Czy Boswellia pomaga w leczeniu CD i CU

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany

Czy Boswellia pomog3a tobie po conajmniej 3 miesi?cach regularnego stosowania ?

Czas głosowania minął 08 mar 2005, 12:03

Bardzo
1
50%
?rednio
1
50%
Ma3o
0
Brak głosów
Nic
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

Marcin
Początkujący ✽✽
Posty: 52
Rejestracja: 12 kwie 2004, 22:48
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Kaszuby

Czy Boswellia pomaga w leczeniu CD i CU

Post autor: Marcin » 28 lis 2004, 12:03

Wszyscy co stosuj? Boswellie (weinhrauch) niech napisz? i oddadz? g3os <<po conajmniej 3 miesi?cach regularnego stosowania >> tego suplementu w leczeniu Nchzj - czy pomaga i w jakim stopniu ?
Mam ?wiadomo?a ?e ma3o osób za?ywa ten suplement ,ale je?eli jest rewelacyjny to zwiekszy sie jego spo?ycie. :wink:
Ostatnio zmieniony 26 lut 2005, 19:34 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda Nas Wyswobodzi !!!
Gdy odkryte bedzie to co zakryte ...

Szukajcie a kiedyś znajdziecie !!!

Handzia
Początkujący ✽✽
Posty: 174
Rejestracja: 09 mar 2004, 22:51
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Czy Boswellia pomaga w leczeniu CD i CU

Post autor: Handzia » 28 lis 2004, 19:59

Ja stosuje Boswellie pod nazw? Olibanum od 6 m-cy.Mimo,?e zacze3am j? braa w okresie remisji ,to jednak jestem bardzo zadowolona z jej dzia3ania.Odbieram to tak ,?e jelito nie jest tak bardzo wra?liwe jak przedtem i nawet jak mu co? nie s3u?y, to reakcja nie jest tak gwa3towna jak dotychczas.
W mojej ksi??ce o lekach pisz? o prawdopodobnym przeciwzapalnym dzia3aniu ?ywicy olibanowej otrzymywanej z kadzid3owca.

jaro

Re: Czy Boswellia pomaga w leczeniu CD i CU

Post autor: jaro » 10 sty 2005, 20:15

ja osobiscie nie zauwazylem aby boswellia (www.supersmart.com) zmienila cokolwiek w moim przebiegu CU, ale za to cale nasiona babki jajowatej (nie zmielonej-bo tak naprawde nigdy nie wiesz jaki jest sklad) dwa razy dziennie, po dwie plaskie lyzeczki popite szklanka wody dzialaja!!! Pelna remisja, raz dziennie ustronne miejsce, jem prawie wszystko (oprocz slodyczy-wiadomo niepotrzebna fermentacja). Co ciekawsze ostatnio laryngolog zalecil mojej mamie rowniez przyjmowanie nasion babki na zupelnie inna przypadlosc-mianowicie zanik sluzowki nosa.

jonasz
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2010, 14:44
Choroba: nie ustalono
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wawa

Re: Czy Boswellia pomaga w leczeniu CD i CU

Post autor: jonasz » 06 paź 2010, 14:46

jaro pisze:ja osobiscie nie zauwazylem aby boswellia (www.supersmart.com) zmienila cokolwiek w moim przebiegu CU, ale za to cale nasiona babki jajowatej (nie zmielonej-bo tak naprawde nigdy nie wiesz jaki jest sklad) dwa razy dziennie, po dwie plaskie lyzeczki popite szklanka wody dzialaja!!!
I jak te nasiona babki jajowatej? Jakie efekty po dluzszym czasie?

Zablokowany

Wróć do „Inne Suplementy”