ACCESS -zadanie

Dział o wszystkim, co dotyczy komputerów i informatyki - pytania, problemy, porady itp... oraz adresy stron ze skryptami, PHP, ASP,Assembler, C/C++, CFML, Delphi, Flash, Java Script, Pascal, Perl, PHP, Programy użytkowe, Python, SQL, Visual Basic, XML....

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 850
Rejestracja: 29 sty 2010, 16:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: tomaszów lubelski
Kontakt:

ACCESS -zadanie

Post autor: anusia » 06 maja 2011, 08:09

Mam problem z wykonaniem zadania w Accesie typu : utworzyć bazę danych ,tabelę ,relację między tabelami ,kwerendę i raporty .Do wykonania tabelek jeszcze jakoś idzie ale póżniej wykonaj relację między tabelami jeden do wielu masakra :oops: zwłaszcza ,że z Accessem do czynienia nigdy nie miałm i ten program widzę po raz pierwszy .Nic dodać nic ująć ,czarna magia :wink:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: ACCESS -zadanie

Post autor: taloca » 06 maja 2011, 16:40

anusia pisze:Mam problem z wykonaniem zadania w Accesie
Pocieszę Cię tylko tym, że też się będę z tym programem męczyła :E dziś albo jutro ma przyjść do mnie koleżanka bo chce żebym jej pomogła :E jeszcze nie wiem co jest do zrobienia :P i nie wiem czemu ja bo ja się na tym nie znam :E ale ona twierdzi, że na pewno potrafię :E fajnie że ktoś w moje zdolności wierzy :E
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 850
Rejestracja: 29 sty 2010, 16:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: ACCESS -zadanie

Post autor: anusia » 06 maja 2011, 17:28

No to super ,własnie jestem w połowie zadania udało mi sie relacje utworzyć :neutral:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Awatar użytkownika
aligner
Początkujący ✽✽
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2011, 15:12
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: lubelskie
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Re: ACCESS -zadanie

Post autor: aligner » 06 maja 2011, 18:12

I jak idzie :?: Wstyd przyznać, mam z tego za kilka dni kolokwium(poza raportami) i też słabo mi to idzie. Jakby jakieś problemy z kwerendami to moge troche pogłówkować w ramach nauki :wink:

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 850
Rejestracja: 29 sty 2010, 16:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: ACCESS -zadanie

Post autor: anusia » 07 maja 2011, 20:19

Wcale nie idzie :mad: to co wczoraj zrobiliśmy z mężem ,nie zapisaliśmy i poszło w las .Dziś od nowa trzeba było zaczynać ,ale siedzi sam bo ja wymiękłam :razz:Tabelki zrobione,relacje i kwerendy też ,zdaje się że już z formularzami i raportami też się uporał :wink: no i własnie mnie poinformował finisz ....po chyba 3 dniach :roll:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ACCESS -zadanie

Post autor: Mamcia » 07 maja 2011, 22:07

to co wczoraj zrobiliśmy z mężem ,nie zapisaliśmy i poszło w las
To dziwne, bo Access to taki program, który zapisuje bez pytanie - chyba, że się stworzyło bazy, ale przed zamknięciem pyta się ze 3 razy
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery”