonu?
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: loczek » 07 paź 2013, 19:31

co to jest garnek?

Jest kod, możesz go sobie wysłac z neta, wybierasz sobie na stronie producenta i model telefonu, wpisujesz swój numer i ustawienia przychodzą smsem.


http://ustaw.orange.pl/

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:24
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: ....

Re: Szukam nowego telefonu

Post autor: leila » 08 paź 2013, 06:49

na garnek przesyła sie zdjęcia
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery”