Deezer czy Spotify ?

Podzielmy się muzyką, którą najczęściej słuchamy - hity z pierwszych miejsc list przebojów a także utwory przez wiele osób zapomniane a przez nas odkurzane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Deezer czy Spotify ?

Post autor: deth » 08 gru 2014, 10:23

Od niedawna odkrywam uroki serwisów streamingowych i zastanawiam sie, ktory lepszy. Opinie są różne http://dogorybrzuchem.pl/streaming-muzyki/#
Ktory pasuje Wam najbardziej ? podane w tytule wątku, może WiMP, a może jeszcze jakieś inne ? Zastanawiam się też, nad korzyściami płynącymi z posiadania konta Premium.

Jeśli ktoś nie zna tych serwisów, to warto sprawdzić ;) Dla mnie super.
Dokupiłem jeszcze odbiornik BT do domowego audio i cieszę się, bezkablową wolnością :)

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Posty: 932
Rejestracja: 01 wrz 2007, 18:53
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Deezer czy Spotify ?

Post autor: cordo » 08 gru 2014, 18:23

Ale to BT do domu to wg mnie taki niepotrzebny gadżet, jak np masz internet w telefonie no-limit to możesz z telefonu słuchać wszędzie, autobus, dom, szkoła etc.
Mam spotify i jest naprawdę spoko, nie narzekam w ogóle, jest ok, ciężko mi cokolwiek napisać bo nie mam porównania

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Deezer czy Spotify ?

Post autor: deth » 08 gru 2014, 18:51

Ja szukałem Tool-a, taka znana dość kapelka i oba serwisy nic nie miały ich.. Wiecej serwisow nie probowalem, zastanawiam sie czy WiMP moze. Tymbardziej, ze WiMP razem z Play ma oferte fajna dla mnie, bo limit natel mam do 2Gb, a na wimpa mialbym nielimitowany, ale jeszcze obacze.

BT podpinam do wieży, to jest takie BT z wyjsciem audio Chinch. I można z tableta, fonu czy lapka, sluchac bez podpinania. Fajna rzecz

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Deezer czy Spotify ?

Post autor: chrzanovy » 08 gru 2014, 19:32

Jak nie ma tam Toola to rzeczywiscie kiepskie te serwisy. Chociaz pewnie ten spotify jest bardziej popularny. Ja praktycznie slucham tylko z plyt.
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Deezer czy Spotify ?

Post autor: deth » 11 gru 2014, 09:57

Toola brak :suchy: ale 4 albumy Dezertera na spotify juz są
funkcja flow mi sie podoba, wciskam i cos tam sobie losuje. Na poczatku definiuje sie gatunki, ktore sie lubi, wiec zaznaczylem kilka. Dzieki temu losuje co moze nam sie podobac. I tak ostatnio leci sobie jakas spokojna muzyczka, jedna druga trzecia, by nagle przywaliło Roots Bloody Roots :E

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Deezer czy Spotify ?

Post autor: chrzanovy » 11 gru 2014, 22:41

deth pisze:Toola brak :suchy: ale 4 albumy Dezertera na spotify juz są
funkcja flow mi sie podoba, wciskam i cos tam sobie losuje. Na poczatku definiuje sie gatunki, ktore sie lubi, wiec zaznaczylem kilka. Dzieki temu losuje co moze nam sie podobac. I tak ostatnio leci sobie jakas spokojna muzyczka, jedna druga trzecia, by nagle przywaliło Roots Bloody Roots :E
ja coś tam kiedys próbowałem tego spotify ale że nie mam facebookowego konta ani premiumowego spotify to w zasadzie brakowalo najwazniejszej funkcji którą chciałem użyć, tzn kumpel twierdził że to jest bomba i tak bardzo szybko moze mi podsylac linki do rekomendowanych zaspolow przez niego, ale nie moglem bez FB.
tylko sobie nie kimnij przy spokojnej muzie bo jak Roots wejdzie to spadniesz z łóżka :). a propos to fajnie ze i polskie zespoly tam są, niewiedziałem
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”