Błonnik probiotyczny.Co o tym myślicie?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
megi_25
Aktywny ✽✽✽
Posty: 640
Rejestracja: 17 lut 2007, 13:11
Choroba: CD u partnera
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Błonnik probiotyczny.Co o tym myślicie?

Post autor: megi_25 » 27 cze 2014, 13:53

Natrafiłam dzisiaj na taki błonnik. Coś mi się wydaje,że ostatnio poruszany był podobny temat,ale jakoś nie mogłam znaleźć. Cena dość powalająca, a ja jakoś słabo wierzę w takie rzeczy,ale ciekawa jestem Waszej opinii.

http://www.bbcmedia.pl/zdrowie/oczyszcz ... =lifestyle
Żona Crohnowca mama urwisów Wiktora i Wojtka :-)))
Mąż: Leki: BRAK,po humirze dwa lata remisji endoskopowej teraz nawrót !!!!!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
iza121
Początkujący ✽✽
Posty: 310
Rejestracja: 09 mar 2014, 15:09
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Błonnik probiotyczny.Co o tym myślicie?

Post autor: iza121 » 27 cze 2014, 18:54

Nie widzę składu (a to bardzo źle świadczy w takim przypadku), myślę, że można spokojnie założyć, że to zwykły błonnik + probiotyki, z pewnością lepiej wyjdzie kupić to osobno, ewentualnie zakupić np colon c (to też połączenie błonnika + probiotyku) lub inny podobny preparat z apteki.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Błonnik probiotyczny.Co o tym myślicie?

Post autor: obyty.z.cu » 27 cze 2014, 19:01

Czy wiesz, że pełnię zdrowia możesz odzyskać w mniej niż miesiąc? To łatwiejsze, niż myślisz.
po takim tekście odechciewa się czytać.
Błonnik jest potrzebny,ale dobry błonnik,nie z celulozy,a z młodych np. warzyw i owoców.
Określenie "Błonnik probiotyczny" to typowa zagrywka marketingowa dla tych,którym nie chce sie edukować.
Przewaga błonnika prebiotycznego polega na jego roślinnym pochodzeniu. Wysoko przyswajalne nasiona babki płesznik oraz łupiny babki jajowatej to połączenie silnie oczyszczających substancji aktywnych, które pęcznieją w jelitach nawet 15-krotnie. Pozwala to na przeprowadzenie całkowitej i kompletnej detoksykacji organizmu.”
Czyli ekstra nazwa do tego o czym wszyscy wiedzą.. ceny nie sprawdzam,bo po co,marketing kosztuje :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Błonnik probiotyczny.Co o tym myślicie?

Post autor: Mamcia » 27 cze 2014, 19:44

Błonnik jak błonnik, ale cena poraża, bo nasiona babki w zależności od gatunku można znaleźć od 20 PLN/Kg. Ja przy NZJ polecam błonnik rozpuszczalny.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Probiotyki”