Koncerty CuDaków

Podzielmy się muzyką, którą najczęściej słuchamy - hity z pierwszych miejsc list przebojów a także utwory przez wiele osób zapomniane a przez nas odkurzane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Koncerty CuDaków

Post autor: magda281 » 20 mar 2014, 10:37

A tak się bawiły Cudaki na koncercie APOCALYPTICA :D Było cudnie :zakochany:
Załączniki
1959900_687897467929705_1054953169_n.jpg
10006963_687897537929698_200936950_n.jpg
1016803_687897511263034_1683497369_n.jpg
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
kalatos
Aktywny ✽✽✽
Posty: 599
Rejestracja: 20 cze 2013, 13:45
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: kalatos » 20 mar 2014, 11:07

Jest nawet sweet focia na trzecim zdjęciu ;)
Asamax, Sulfasalazin EN, Azatropine, VSL#3

Lepiej dziesięć razy ciężko chorować niż raz lekko umrzeć...

Fotografia okolicznościowa:
Obrazek.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: magda281 » 20 mar 2014, 11:14

kalatos, no oczywiście -musi być :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: chrzanovy » 17 mar 2015, 22:05

dzięki namowie i współpracy z Sofijką niniejszym odświeżamy wątek ten zacny. Oczywistym jest że z koncertów można absorbować całe naręcza endorfinek, polecam tę formę synchronizacji z kosmosem. Zaczynam więc wczoraj po trudach dnia udałem się na wesoły koncert Devina Townsenda w warszawskiej Stodole. Dla nie znających tematu podpowiem że wywyodzi się on z zespołu Strapping Young Lad, który gdzies tak jakies 20 lat temu jak bylem w liceum:) wydał super płytę CIty którą bardzo lubie chociażby za tytuły - np Velvet Kevorkian :) No i owy Devin teraz już zupełnie łysy:) gra muzykę bitewną pod znaku czegoś w stylu metalu industrialnego? nie wiem jak to określić ale jest to bardzo glosna, pokręcona i jak dla mnie wesoła muzyka. Bawilem sie jak szalony, glany zadeptane, 100% gotowosci na fun. Warszawa przyjęła Devina po królewsku, pełna sala i super atmosfera. Koncert poprzedzili panowie z mega czadowego Shining, którzy mieszają style black metal, pokręcone jazowe wstawki i techniczny death. Niesamowici technicznie 6strunowy bas, i 3 gitary 7demki, chylę czoło.

ponizej 2 moje fotosy, CZady Devin uzupełnił solowym imprzeiwnikiem słowno muzycznym a wczesniej na scene wyszedl syn Devina który przyniósł rysunek taty na scenie. Wszyscy jednoglosnie bili brawa małemu, ja sie zdeczka wzruszyłem:) jednym slowem było FUN-Tastycznie. wlasnie foto2 gwiazda z synem.

Obrazek

Obrazek

oraz link do profesjonalnych zdjec z koncertu

https://www.stodola.pl/galeria-81869-20 ... IWANOW.htm
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: sofijka » 18 mar 2015, 23:46

chrzanovy pisze:dzięki namowie i współpracy z Sofijką niniejszym odświeżamy wątek ten zacny. Oczywistym jest że z koncertów można absorbować całe naręcza endorfinek, polecam tę formę synchronizacji z kosmosem
Otóż to, koncerty to jedna z czołowych form endorfinozacji, także bardzo ją polecam.
Czas więc na moją krótką relację. W zeszłym tygodniu udało mi się zobaczyć w akcji jednego z najlepszych gitarzystów: Zakka Wylde’a, który przyjechał ze swoim zespołem Black Label Society na koncert do Gdańska do klubu B90. Ilość pozytywodżuli i niesamowitej energii muzycznej jaka wytworzyła się na koncercie osiągnęła najwyższe punkty na skali, mega moc. Myślę, że każdy wielbiciel ciężkiego grania był w pełni usatysfakcjonowany tym koncertem.
Zakk pokazał, że tytuł mistrza gitary to nie przelewki, a pozostali muzycy BLS godnie dotrzymywali Mu kroku. Było świetnie :rock: :grin: .
Jedynym małym mankamentem było to, że nie udało mi się złapać pałki perkusyjnej :razz: , a sporo zostało ich rzuconych w stronę publiczności, robiłam co mogłam, ale trudno – może następnym razem – a mam nadzieję, że taki będzie i że uda mi się jeszcze kiedyś zobaczyć BLS w akcji – bo naprawdę warto.
Poniżej mały kolaż foto z koncertu.
Załączniki
BLS B90.jpg

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: chrzanovy » 19 mar 2015, 08:37

sofijka pisze:udało mi się zobaczyć w akcji jednego z najlepszych gitarzystów: Zakka Wylde’a, który przyjechał ze swoim zespołem Black Label Society na koncert do Gdańska do klubu B90
no napewno dali czadu, klub to jednak klub, ja widziałem Zakka tylko raz na SonicSphere, ale nie lubie tych otwartych plenerów bo jest sie za daleko
sofijka pisze:Jedynym małym mankamentem było to, że nie udało mi się złapać pałki perkusyjnej
mi tylko raz udało sie coś złapać a mianowicie piórko do basu gitarzysty Entombed, ale to cieszy co:)
sofijka pisze:Poniżej mały kolaż foto z koncertu.
Fajowy kolaż, !
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: sofijka » 21 kwie 2015, 20:58

chrzanovy pisze:mi tylko raz udało sie coś złapać a mianowicie piórko do basu gitarzysty Entombed, ale to cieszy co:)
No jasne, że cieszy, chrzanovy, super że złapałeś to piórko :brawo: .
chrzanovy pisze:Fajowy kolaż, !
Dziękuję :roll: .

W ramach propagawania muzycznych form endorfinizacji donoszę, że miałam okazję być na wyjątkowym koncercie, który został zorganizowany z okazji 25 –lecia działalności Anathemy. Wcześniej nie miałam czasu ani głowy do pisania, ale teraz jest odpowiedni moment :wink: .
To była 3 – godzinna muzyczna podróż po całej twórczości zespołu, najpierw utwory z ostatnich płyt i im później tym starsze dokonania. Pojawili się specjalni goście: basista Duncan Patterson i wokalista Darren White. Atmosfera na koncercie wspaniała, łódzka Wytwórnia – miejsce gdzie odbywał się koncert, stała się symbolicznym wehikułem czasu, w trakcie 3 setu poczułam się tak jakbym cofnęła się 20 lat wstecz – absolutnie unikatowe wrażenie. Darren White, który wykonywał najstarsze dokonania zespołu przez cały 3 set, przy całym wielkim uznaniu dla wszystkich członków zespołu był według mnie absolutnym numerem 1 tego wieczoru. Po koncercie większość członków zespołu wyszła do fanów, pozowali do zdjęć, rozdawali autografy i rozmawiali naprawdę długo, mega pozytywne wrażenie. Mi udało się pstryknąć fotkę z braćmi Danny’m i Jamie’m Cavanagh oraz z Lee Douglas. Jeśli w życiu ważne są tylko chwile, to w skali wielu koncertowych chwil ten wieczór z Anathemą był magiczny :smile: .
Poniżej garstka fotek.
Załączniki
autografy.jpg
z Lee Douglas.jpg
anathema resonance.jpg

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: chrzanovy » 22 kwie 2015, 01:40

super :) szczególnie cieszy mnie ta realacja bo chyba ściągnąłem ją telepatycznie własnie doczłapałem sie po koncercie norewskiego zespołu pieśni i tańca Satyricon i na fali endorfin zastanawiałem się jak ja mam napisać skoro sofijka ciągle "wisi" relecję :) no i mam :) wowZeers zazdroszcze bo Anathema to dla mnie zespół nr 1 czy to pod względem muzycznym czy poprostu uczuciowym. ...ja naarzie dodam że boli mnie kość ogonowa bo wywinąłem hołubca podczas poleczki. taka była zabawa fantastyczna.. cdn
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Anonymous_13ece955

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: Anonymous_13ece955 » 22 kwie 2015, 13:32

sofijka, relacja kozak. powinnaś pisać do jakiegoś cudacznego magazinu :hyhy:

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: sofijka » 23 kwie 2015, 21:36

Maatylda, dziękuję bardzo, przemiło mi się zrobiło, że tak napisałaś :smile:
chrzanovy pisze:ja naarzie dodam że boli mnie kość ogonowa bo wywinąłem hołubca podczas poleczki. taka była zabawa fantastyczna.. cdn
chrzanovy, czyli zabawa koncertowa była przednia, czekamy na ciąg dalszy :mrgreen:

Anonymous_13ece955

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: Anonymous_13ece955 » 23 kwie 2015, 21:55

chrzanovy pisze:ja naarzie dodam że boli mnie kość ogonowa bo wywinąłem hołubca podczas poleczki. taka była zabawa fantastyczna
szlachetny to ból :mrgreen:

sofijka pisze:Maatylda, dziękuję bardzo, przemiło mi się zrobiło, że tak napisałaś :smile:
czysta prawda, najprawdziwsza :cool2:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: chrzanovy » 24 kwie 2015, 14:35

no to napisze i ja cosik. Byłem we wtorek na bardzo energetycznym wykonie black metalowej Norweskiej grupy Satyricon. Zobaczyć ich na żywo wiele dla mnei znaczyło bo jeszcze dzisiaj pamiętam łokmenika z ich kasetami w liceum wczesnym. Jednym słowem w jakimś stopniu ukształtowałem sobie gust muzyczny na ich muzyce. Dla tych co się nie orientują w ciężkim brzmieniu podam ciekawostke. Jest to pierwszy zespół ze sceny blackmetalowej który wypłynął na swiatowe wody dzięki płytom takim jak Nemesis Divina, Rebel Extravaganza czy Volcano. Jednym słowem są oni dobrem eksportowym Norwegii i wspierani są przez tamtejsze Ministerstwo Kultury (pomyślcie jakim zacofanym my jestesmy krajem). Dzięki takiemu wsparciu np teraz nagrywają płytę z pełną obsadą Norweskiej Filharmonii Narodowej. Oczywiscie wiem nie dla każdego metal. ale myśle że to kwestia gustu, poprostu oni są klasą samą w sobie.
Tyle słowem wstępu. Wykon Satyricona poprzedzili młodziacy z Oslo Faenskap z którymi zrobiłem sobie foto z kolegami i uścisnąłem łapki podnosząc ichniejszą wiarę w jednostkę bo grali super. Satyricon grał mega intensywnie, jednym słowem ściana furii, co ma swoje dobre strony, czysta energia, mistrozwskie wykonania, ultra szybkie partie perki w wykonaniu Frosta. 2 gitarzystów sesysjnych na trasie + bas i klawisz, dosatkowo czasem sam Satyr brał piękne wielkie wiosło ESP (foto). Nie było zmiłuj, wyskakałem się jak :cenzura:, wyzerowałem głowę i oto chodzi. Nie wszyskim napewno z treściami o których ich muza prawi, ale mniejsza o to każdy kto myśli znajdzie zdrowy dystans. zacytuje samego satyra, nie spodziewałem się takiego tekstu , przecież powinien o kotach obdartych prawić itd co jest stereotypem. Powiedział coś takiego..kochani jesteśmy częścią kręgu życia o niech ten koncert będzie tego ekspresją... i ja to rozumiem bo właśnie odżywam po takich eksperiencjach - było tam pewnie z około 500-1000 fanów, kazdy przyjazny każdy uszyty z tej samej skóry i zgłupim szczęściem na twarzy... polecam szukajmy dystansu do życia

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: sofijka » 24 kwie 2015, 19:18

chrzanovy, wow jestem po wrażeniem Twojej fotorelacji, mega :brawo: .
chrzanovy pisze:Wykon Satyricona poprzedzili młodziacy z Oslo Faenskap z którymi zrobiłem sobie foto z kolegami i uścisnąłem łapki podnosząc ichniejszą wiarę w jednostkę bo grali super
OAPWWJ rulez :grin:
chrzanovy pisze:Satyricon grał mega intensywnie, jednym słowem ściana furii, co ma swoje dobre strony, czysta energia, mistrozwskie wykonania, ultra szybkie partie perki w wykonaniu Frosta
Czyli z tego co piszesz była mega moc. Kjetil-Vidar Haraldstad ( Frost) - ekstraklasa bębniarska w gatunku black metalu
chrzanovy pisze:Nie było zmiłuj, wyskakałem się jak :cenzura:, wyzerowałem głowę i oto chodzi
chrzanovy pisze:było tam pewnie z około 500-1000 fanów, kazdy przyjazny każdy uszyty z tej samej skóry i z głupim szczęściem na twarzy... polecam szukajmy dystansu do życia
O tak, podpisuję się pod tą zacną ideą poszukiwania dystansu wszystkimi kończynami.

Myślę, że relacja z koncertu Satryricona jest wielką zachętą do tej formy endorfinizacji, nie ma to jak pełna pasji i entuzjazmu koncertomania :grin:

Anonymous_13ece955

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: Anonymous_13ece955 » 24 kwie 2015, 20:27

chrzanovy, totalny czad :slinienie:

i hajfajf za glany :drunk:

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Koncerty CuDaków

Post autor: magda281 » 25 maja 2015, 22:16

https://www.stodola.pl/news-83012-konce ... WOCvPD9a8M
a ktoś może się wybiera na ten oto jakże wyczekany koncert? :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”