Ventrol - suplement diety

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
AlexNotman
Debiutant ✽
Posty: 25
Rejestracja: 29 kwie 2009, 09:32
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Re: Ventrol - suplement diety

Post autor: AlexNotman » 03 maja 2009, 19:08

Drugi dzień brania i moim zdaniem jest już lepiej. Chociaż wiem, że po jednym dniu raczej nic nie zadziała, poza tym mało dzisiaj jadłem, ale zazwyczaj biegam kilka razy do wc, a dzisiaj jakoś wcale nie muszę. Poczekam jeszcze kilka dni, pewnie wtedy będę w stanie coś konkretniejszego powiedzieć.

Awatar użytkownika
czarnuch_86
Początkujący ✽✽
Posty: 61
Rejestracja: 09 gru 2007, 17:13
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ventrol - suplement diety

Post autor: czarnuch_86 » 05 maja 2009, 11:06

Rewelacja :) Pije od tygodnia i czuje sie duzo lepiej :) polecam wszystkim :mrgreen:
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ !!!!!!


Salofalk, Bioprazol , witaminki i jestem po resekcja kawałka jelita cienkiego ,

AlexNotman
Debiutant ✽
Posty: 25
Rejestracja: 29 kwie 2009, 09:32
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Re: Ventrol - suplement diety

Post autor: AlexNotman » 06 maja 2009, 18:32

Kolejny dzień brania. Jeśli zmienia się coś na lepsze, to minimalnie. Ale zawsze to lepiej, niż nic. Chociaż jakiejś zdecydowanej poprawy na razie nie widzę, ale może za krótko jeszcze biorę.

[ Dodano: 10-05-2009 ]
Podsumowanie po tygodniu brania: biegunki jakoś specjalnie nie ograniczyły się, po początkowej euforii stwierdzam, iż u mnie nie widać jednak większych zmian in plus. A szkoda:)

pola
Debiutant ✽
Posty: 37
Rejestracja: 07 cze 2008, 20:40
Choroba: CD w rodzinie
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ventrol - suplement diety

Post autor: pola » 05 cze 2009, 18:23

czy można go pić mając przetokę skórno-jelitową ?
Pentasa 2/2/2

Awatar użytkownika
Tinka
Początkujący ✽✽
Posty: 76
Rejestracja: 15 lis 2012, 20:59
Choroba: CU
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: Ventrol - suplement diety

Post autor: Tinka » 07 lut 2013, 17:54

Troszkę odnowię temat. dopiero od wczoraj piję Ventrol- wczoraj rano i wieczorem wypiłam, dziś rano i w pracy zaobserwowałam że po zjedzeniu sniadania i lunchu nie czulam wogóle parcia na kupkę :roll: dodam że zwykle kibelek odwiedzam raz przed pracą i czasem w pracy drugi raz(zdarzyło się i 3) ale w pracy jak coś zjem zawsze czuje takie małe parcie które często udaje mi się "przewalczyć" i mija. Właśnie tego parcia nie było...myślę sobie-fajnie to ciekawie jak po kawie będzie (po kawie zawsze mam parcie) i wypiłam i nic...
Nie twierdzę że po jednym dniu to na pewno olej zadziałał ale jeśli dłużej tak będzie to nie będę miała chyba innego wyjaśnienia.
Będę obserwować :wink:

[ Dodano: 08-02-2013 ]
dziś mija 3 dzień picia Ventrolu i jak wczoraj - brak parcia-nawet po kawie. Rano tylko kibelek byl -jak zawsze. marzę o tym aby kupa wygladala wkońcu jak normalny klocek :roll: na razie niczego takiego nie zaobserwowałam. ale i tak jestem zadowolona bo więcej wc już na grubszą sprawę nie odwiedzilam i wspomnianego parcia nie było.
myślę że to zasługa Ventrolu, bo inaczej byłby to dziwny zbieg okoliczności że lepiej mi akurat jak zaczęłam go pić. sądząc po wpisach może u niektórych zadziałać niemal od razu bo i u mnie tak było. Nie wiem jak będzie dalej, nie popadam w euforię ale jestem usatysfakcjonowana na razie. Mam wrażenie że w tym specyfiku to olej z rokitnika ma tu chyba bardziej zbawienne działanie niz zawarty w nim również ceniony olej lniany, sadzę to po przeczytaniu paru stron o rokitniku.
Tinka

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Ventrol - suplement diety

Post autor: loczek » 09 lut 2013, 17:24

zakupiłem dzisiaj ventrol, o 28,80 jestem uboższy, wypiłem w południe łyżeczkę (zamiast zalecanej łyżki) i po kilku godzinach tak mnie pocisnęło do kibla, że mało nie padłem.
Wieczorem dam mu jeszcze jedną szansę, ale coś kiepsko to widzę.

Awatar użytkownika
Tinka
Początkujący ✽✽
Posty: 76
Rejestracja: 15 lis 2012, 20:59
Choroba: CU
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: Ventrol - suplement diety

Post autor: Tinka » 09 lut 2013, 19:48

hmm... Loczek myślisz że to na pewno po Ventrolu?? wydaje mi się że jakby co to "pocisęłoby" Cię niemal od razu a nie po kilku godzinach..nie wiem.. Ten olej w mniejszym lub większym stopniu pomógł wielu ludziom, może nie rezygnuj szybko. Twojego stanu nie pogorszy..no ale jesli pogoni Cię raz,drugi trzeci to rozumiem.
dziwne u mnie jak na razie zniknęło parcie..a Ciebie pogoniło do wc. Napisz co i jak jutro.
Trzymam kciki!
( tak po za tematem chcę się podzielić tym że po ciąży w której obecnie jestem mam zamiar spróbować Boswelia Sawson- pare osób wypowiedziało się o tym zupełnie naturalnym specyfiku bardzo pozytywnie, były tez badania na chorych nzj z bardzo obiecującymi wynikami. przeczytaj sobie - ponoć to działa mocniej przeciwzapalnie niż mesalazyna a jest w 100% naturalne nie chce do niczego namawiać ani reklamować- myśle po prostu że waro mówić o czymś glośno co jest obiecujące. a może ktoś o tym nie wie)
Tinka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Probiotyki”