Jakie probiotyki?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: probiotyki

Post autor: Noelia » 16 lis 2019, 07:39

romek pisze:
04 lis 2019, 18:34
A co mnie najbardziej zdziwiło, to fakt, że te wszystkie trzy mają w składzie olej palmowy, który jest przecież trucizną
Maślan sodu Aliness nie ma oleju palmowego :)
Ze strony producenta:
Maślan sodu marki Aliness jako jedyny produkt na rynku do procesu otoczkowania substancji czynnej używa kwasu stearynowego, a nie utwardzonego oleju palmowego. Kwas stearynowy jest naturalnie występującym kwasem tłuszczowym, który ze względu na swoją specyfikę nie może być już poddany reakcji uwodornienia/utwardzenia, gdyż jest kwasem nasyconym.

Kwas stearynowy otoczki jest pochodzenia roślinnego i jest całkowicie naturalny.

Składniki: sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrokapsułek dojelitowych, otoczka mikrokapsułek (kwas stearynowy roślinny), otoczka kapsułki vege (hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecana porcja do spożycia: 1 kapsułka dwa razy dziennie (rano i wieczorem).
Połączyłam tematy.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

romek
Początkujący ✽✽
Posty: 479
Rejestracja: 28 sie 2018, 15:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Re: probiotyki

Post autor: romek » 17 lis 2019, 12:19

Noelia pisze:
16 lis 2019, 07:39
Maślan sodu Aliness nie ma oleju palmowego :)
Tego Alinesu nie ma w spisie leków :smutny: Znalazłem go tylko w reklamach jakiejś firmy kosmetycznej razem z innymi "upiększaczami" urody

WojtekXXX
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2024, 16:21
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
miasto: Katowice

Re: Jakie probiotyki?

Post autor: WojtekXXX » 15 sty 2024, 19:03

Ja biorę multilac 1 tabletka na dobre oraz aktivie raz na dobę i to mi pozwala , przetrwać antybiotyk cetixi.
Dodatkowo maślan sodu i, milrurit .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Probiotyki”