Boswellia-nowy suplement

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Handzia
Początkujący ✽✽
Posty: 174
Rejestracja: 09 mar 2004, 22:51
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Handzia » 11 kwie 2005, 22:56

W czerwcu b?dzie rok jak ?ykam Boswelli?,ale na jelita.I chwal? j? w dalszym ci?gu.Chyba ja jedna si? osta?am ze wszystkich.

Red bull

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Red bull » 23 maja 2005, 19:48

Czy kto? mo?e mi dok?adnie powiedziec jaki efekt leczenia byl w jego przypadku na CU ?? bo w tym temacie jest bardzo duzo napisane ale konkteretnych odpowiedzi nie moge znalesc

Alutka
Debiutant ✽
Posty: 15
Rejestracja: 18 cze 2006, 00:57
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: z Warszawy

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Alutka » 23 cze 2006, 18:32

Czytam o Boswelli i widze, że posty są dosyc odłegłe w czasie więc juz doswiadczeń wiecej - jakie wrażenia warto brać i czy mozna ja juz w Polsce dostać?
Ala

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na jutro...." :)

Karolina
Debiutant ✽
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2006, 00:11
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Boswellia jest dostępna w poslich sklepach internetowych

Post autor: Karolina » 04 sty 2007, 22:47

Witam, kupiłam Boswellie w jakims sklepie internetowym firmy Himalaya (sklep polski) wpisałam w google i pokazało sie kilka stron ze sklepami i preparatami różnych firm. Ja zapłaciłam 44 zł z przesyłką dostarczyli bardzo szybko. W jednej tabletce jest 125 mg, 60 tab i zażywa sie 2 razy dziennie. Nie wiem czy to zasługa tego ziólka czy może cos innego działa bo pije też ziółka od bonifratów ale załatwiłam się dzis tylko 1 całkiem normalnie i to przed chwilką czyli cały dzień miałam spokój :)

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 500
Rejestracja: 07 lut 2006, 20:16
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Maciek » 06 sty 2007, 04:46

Brałem tę Boswelię. Fakt, że dość krótko. Poza wydatkiem pieniędzy nie zauważyłem żadnych skutków. :wink:
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: jaryszek » 06 sty 2007, 11:09

Ciekawy lek, ale czy dziala tak naprawde to ciul go tam wie :roll:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Mutti
Początkujący ✽✽
Posty: 257
Rejestracja: 25 paź 2005, 18:33
Choroba: CD u rodzica
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Mutti » 06 sty 2007, 12:04

Póltora roku temu, kiedy nasze dorosłe dziecko kolejny raz znalzło sie w szpitalu zamiast na finale olimpiady, kupilismy Boswelię. Zaczęło ją brać po wyjsciu ze szpitala. Początkowo było wyraźnie lepiej - mniej bóli, spadek temperatury.
Zaobserwowałam jednak pewne nietypowe reakcje: pojawiały sie wypieki na policzkach ( bez gorączki) , czasem zawroty głowy ( dziecko wiązalo to jednak z nowym lekiem osłonowym, bodajże byl to Losec).
Było to tuż przed maturą. Zdążyło zdać angielski ustnie i pisemnie ( z 2 przedmiotów bylo zwolnione) i tuż przed pisemnym egzaminem z greki, w nocy, zaczęły sie ostre bóle z silnymi wymiotami. Oczywiscie szpital i w konsekwencji operacja ropnia wątroby.
Od tej chwili nie brało juz Boswelii, natomiast ja wciąż zadaje sobie pytanie : czy ten lek ( suplement?) w jakis sposób nie spowodował bądź przyspieszył wystąpienie ropnia ?
natomiast ja brałam boswelię w związku z choroba zwyrodnieniowa stawów. Różnicy żadnej nie zaobserwowałam. Mam wrazenie, ze lepiej działała na mnie zewnetrznie stosowana "Końska maść" ( do kupienia na Slowacji - wyciąg z 25 ziół o działaniu silnie rozgrzewającym).

elvirka91
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2013, 10:43
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: elvirka91 » 30 lip 2015, 14:45

http://allegro.pl/swanson-boswellia-ser ... 58241.html czy to jest ten sam suplement o którym piszecie?
Grunt to pozytywne myślenie :)

Awatar użytkownika
Ines
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 26 paź 2006, 17:49
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: okolice krk
Kontakt:

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Ines » 11 sie 2015, 22:33

Czy ktoś z CU tego próbował i z jakim efektem??

Robert26
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2015, 22:41
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: United Kingdom

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Robert26 » 14 wrz 2015, 23:32

Ines pisze:Czy ktoś z CU tego próbował i z jakim efektem??
:roll:

I biore Boswellie od 3 lat i pomaga. Ale biore rowniez probiotyk +Butyric acid i czasami Triphale. W UK Boswellia nie jest droga bo kosztuje ok. £5 za 120 kapsulek.Jedyny warunek to trzeba odstawic wszystkie leki farmaceutyczne bo nie bedzie dzialac a wrecz odwrotnie moze sie pogorszyc. Nie ma zadnych skutkow ubocznych jak sie przedawkuje. Jednak nie dziala tak mocno jak steryd dlatego trzeba pilnowac diety. Moze dzialac na kazdego inaczej bo kazdy z nas troche sie jednak rozni.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: obyty.z.cu » 15 wrz 2015, 08:29

Robert26 pisze:Jedyny warunek to trzeba odstawic wszystkie leki farmaceutyczne bo nie bedzie dzialac a wrecz odwrotnie moze sie pogorszyc.
taaa...
i modlić się by pomagała.
Odstawienie leków jest nie odpowiedzialne !!

Więcej wiedzy o chorobie,a nie powielanie komercyjnych ...opowieści i marketingu.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Mamcia » 15 wrz 2015, 20:13

.Jedyny warunek to trzeba odstawic wszystkie leki farmaceutyczne bo nie bedzie dzialac a wrecz odwrotnie moze sie pogorszyc.
A skąd ta informacja?
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Algavra
Debiutant ✽
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwie 2014, 14:49
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Boswellia-nowy suplement

Post autor: Algavra » 17 kwie 2016, 21:24

Hej i jak z tą Boswellią biezrze ktoś z Was jeszcze? Ja właśnie zamawiam przez Allegro bo strasznie mnie stawy bolą :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Suplementy”