wielki problem:/

Dział o wszystkim, co dotyczy komputerów i informatyki - pytania, problemy, porady itp... oraz adresy stron ze skryptami, PHP, ASP,Assembler, C/C++, CFML, Delphi, Flash, Java Script, Pascal, Perl, PHP, Programy użytkowe, Python, SQL, Visual Basic, XML....

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
Posty: 496
Rejestracja: 25 mar 2004, 14:27
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk-Przymorze
Kontakt:

wielki problem:/

Post autor: Ania16 » 09 gru 2011, 23:09

wiec od trzech dni mam problem... zauwazylam, ze nie ma mnie na gg, a znajomi mowia ze jestem dostepna, pisza do mnie wiadomosci, ktore nie docieraja do mnie. pokazuje sie komunikat, ze jestem zalogowana na innym komunikatorze. zrobilam formata, myslalam, ze problem sie skonczy neistety nie. dzisiaj ten ktos zaczal mi sam zmieniac opisy na gg. zmienilam numer gg i zostawilam opis na starym ze zmiana numeru gg opis sie zmienil na "nic nie jestem warta", a moje nowe gg po pewnym czasie tez zaczelo zmieniac opisy.w jednym i drugim zmienilam hasla na nowe... ale niestety to nic nie daje.. co ja mam robic? bo jesli ktos mi takie rzeczy robi znaczy ze ma dostep do mojego kompa i mzoe mi jakies swinstwa zrobic.. pomozcie ja sie nie znam na tym.. a nie mam kogo poprosic o pomoc

[ Dodano: 09-12-2011 ]
zapomnialam dodac, ze jak chce wylaczyc kompa to on sie wylacza i wlacza z powrotem... tak jakbym wziela uruchom ponownie...
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
Posty: 496
Rejestracja: 25 mar 2004, 14:27
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk-Przymorze
Kontakt:

Re: wielki problem:/

Post autor: Ania16 » 09 gru 2011, 23:53

nawet nie mam pojecia nic na temat hasla komputera wiec i tak bym nie wiedziala jak zrobic:D mam nadzieje ze ktos mi cos doradzi. no ja podejrzewam kto moze sie w to bawic, ale moge sie mylic.. ludzie czasami chca sie mscic niestety...
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Awatar użytkownika
aligner
Początkujący ✽✽
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2011, 15:12
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: lubelskie
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Re: wielki problem:/

Post autor: aligner » 10 gru 2011, 00:29

mi sie kojarzy z wirusem albo ktoś sie włamuje jakoś z innego kompa ale sie nie znam

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: wielki problem:/

Post autor: taloca » 10 gru 2011, 00:39

Ania16 pisze:zapomnialam dodac, ze jak chce wylaczyc kompa to on sie wylacza i wlacza z powrotem... tak jakbym wziela uruchom ponownie...
kiedyś miałam problem trochę podobny wyłączałam kompa a on sam się włączał. I jeszcze takie dziwne coś się działo siedziałam sobie nie ruszałam myszką a widziałam jak kursor się rusza po pulpicie, czasem nie otwierałam żadnego programu, a one same się otwierały. Co to było nie wiem myślę, że jakiś wirus lub ktoś jakimś cudem miał dostęp do mojego kompa. Nie znam się na tym wiem tylko że pomogło przeinstalowanie systemu.
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery”