Oryginalne pomysły na prezenty

Tu składamy gratulacje i życzenia powrotu do zdrowia, z okazji imienin, urodzin i ważnych dla siebie rocznic.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: malapkasia » 24 sty 2011, 13:55

problem w tym, ze ona nie lubi za bardzo muzyki, poza Niemenem, którego raczej nie ożywię :P a płyty ma, łącznie z winylowymi..
myślałam o biżuterii, ale to też ona tylko złoto bo uczulenie... o złotych kolczykach...
bluzki też strach kupować, bo wiecznie jak coś mierzy to jej nie pasuje,a to dekolt, fason, kolor, jest chuda i to ją drażni...
:smutny:
kasa? do 200... :zastanawia:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
Posty: 1576
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:46
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Alutka86 » 24 sty 2011, 14:01

A może wykup jej karnet do jakieś spa.. kosmetyczki, czy fryzjera..
:razz:
Ja zawsze coś tego typu mamie funduje.. Jest zadowolona i zrelaksowana :)
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Posty: 1354
Rejestracja: 02 cze 2008, 23:22
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Znienacka

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Ania406 » 24 sty 2011, 14:31

malapkasia, a może coś fajnego do domu- jakąś lampkę, może zestaw do parzenia kawy/herbaty.
Rozumiem, że ksiązki odpadają?
A może puzzle- wiem jak to brzmi, ale to świetna rzecz- ja uwielbiam np :) Lubi Twoja mama układać, czy raczej ją to drażni? Bo teraz można nabyć piękne, eleganckie puzzle po 2 do 5tyś części i to tez jest fajny pomysł na prezent. A można też zamówić puzzle z fajnym własnym zdjęciem.
No i zawsze możesz kupić jej coś złotego- za 200zł spokojnie coś wybierzesz.
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: malapkasia » 24 sty 2011, 21:46

książki ja czytam, do spa... w sumie Nałęczów mam pod nosem, ale jak w sobotę ją chciałam wziąć to powiedziała, że musi odpocząć po tyg pracy :/ i nie chciała zrozumieć że tam się można na serio odprężyć :) wiec nic z tego :(
puzzle super sprawa :) popieram : tylko, że jak ma układać z dziećmi to jęczy że to strasznie męczące, bo trzeba się skupić.. ehhh....
aaa parownik - ja to tak śmiesznie nazywam już posiadamy, całkiem fajny i kupiony w październiku :)
chcielibyśmy jej kupić coś tylko dla NIEJ... kiedyś kupiliśmy na rocznice z bratem zestaw garnków, to pow. że pewnie po to, żeby nam gotować...
jak widać ciężko jest z Nią :/
byłam właśnie u kuzynki, która też będzie na tych urodzinach i zgadałyśmy się jednak z kolczykami i zawieszką do łańcuszka złotą, tym bardziej, że w przyszłym roku wesele u brata i pasowałoby mieć coś takiego ładnego :) jutro polize wyczaje ile u mnie takie coś może kosztować.. a w sob będę w Lbn... aaa patrzyłam tu kiedyś na Apart i Kruka, to tam nie ma nic ładnego z zapięciem angielskim :/ praktycznie nic nie mają, wsio na wkręty albo wiszące, a ona nie lubi...
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Posty: 1354
Rejestracja: 02 cze 2008, 23:22
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Znienacka

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Ania406 » 24 sty 2011, 21:52

malapkasia, ciężko dogodzić Twojej mamie ;) Z tego co widze to jej by się przydał 6-miesięczny urlop na tropikalnej wyspie z dala od rodziny i pracy :P

Biżuteria to chyba najlepsze rozwiązanie- poszukaj po różnych sklepach, czasem fajniejsze rzeczy znajdziesz w małym sklepie jubilerskim niż w sieciówkach typu Kruk czy Apart :)
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: malapkasia » 24 sty 2011, 21:59

Ania406, i dokładnie to zamierzam zrobić :D
martita, nie głupi pomysł ;)

wiem, że ciężko jej dogodzić... dlatego prosiłam o pomoc... ciężko jej coś kupić.. ja nie wiem w kogo ona się wdała.... :|
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
anulka089
Początkujący ✽✽
Posty: 275
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:16
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Cze-wa
Kontakt:

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: anulka089 » 25 sty 2011, 12:11


Awatar użytkownika
derclown
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2018, 21:20
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: derclown » 24 mar 2018, 21:26

Poprzez przeglądarkę można znaleźć bardzo oryginalne pomysły na prezent na różne okazje. Polecam tę formę poszukiwań.
Wspomnienia kłamią

Awatar użytkownika
ludhrjs13
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2018, 20:35
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: ludhrjs13 » 26 mar 2018, 18:10

Na Aliexpress można znaleźć dużo fajnych gadżetów, które można wykorzystać na prezent. Polecam tam czegoś poszukać.
Wizja prezentowania swoich pomysłów nie powinna automatycznie budzić w Tobie lęku przed "wielką odsłoną".

zolla
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2021, 21:05
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie
miasto: Nie ważne

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: zolla » 11 cze 2021, 21:23

W sumie to najważniejsze jest to, aby dane prezenty były praktyczne. Aby posłużyły drugiej osobie. Dlatego ja przykładowo lubię kupować kosmetyki avon.pl , czy też inne podobne rzeczy. Coś co wiem, że na pewno się przyda i sprawdzi na prezent.

Mark1233
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2022, 15:53
Choroba: inna choroba jelita
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Mark1233 » 28 kwie 2022, 15:58

Mam kilka pomysłów to może być noc w hotelu spa, wyjazd na przyrodę, voucher na prezent. A tak naprawdę to zależy dla kogo jest prezent ktoś lubi prezenty materialne ja na przykład nie lubię kiedy mi darują coś materialnego uwielbiam prezenty, jakie darują ci emocje pozytywne. Wiem ze prezent ma być nie oczekiwany, ale ja lubię się pytać u człowieka co on che )

Mark04
Debiutant ✽
Posty: 22
Rejestracja: 04 kwie 2022, 17:46
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
miasto: Warszawa

Re: Oryginalne pomysły na prezenty

Post autor: Mark04 » 08 lip 2022, 19:49

Jeśli jesteś zainteresowany grą, odwiedź stronę internetową Vulkanbet bonus bez depozytu , a znajdziesz tam ponad 20 różnych sportów do wyboru, w tym piłkę nożną, hokej, koszykówkę, tenis, a nawet bardziej egzotyczne odmiany, takie jak krykiet, rugby i snooker. Jeśli jesteś w tym temacie, to proponuję nie tracić czasu, tylko udać się na tę stronę i być na bieżąco z akcją.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życzenia Okazjonalne”