Radio

Podzielmy się muzyką, którą najczęściej słuchamy - hity z pierwszych miejsc list przebojów a także utwory przez wiele osób zapomniane a przez nas odkurzane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Vasudanin
Początkujący ✽✽
Posty: 51
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:02
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: konin

Radio

Post autor: Vasudanin » 17 maja 2011, 20:55

Widze, ze nie ma takiego tematu, wiec postanowilem go zalozyc. Kto slucha radia? Czy dobre stacje odeszly do lamusa i zostaly wyparte przez vive w tv, albo muzyke z youtuba? :)

Vasudanin
Początkujący ✽✽
Posty: 51
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:02
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: konin

Re: Radio

Post autor: Vasudanin » 17 maja 2011, 21:21

Klub właśnie leci, minimax - druga (po lp3) najlepsza audycja i oczywiście strefa :roll:
Btw. w tym miesiacu mija rok, kiedy przestalem ogladac tv, a slucham wylacznie radia :)

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Radio

Post autor: Natalka » 17 maja 2011, 22:04

Telewizyjnych kanałów muzycznych nie posiadam i wcale nie żałuję :wink: a radia słucham dość często, regionalne Radio Lublin i Eska Rock zwykle.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Posty: 1030
Rejestracja: 05 kwie 2008, 12:53
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Nibylandii:)

Re: Radio

Post autor: ewkunia » 18 maja 2011, 08:20

Ja często słucham Chilli zet,eski rock, swojego czasu Radio Fabryka ( radio internetowe)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Radio

Post autor: obyty.z.cu » 18 maja 2011, 20:04

`My Winamp 5.5 is now playing 1. RMF FM (RMF FM) at position 00:00:49 of length samplerate 44KHz and bitrate 48
Słucham zawsze i wszędzie tej stacji !
Polecam.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”