Preparaty wspomagające pracę wątroby

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Preparaty wspomagające pracę wątroby

Post autor: Baby » 26 cze 2013, 15:22

maggie0278, a jaki olej masz na myśli? Postanowiłam że do operacji nie eksperymentuje bo dziś mam spadek formy i obawiam się że to przez włączenie kolejnego leku.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3162
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:26
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: obywatel świata
Kontakt:

Re: Preparaty wspomagające pracę wątroby

Post autor: maggie0278 » 26 cze 2013, 17:54

Baby, no właśnie olej z ostropestu plamistego.

Taki olej ma właściwości przeciwzapalne, stabilizujące, stymulujące rozwój i regenerację komórek wątrobowych. Jest też silnym przeciwutleniaczem, przeciwdziała uszkadzaniu komórek przez wolne rodniki.

poczytaj choćby tutaj. Ja tam rzadko stawaim na naturalne sposoby, bo nigdy nic nie zadziałało ale z tym olejem to miał do czynienia mój mąż . I na serio mu pomógł (enzymy wątrobowe spadły, bilirubina w surowicy też)
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

andrzaj
Debiutant ✽
Posty: 23
Rejestracja: 16 cze 2022, 12:23
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Re: Preparaty wspomagające pracę wątroby

Post autor: andrzaj » 23 sty 2024, 09:01

Ostropest jak najbardziej ale trzeba regularnie płukać wątrobę i woreczek żółciowy. Poza tym oczyścić okrężnicę tzn lewatywy .Ja jestem po 4 cyklu . Robi się co 3 tygodnie Nie ma innej metody ozdrowienia. Trzeba wyrzucić z siebie brudy a nie tylko wszystko wrzucać. Metodą nazywa sie- Oczyszczanie wątrobę i woreczek żółciowy metodą Moritza krok po kroku znajdziemy instrukcję w internecie jak tak wpiszemy. Jak oczyścimy wątrobę to organizm odwdzięczy się nam lepszym wzrokiem, ładniejsza skórą włosami i paznokciami. Przestaną boleć kości stawy. Ale nie może się to skończyć na jednym zabiegu bo wątroba oczyszcza się po kawałku min 5 razy.

Na stronie opisane sa polecane zioła

https://loremvit.pl/herbaty-na-odchudzanie/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Suplementy”