problem z wieżą starą SONY

Podzielmy się muzyką, którą najczęściej słuchamy - hity z pierwszych miejsc list przebojów a także utwory przez wiele osób zapomniane a przez nas odkurzane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

problem z wieżą starą SONY

Post autor: malapkasia » 15 sty 2012, 15:05

otóż.. dziś jak (prawie) co dzień, włączyłam komputer i chciałam posłuchać muzyki... moje zdziwię było wielkie gdyż moja wieża odmówiła posłuszeństwa i nie chce wydobyć z siebie dźwięków :( spr czy jest to wina komputera, ale nie... nauczona wszelkimi dziwnymi rzeczami jakie potrafi sprawić rzecz martwa, powyjmowałam wtyczki na chwile i włożyłam z powrotem... po chwili wpadłam na pomysł, żeby spr czy gra radio, płyta i kaseta... otóż NIE! i teraz pytanie ocb ? bo przecież wł się normalnie, mogę wszystko z nią robić a nie słychać nic, nawet nie buczy :| ma ktoś pomysł ? :|
wieża jest bardzooo stara i wysłużona, ale nigdy nie było z nią problemów -ŻADNYCH! :roll:
Załączniki
sony2_1180.jpg
nawet w necie zdjęcie znalazłam :P
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

bartox
Początkujący ✽✽
Posty: 147
Rejestracja: 24 kwie 2010, 14:47
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: problem z wieżą starą SONY

Post autor: bartox » 15 sty 2012, 16:01

ja też ostatnio mialem taki problem, ale jak się pozniej okazalo mama sprzatala mi w pokoju i wtyczkę z kontaktu wyciągnęła xd
CD od 2006r
0 interwencji chirurgicznych
remisja prawie 3 lata ^.-
leki: Imuran 2x 50mg

Czas nie leczy ran...
On tylko przyzwyczaja nas do bólu...

Śmierć, Miłość i Sraczka przychodzą z nienacka

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: problem z wieżą starą SONY

Post autor: TigeR » 15 sty 2012, 16:29

Podaj model.

Jak glosniki nie bucza tak charakterystycznie, to zapewne wina lezy po ich stronie. Wszystko z tylu dobrze podlaczone?

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: problem z wieżą starą SONY

Post autor: Golfi » 15 sty 2012, 16:50

zobacz z tyłu czy kable łączące wieże z głośnikami są odpowiednio wsadzone , zależy jakie tam masz ale pod wpływem czasu mogły paść zmęczeniowo i trzeba będzie na nowo ladnie wydobić porządny kawalek druta a nastepnie podłączyc
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: problem z wieżą starą SONY

Post autor: malapkasia » 15 sty 2012, 19:03

ej no macie mnie za blondynkę chyba :lol: sprawdziłam wtyczki ;) i kontakt tez ;)
ale powiem Wam, że stał się cud :) bo po napisani tego tematu, wyl. kompa i poszłam na tv, i przyszedł mi do głowy pomysł ze słuchawkami... i bez kitu zaczęło działać :D i jak wyjęłam wtykę od słuchawek to tez działało już :P
wydaje mi się, że ostatnio siedziałam w słuchawkach i chyba coś tam nie odbiło w środku :zastanawia: w każdym razie DZIAŁA :)
ale dziękuje za odp ;)
TigeR, ta wieża ma X lat :) była przywieziona z Holandii jakieś 7 lat temu i była już używana :) nie mam pojęcia co to za model ;P
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: problem z wieżą starą SONY

Post autor: Golfi » 15 sty 2012, 20:58

malapkasia pisze:ej no macie mnie za blondynkę chyba
no co Ty :P ale po co od razu pisać o końcówce mocy skoro sama widzisz że nic poważnego to nie bylo :D ważne że już chodzi :):)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: problem z wieżą starą SONY

Post autor: malapkasia » 21 sty 2012, 13:44

no i znowu się po... :| nie gra :| i nawet motyw ze słuchawkami nie działa :[ :[
--------------------------
hmmm dziś podpiełam słuchawki do kompa.. trochę będzie mi dziwnie, ale chyba nie ma innej rady :(

tam tam taram taram :roll:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”