nowy probiotyk (kolejny :)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
anulka089
Początkujący ✽✽
Posty: 275
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:16
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Cze-wa
Kontakt:

Re: nowy probiotyk (kolejny :)

Post autor: anulka089 » 09 kwie 2010, 20:15

brałam wczesniej ProBacti ale przerzuciłam sie na tanszy Mulitlac i tez dobry :roll:

lolek
Początkujący ✽✽
Posty: 78
Rejestracja: 23 mar 2010, 17:49
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: nowy probiotyk (kolejny :)

Post autor: lolek » 13 kwie 2010, 16:16

ja obecnie z dicloflor60 przerzuciłem się na lactoseven i go spożywam, ale będę testował Multilac, podobno dobry jest a korzystna cena :)

[ Dodano: 14-04-2010 ]
może ktoś z Was wie, czy jest jakiś tańszy probiotyk od microflor130 który zawiera Lactobacillus salivarius bo jest napisane, że działa przeciwzapalnie, co jest szczególnie przydatne w trakcie leczenia zapaleń jelit, takich jak: Colitis ulcerosa, choroba Leśniowskiego - Crohna. Myślę że to szczep który może dużo zdziałać w naszym organiźmie :)

Awatar użytkownika
mili878
Debiutant ✽
Posty: 20
Rejestracja: 29 sie 2010, 23:45
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: manchester

Coś na poprawę i zdrowie jelit

Post autor: mili878 » 03 wrz 2010, 13:25

Witam znalazłam coś fajnego i polecanego przez wiele osób mianowicie MULTILAC synbiotyk(probiotyk+prebiotyk)
# Nowoczesny synbiotyk zawierający 9 wyselekcjonowanych żywych szczepów bakterii probiotycznych.
# Innowacyjny proces enkapsulacji zapewnia zwiększoną trwałość i skuteczność bakterii probiotycznych.

Wskazania

* w biegunce podróżnych (przyjmowany przed planowanym wyjazdem zapobiega wystąpieniu biegunki, skraca czas trwania biegunki, zmniejsza ilość wypróżnień);
* w innych zaburzeniach jelitowych (m.in. zaparcia, wzdęcia);
* w trakcie i po antybiotykoterapii;
* w przypadku zwiększonej skłonności do infekcji.
Lekarstwo podobno działa już po 3 dniu brania(a bierze się go na noc) dolegliwości mijają dostarcza on wszystkich potrzebnych potrzebne bakterie wzmacnia i uodparnia jelita, a wskazana kuracja miesięczna.
Jeżeli w lekach przepisanych od lekarza nie ma tych składników można je brać, chodzi o to zeby nie brać podwójnej dawki, zawsze można spytać lekarza.
Ja na razie biorę pierwszy dzień hymmm zobaczymy

scaliłam
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 14:11 przez mili878, łącznie zmieniany 1 raz.
I choc bym chciala zmienic nie moge choc ide do przodu ufac nie moge :(

xentrix
Początkujący ✽✽
Posty: 66
Rejestracja: 04 sie 2009, 21:57
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: nowy probiotyk (kolejny :)

Post autor: xentrix » 11 wrz 2010, 22:38

tez od dzis zaczynam brac MULTILAC (synbiotyk) . Cenowo to rewelacja . Płaciłem 7,30 za 10 tabl. ( 4,5 mld bakterii w 1 tabl. - dawka dzienna ) . Czy cos pomoze ? okaze sie ..... oby

Zablokowany

Wróć do „Probiotyki”