Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Tu składamy gratulacje i życzenia powrotu do zdrowia, z okazji imienin, urodzin i ważnych dla siebie rocznic.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Posty: 3607
Rejestracja: 16 lis 2008, 22:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Holandia/Helmond
Kontakt:

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: Anette28 » 25 gru 2018, 12:46

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości, dystansu do spraw doczesnych, spełnienia marzeń i uśmiechu.:-)
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: BlackRose » 28 gru 2018, 00:36

I jak Cudaki po świętach? jelitka wytrzymały taka inwazję? 😉 tak sobie myślałam we Wigilię przy pierwszej gwiazdce o nadchodzącym Nowym Roku, żeby tylko zdrowie było, jak zdrowie będzie to cała reszta zawsze się jakoś ułoży ...

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: Noelia » 28 gru 2018, 12:04

BlackRose pisze:
28 gru 2018, 00:36
I jak Cudaki po świętach? jelitka wytrzymały taka inwazję?
U mojego trochę się zbuntowały w drugi dzień świąt, chyba za dużo atrakcji dla takich chorych flaczków ;)
Ale dziś wszystko wróciło do normy i już czuje się dobrze, uff.
BlackRose pisze:
28 gru 2018, 00:36
tak sobie myślałam we Wigilię przy pierwszej gwiazdce o nadchodzącym Nowym Roku, żeby tylko zdrowie było, jak zdrowie będzie to cała reszta zawsze się jakoś ułoży ...
U mnie podobnie, gdy łamałam się z mężem opłatkiem, to myślałam jedynie o tym, żeby był zdrowy, żeby nic mu nie było, nic nie bolało, żeby nie musiał tak cierpieć, jak już tyle razy podczas ostatnich 2 lat, już dość :(
Tylko i wyłącznie o tym myślałam...

Ale żeby nie zrobiło się jakoś przygnębiająco, to...:
Kochani Forumowicze, życzymy Wam wszystkiego najwspanialszego w nowym roku! :balony: :balony: :balony:
Samych cudowności, upajania się szczęściem, prawdziwej miłości na całe życie, spełnienia wszystkich pragnień, zachwytów nad codziennością i najważniejsze - ZDRÓWKA! :slonce:
Oby jak najdalej od szpitali, pogotowia, SOR-ów i innych przykrych niespodzianek!

I fajnego sylwestra, jakkolwiek będziecie go spędzać :rockon:
Oby szampan nie zaszkodził, ani żadne pyszne przysmaki ;)
Załączniki
Happy-New-Year-2019-HD-Wallpaper.png
sylwester_2019_fotolia.jpg
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Jac
Początkujący ✽✽
Posty: 170
Rejestracja: 14 lip 2013, 13:29
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: Jac » 28 gru 2018, 13:45

Życzę wszystkim na Nowy Rok wielu okazji do uśmiechu i zdrowia, bo to jest najważniejsze, a my na forum tym bardziej zdajemy sobie z tego sprawę.

Noelii życzę zdrowia dla Męża i siły do wspierania go w walce z chorobą. Niech Nowy Rok będzie dla Was pomyślny !

Bogna 44
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2018, 15:29
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: Bogna 44 » 29 gru 2018, 22:49

Lepszego zdrowszego pelniejszego Nowego Roku dla wszystkich uczestników tego forum życzy Bogna 44

Bogna 44
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2018, 15:29
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: Bogna 44 » 29 gru 2018, 22:53

Szczegolne zyczenia kieruje do Mamci Obytego Jacka Tubisi Noeli dziekuje Wam za madre pomocne posty

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: Noelia » 30 gru 2018, 19:39

Jac pisze:
28 gru 2018, 13:45
Noelii życzę zdrowia dla Męża i siły do wspierania go w walce z chorobą. Niech Nowy Rok będzie dla Was pomyślny !
Jac dziękujemy bardzo! :)
Tobie również samych pozytywów w nadchodzącym już za parę chwil nowym roku, spokoju, beztroski, uśmiechu i szczęścia na co dzień 🍀🍀🍀
I oby brzuch nie sprawiał kłopotów!
Bogna 44 pisze:
29 gru 2018, 22:53
Szczegolne zyczenia kieruje do Mamci Obytego Jacka Tubisi Noeli dziekuje Wam za madre pomocne posty
Bogna 44 dziękuję za tak miłe słowa :roll:
Przy okazji dodam, że bardzo brakuje tutaj Mamci (dobrze, że te bezcenne posty wciąż są na Forum, że wszyscy możemy korzystać z tak bogatej kopalni wiedzy i informacji) oraz Tubisi 🙁

❄️❄️❄️

A wszystkim życzymy jutro fajnego sylwestra, jakkolwiek planujecie go spędzić :beer: :balony:
U nas powtórka sprzed roku, czyli domówka u znajomych na ich cudnej działce nad jeziorem na Kujawach, ognisko (o ile przestanie padać...🙏🏽), domowe frytki i nachosy z różnymi sosami, dużo szampana, muzyka, spontan na gitarach jak za starych szkolnych czasów :razz:, relaks i rozmowy - i tak do samego rana, taki plan :mrgreen:
🎉🎊🎈🥂🍾
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2018 :)

Post autor: BlackRose » 09 sty 2019, 12:43

A ja przywitałam Nowy Rok pod kołderka przed tv z moim Kochaniem 😍😉
Najlepszego wszystkim, wszelkiej pomyślności w tym Nowym Roku! 🎊🎉🎊🎉🎊🎉

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życzenia Okazjonalne”