Peja vs Tede

Podzielmy się muzyką, którą najczęściej słuchamy - hity z pierwszych miejsc list przebojów a także utwory przez wiele osób zapomniane a przez nas odkurzane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gwiazdozaur
Początkujący ✽✽
Posty: 86
Rejestracja: 30 cze 2007, 13:14
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Peja vs Tede

Post autor: Gwiazdozaur » 28 kwie 2010, 12:25

ja teraz słucham ciągle Rycha i jego płytki "Czarny wrzesień"
Let's All Get Drunk Tonight & Don't Rock My Boat

"...i mieć uniesioną głowę w świecie gdzie każdy przechodzień może się okazać wrogiem..."

Biorę: Salofalk 500mg [3/0/3],

Awatar użytkownika
Gwiazdozaur
Początkujący ✽✽
Posty: 86
Rejestracja: 30 cze 2007, 13:14
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Peja vs Tede

Post autor: Gwiazdozaur » 30 kwie 2010, 15:06

Drogi shisho, jakbyś nie zauważył temat ten służy do wyrażania tego co sobie słuchamy a nie do krytykowania czyiś wyborów. Jak widać, w dodatku kłamiesz bo mówisz, że się nie da słuchać więc mogę przypuszczać, że tego nie słuchałeś skoro twierdzisz iż jedną zwrotką niszczy całą płytę...żal naprawdę. Koledzy Tedeuszka nie mogli znieść, że Rysiek go pocisnął więc po Warszawsku musieli stanąć zanim ; / żenada...nie mówię, że nagrali coś słabego ale żeby od razu mówić, że jedną zwrotką całą płytkę? Trochę przesadzona opinia nie sądzisz? Z gorącymi pozdrowieniami z miasta Poznań : *
Let's All Get Drunk Tonight & Don't Rock My Boat

"...i mieć uniesioną głowę w świecie gdzie każdy przechodzień może się okazać wrogiem..."

Biorę: Salofalk 500mg [3/0/3],

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Peja vs Tede

Post autor: tom-as » 30 kwie 2010, 19:06

Gwiazdozaur pisze:Koledzy Tedeuszka nie mogli znieść, że Rysiek go pocisnął więc po Warszawsku musieli stanąć zanim ; /
yyy.. a co z personalnymi pojazdami w stronę chociażby Eldo?

nie ze tam kogos bronię czy cos, ale ja mysle ze panowie wystapili w swoim imieniu. no ale ja sie tam na h-h nie wyznaje wiec mozliwe ze o czyms nie wiem

Awatar użytkownika
Gwiazdozaur
Początkujący ✽✽
Posty: 86
Rejestracja: 30 cze 2007, 13:14
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Peja vs Tede

Post autor: Gwiazdozaur » 01 maja 2010, 13:41

btw Drogi shisho!
Jakbyś nie zauważył nie napisałem też, że płyta Rycha jest jakaś super :cenzura: i cudowna prawda? Mi też osobiście nie podobały się pojazdy na Pelle odnośnie jego choroby itp. Ja tylko napisałem, że na pewno jedna zwrotka nie jest lepsza od całej płyty a Ty tu jakieś wywody wspaniały artykuł ale masz wielkie pojecię o tym naszym polskim rapie!! Niesamowite zastanawiałeś czy nie pisać do jakieś gazety taka wiedza na ten temat nie mogłaby umknąć polskim słuchaczom nie sądzisz? Śmiem twierdzić, że Twoj opis pod każdym komentarzem jest przesłany do mnie bo wczoraj widziałem, że miałeś inny. Ciekawe, że zmieniłeś go od razu po moim poście...zbieg okoliczności? Czy może po prostu po tym cudownym i kulturalnym poście kryję się pojazd co do mojej osoby? Uważasz, że jestem głupi? Spoko! Nie znasz mnie więc już możesz skończyć. Te teksty o tym ze jestes najgorszy i śmierdzisz ogórkiem zostaw dla siebie bo są żałosne. Rysiu ma formę zniżkową LOL! Ciekawe co by sam Rysiu na to powiedział. I jak nie skrytykowałeś? skoro napisałeś co napisałeś. Jak w Twoim poscie nie ma krytyki to ok...Zjedli go pozarli na sniadanie a potem dobili to nie jest krytyka...życzę miłego majowego długiego weekendu! pozdrawiam serdecznie!
Let's All Get Drunk Tonight & Don't Rock My Boat

"...i mieć uniesioną głowę w świecie gdzie każdy przechodzień może się okazać wrogiem..."

Biorę: Salofalk 500mg [3/0/3],

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 05 wrz 2011, 22:04

ja tu w obronie Rysia :mrgreen: wiele osob uwaza go za pajaca ale duzo wniosl do rapu.
Co do beefu jak dla mnie Peja go wygral, nie chodzi o sam przekaz, w USA nikt nie patrzy na przekaz w beefie i tam co drugie slowo to :cenzura: i takie tam. Jego sposob nawijania, pare argumentow a potem pokazanie w TVNIE tych scen, ktore TVN 24 ukryl podczas koncertu - pokazuje, ze TDF po prostu zrobil sobie swietna promocje. TDFA jako osobe nienawidze ale jego muzyka jest calkiem a WFD i Trzyha to klasyki.

a tu kawalki, ktore pokazuja, ze Rysiu nie jest glupi i po prostu nie mozna mowic na podstawie kawalkow z 2005 czy 2000r, ze nawija o tym samym np:

http://www.youtube.com/watch?v=0LOxWhOh0Do
http://www.youtube.com/watch?v=Qk4bBJKL ... 77AAEF1F17

I nie rapuje juz dawno o tym, ze jest biedny, tylko, ze pochodzi z patologii i udalo mu sie cos osiagnac w zyciu mimo strasznego startu :)

Pozdrawiam!!
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 07 wrz 2011, 00:53

na forach jest hejt na Peje i chociazby tu wlasnie, gdzie jest podkreslane, ze sie wyraza (naprawde, straszne.. )
A TDFA za wizerunek medialny, za jego sposob wypowiedzi, za jego wywiady, przeciez to jakas porazka. Nie trzeba znac prywatnie zeby nienawidzic. Za to, ze w tak prostacki sposob robi sobie promo przed wydaniem plytki (patrz Peja, Onar) Tak samo za to, ze obrazil m.in mnie czyli fana SLU, ze jestesmy prostakami... i lysymi palami.
W dissie, ludzie sie wypowiadaja, ze Peja przegral bo sie wyraza, bo jakies argumenty, nikt nie patrzy na to kto zostal zrownany z blotem.
Swoja droga @parias, Eldo sobie moze machac lapkami tylko przed kamerka, niech pomacha przed Peja? :mrgreen:
Tak w ogole to temat odkopalem bo nie ma tu na forum chyba nic o hip hopie, a polski rap jest ... piekny. I osobiscie denerwuje mnie gdy widze stereotypy o Firmie i dzieciach JP albo, ze polski rap umarl po pkf.. wiadomo pkf swietny sklad ale zeby pisac o nich ksiazke, robic film i mowic, ze osoba ktora skoczyla z 10stego pietra zostawiajac synka i zone... jest Bogiem to nieporozumienie. Raperem byl na pewno dobrym, ale nie najlepszym. A gdzie Sokol, TTM, O.S.T.R i ogolnie duzo osob z mainstreama czy zespolow typu ZIP, niewspominajac o podziemiu :))
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Peja vs Tede

Post autor: Gottii » 07 wrz 2011, 06:04

nie no wiedze to Ty kolo masz w tym temacie
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 07 wrz 2011, 14:46

^ i wlasnie tu jest stereotyp. Sluchalas chociaz plytke "na serio" ? Czy linkow ktore przeslalem? czy to jest agresywne? Czy Sokol i Marysia to agresja? to jest najwyzszy poziom rapu! Czemu pisze o Sokole? bo jego zespoly zaczynaly od street rapu i tak samo byly brzydkie slowa. A teraz? Teraz to geniusz doslownie.. (WWO/TPWC 1,2,3/ ZIP SKLAD/ Sokol i Marysia)
Pezet tez jest wulgarny i strikcie osiedlowy - patrz plomien 81 :D A pisanie Peje to jest obraza fanow jak dla mnie. Przepraszam, przesluchalas moze pare kawalkow lub plyty z 2000-2005 a nie terazniejsza tworczosc i wyrazasz opinie. Marne hejty :mrgreen:

to tak jak pisac pezety bo agresywny na podstawie:
http://www.youtube.com/watch?v=6D7_spjI9wU

patrzcie co nagrywal Jedker przed Monopolem:
http://www.youtube.com/watch?v=CfQTiSYw8SU

firma, bardzo stary kawalek ktory jest kierowany do grupy osob a nie do masy:
http://www.youtube.com/watch?v=KyZ9x-cTyG0

^ zgadnijcie gdzie nagrywali klip, jako pierwszy zespol w polsce :) 0 pozerki..

I wiadomo, ze znajdziecie zenujace kawalki firmy ale chlopaki sobie robia jaja a ludzie sie spinaja. Tak samo jak Sokol i kawalek "W aucie" ktory napisal w 5 min lecac do USA. Przed premiera mowil, ze to wszystko jest dla jaj i ma z tego beke. Oczywiscie ludzie nie mogli zrozumiec i hejtowali cala plytke TPWC a teraz ma bardzo dobre noty.

Znacie Hemp Gru? zaraz ktos powie, ze slaby sklad. Zaraz ktos powie "projekt negatyw" lub "sie jara" a ja mowie hemp gru - 63 dni chwaly; niespelnione obietnice; ktoregos dnia (z mistrzowskim samplem od dzemu :) )
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 07 wrz 2011, 20:00

wsrod moich znajomych tych z bogatszych domow to TDF wygral, ogolnie, ze Peja przegral. Na roznych forach tez, zaczynajac od warezowych konczac na forum pariasow, prosto i innych. Chociaz sie nie dziwie... w koncu to ich forum. Nie wiem szczerze co zrobil takiego Peja, ze go ludzie nie lubia. Media ukrywaja fakty a potem dopiero pokazuja, tak bylo z sytuacja na koncercie. Eldo i Wlodi to naprawde dobrzy raperzy ale diss blady. A wlasnie sie spotkalem, ze wiekszosc osob mowi, ze diss pariasa zgniótł Peje. Co do Fisza, poczatkowo tworzyl rap ale potem w innym kierunku - i tak jest swietny. Chociaz jakos go nie slucham. Sokol tez "mowi" :) Fisz - czerwona sukienka hoho bardzo lubie :)
Przeciez wyzej tez mozna przeczytac sceptyczne opinie na temat Rycha. Ale sa stare wiec nie chce mi sie cytowac i czytac glupotek....
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 07 wrz 2011, 22:44

^ nie wiem gdzie Ty tu widzisz atak :neutral: zwykla polemika. Jedna piosenke? chyba pare plyt. I tu jest problem. Przesluchalas pare piosenek. Na Pezeta nie odpowiedzialas, a szkoda.
te całe firmy i peje są zbyt agresywne i wulgarne jak dla mnie ;)

PS. To, ze nie lubisz Rysia nie znaczy, ze musisz sie wyrazac w taki sposob.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2011, 22:49 przez Tomek0700, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 07 wrz 2011, 22:50

Jestes fanka Pezeta a nie wiesz co to Plomien? Nie nazwalem Cie marnym hejtem, czytaj dokladnie. :lol: Zreszta skoro oczekujesz szacunku to spojrz jak Ty sie wyrazasz.
Pezet tez jest wulgarny i strikcie osiedlowy - patrz plomien 81 :D
to tak jak pisac pezety bo agresywny na podstawie:
http://www.youtube.com/watch?v=6D7_spjI9wU
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 07 wrz 2011, 22:58

Nie widze tu ekscytacji a pisze z duzym humorem.

A wyrazasz sie tak:
. te całe firmy i peje
czyli bez szacunku.

Napisalem Marne HEJTY czyli, ze Twoja wypowiedz i argumenty na temat Rysia sa po prostu slabe. :lol:
I raczej sie mowi hejter nie hejt jesli chodzi o osobe :wink:
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 08 wrz 2011, 00:27

inaczej nie moglem okreslic Twojego posta
Dla mnie tej płyty nie daje się słuchać, Rysiu za bardzo się zaczął wozić ;)
No i do tego- Eldo jedną zwrotką zjadł całą jego płytę, a Włodi z Pelsonem tylko go dobili:
http://cgm.pl/video.php?video_ID=8408
Pozamiatali ładnie Rysiem :)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zreszta to tylko moja opinia, skoro mowisz o dzieleniu sie to wlasnie to zrobilem :)
Nie było to trudne, Rysiu ma formę zniżkową od dłuższego czasu. Poznańskie podziemie mu uciekło, zostawiło w tyle i dobiło. I tak, słucham rapu z poznania, nie tylko tego z wwa. I pewnie znam produkcje większości dobrych chłopaków z tamtych okolic. Gdzie Ryśkowi do płytki Słonia, Gurala, WSRH i innych? Ba, jednodniowa płyta 2 od Ry23 i jego ziomków jest lepsza od czarnego września, a przecież zrobili ją w 24h :twisted:
Rok 2009 [na serio] spadek formy? :neutral: na pewno sluchales?
I czemu porownujesz plytke dissow do plytki o zupelnie innej tematyce, bo za bardzo nie wiem? I jak mozna porownac do Gurala, typowo Bragga kawalki?

Czy ogladales na TVNIE wywiad z Rysiem i pokazane dopiero pozniej urywki z koncertu?

http://www.youtube.com/watch?v=HfrixpkZqoI
Ja sobie tego slucham na lajcie. Czemu od tego Cie uszy bola?

http://www.youtube.com/watch?v=vYF6cfMM7cw
Tu tez Cie boli?

a moze tu Cie boli?
http://www.youtube.com/watch?v=IsS9qLdzVqg

A pewnie tak. Zjadl TDFA, kto zostal bardziej "zjechany" ? sluchales dissy z USA? czy jestes za teoria argumenty przede wszystkim? juz nie pamietasz jak wygladaly pierwotne beefy? Tede pierwszy nagral plytke i zaczal ja sprzedawac, co prawda w malej ilosci. Ale jednak. Bola Cie grozby bicia do Tedego? bo Tedego nie, mowi, ze najwyzej dostanie, jego sprawa, skoro to lubi. To jest beef... chyba ktos zapomnial na czym polega :mrgreen:
Rysiu zaczepia, Rysiu atakuje, Rysiu nawiązuje, ale to przecież ta niedobra Warszawka musi wspomóc Tedziunia, bo mu się przegrało. I się tacy całkowicie przypadkowi artyści zebrali, do których Rysiu przecież nic nie mia.
A może my różnych płytek słuchaliśmy? Może na Twojej nie ma tekstów w stronę Pelsona czy Eldo?


Kto zaczepil tu Rysia? TDF pierwszy na fb. Rysiu zaczepil pierwszy Pariasa? nie, to najpierw oni na stronie internetowej cos napisali na Rysia, a potem sie do tego nie przyznali. Pozniej wydali dissa. Czemu o tym nie wspomniales? Mowisz, ze Peja zaczepia? a co z sprawa TDFA i Borixona? wiesz kto kogo zaczepil? czy powiesz, ze to Borixon nagral na Tedego bo mu sie nudzilo?


Kłamię, obrażam, jestem brzydki i śmierdzę zgniłym ogórkiem... Coś pominąłem? A może jeszcze coś dodasz? Skąd Ty się urwałeś? Z forum hip-hop.pl?
Wlasnie robisz akcje z forumka hh.pl. Twierdzac, ze jednym wersem zjadl Peje. Moze chcesz porozmawiac tak jak to robimy na hh.pl? mam wieloletni staż, chetnie Ci pokaze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Polecam Ci temat "TEDE KRUL" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wbij sobie tam i poszalej dowoli ale tutaj glupot nie pisz, a jak juz cos piszesz to przynajmniej sprawdz bo wprowadzasz ludzi w blad.
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Posty: 763
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:51
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: nevermind

Re: Peja vs Tede

Post autor: Tomek0700 » 08 wrz 2011, 12:56

haha, wiedzialem, ze nie odpiszesz nic sensownego ani nie odpowiesz na ani jedno pytanie, wolisz pisac wlasnie takie glupotki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale pamietaj TEDE KRUL :*
w swoich wykopaliskach archeologicznych
Mowilem, ze nie chce mi sie wracac do Twoich glupotek ale skoro tak tego bardzo chciales :wink:
Szkoda, ze opisujesz mnie jako hejtera :wink: ale nie moglem sie niczego spodziewac po czlowieku, ktorego jara machanie lapkami Eldoki przed kamerka hehe, jego freestyle tez pewnie bronisz hihihi :D eldo jedzie na wolno pis joł.
Mam pomysl idz najlepiej na forum pariasow, tam Ci na pewno kazdy przyzna racje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Albo przytyj to nie bedziesz mial kompleksow zeby pisac jakies smieszne historyjki o kims innym hehe :wink:

PS. Swoja droga tak wlasnie Tede odpowiada w beefie jak Ty mi :D
Cierpialem na yersinie az 2 lata.
Przeszedlem wszystkie szczeble diagnostyki (od kolonoskopii do enteroskopii)
Jelito drazliwe po infekcyjne, wydaje sie, ze tylko a to naprawde powazny problem.

"zawisc, zazdrosc, zamiast starac sie miec wiecej"

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3162
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:26
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: obywatel świata
Kontakt:

Re: Peja vs Tede

Post autor: maggie0278 » 08 wrz 2011, 13:26

shisho - padłam :lol: , oj Grzyb ma ostrą konkurencję :mrgreen:
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”