Oryginalne pomysły na prezenty

Tu składamy gratulacje i życzenia powrotu do zdrowia, z okazji imienin, urodzin i ważnych dla siebie rocznic.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: tom-as » 29 lis 2010, 09:38

malapkasia pisze:piwo albo flaszka to mało ambitne
krata piwa jest całkiem ambitnym prezentem :P o jakiejś fajnej flaszce nie wspominając :tak:
i mozesz dorzucić do tego rękawiczki :P
malapkasia pisze:a poza tym jak się większość facetów upije to nie z nich "pożytku"
pfffff! a to ma być prezent dla niego czy dla siebie go robisz co?! :P

a te mp3ki, t-shirty itp to jasne. dobre pomyślunki.

jako inspiracja - gadżety można znaleźć tu: http://www.toys4boys.pl/

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: malapkasia » 29 lis 2010, 09:47

tom-as pisze: jako inspiracja - gadżety można znaleźć tu: http://www.toys4boys.pl/

szczególnie hełm Lorda.. :lol: sexiiii :grin:

prawda jest taka, że wystarczy pomyśleć, czego druga osoba potrzebuje, ja lubię praktyczne prezenty, nie chce jakiś rzeczy, które stawia się na półkę i jeszcze trzeba je odkurzać :wink:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: obyty.z.cu » 29 lis 2010, 12:02

hm...
kiedys oprawilem przepis jak upiec keks....
od tego czasu "wisi" obrazek u znajomych w kuchni...i chyba nikt lepszego ciasta nie piecze :wink:
to taki "wspomnien czar" :razz: powod do opowiesci
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Natalka » 29 lis 2010, 14:54

tom-as pisze:świece... do auta
to mi przypomniałeś jak kiedyś kumplowi dziewczyna kupiła świecę ale nie do auta, tylko taką normalną świeczkę zapachową Brise chyba, masakra! tak mi kolesia szkoda było :lol: to był prezent na Mikołaja, śmialiśmy się z niego, że na Gwiazdkę na pewno dostanie zapasowe wkłady do świeczki. to tak ku przestrodze czego na pewno nie kupować facetowi :razz:
malapkasia pisze:nie chce jakiś rzeczy, które stawia się na półkę i jeszcze trzeba je odkurzać
mam to samo i sama też robię praktyczne prezenty :]
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Posty: 1354
Rejestracja: 02 cze 2008, 23:22
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Znienacka

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Ania406 » 29 lis 2010, 15:26

Natalka pisze:kiedyś kumplowi dziewczyna kupiła świecę ale nie do auta, tylko taką normalną świeczkę zapachową Brise chyba, masakra! tak mi kolesia szkoda było :lol: to był prezent na Mikołaja, śmialiśmy się z niego, że na Gwiazdkę na pewno dostanie zapasowe wkłady do świeczki. to tak ku przestrodze czego na pewno nie kupować facetowi :razz:
A widzisz, mój facet bardzo by się ucieszył z zestawu takich świec zapachowych. Więc to chyba jednak nie reguła ;)

Akurat jesli chodzi o prezenty dla mojego faceta, to nie mam problemu- książki, ubrania, świeczki ;), nowy super miekki koc, albo coś fajnego z FLO - tyle tego jest, co za problem wybrać jedną rzecz, albo kilka malutkich?
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: tom-as » 29 lis 2010, 15:30

myślę, że takie coś jest idealne dla faceta:

http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY

:mrgreen:

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: malapkasia » 29 lis 2010, 15:32

:lol: dla mnie to też byłby świetny prezent... uwielbiam............. heinekena :) :razz: :razz:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
anulka089
Początkujący ✽✽
Posty: 275
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:16
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Cze-wa
Kontakt:

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: anulka089 » 04 gru 2010, 21:48

I jak , juz prezenty rozdane? Co kupiliście ?

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Cinimini » 05 gru 2010, 11:33

No to u mnie jest masakara....żaden z pomysłów na prezent dla faceta do niego nie pasuje...
- krata piwa, bądź 0,7 - odpada - nie pije.
- kosmetyki - ma b.wrażliwą cerę i używa jednego gatunku z serii dermokosmetyków, żadnych innych nie uznaje.
- perfum używa od święta - stoi w łazience z 5 flakoników prawie pełnych.
- gażety komputerowe, elektroniczne itp. odpadają - pracuje w Vobisie i ma tego na pęczki, a jak czegoś nie ma to znaczy, ze bardzo drogie ;)
- coś z ciuchów - zawsze sie tego chwytam w desperacji...no totalnie nie mam pomysłu... A to dlatego, że mój mąż ma albo wymagania zerowe, albo z górnej półki - na które mnie nie stać ;)


- chyba zdecyduje się na jakiś gadżet - łamigłówkę, to może zainteresować jego politechniczny umysł...
A póki co na jutro są słodycze - u mnie od zawsze na Mikołajki były słodycze w butach :) (które wcześniej razem z bratem skrzętnie pastowaliśmy i szorowaliśmy) .
Uważam, że prezenty to jednak lekka przesada...przecież za chwilę święta-nie dajmy się zwariować.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: tom-as » 05 gru 2010, 11:39

Cinimini, to kup mu coś absolutnie bez sensu. jakiś prezent od czapy i z jajem. np. komplet szklanych młotków. czy coś takiego :-)

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Cinimini » 05 gru 2010, 11:43

Znalazłam już !!! Idealne dla niego - bo on zawsze 'miauczy' żeby go drapać po plecach, a ja sie tym szybko nudzę ;)...i tak na stronce, którą poleciłaś znalazłam to oto cudo ....
http://www.toys4boys.pl/Drapaczka-Dzent ... m2090.html
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: tom-as » 05 gru 2010, 11:46

dobre dobre :E

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Raysha » 05 gru 2010, 11:47

Cinimini pisze:Idealne dla niego - bo on zawsze 'miauczy' żeby go drapać po plecach
ze stronki pisze: Elegancki prezent dla mężczyzny, który ma już wszystko. Drapaczka do jajek to metalowy, posrebrzany, solidny patyczek długości 23cm. Na końcu patyczka znajduje się posrebrzana rączka imitująca kobiecą dłoń.
Wszystko na ten temat :E

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: tom-as » 05 gru 2010, 11:53

Mikrusia pisze:solidny patyczek długości 23cm.
właśnie o tyle mamy za krótki łapy by się wygodnie podrapać tam gdzie swędzi :tak:

ja z prezentami jestem w czarnej D a święta wnet :mur:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Raysha » 05 gru 2010, 12:08

Ja z takich orginalnych kupiłam babci prawdziwą herbatkę suszoną, czarną z bergamotką (z pomarańczą) i konfitury - z firmy Krakowski Kredens :)
Do tego kupię kubek z takim zaparzalnikiem na susz i będzie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życzenia Okazjonalne”