Olej rokitnikowy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
lucek
Początkujący ✽✽
Posty: 77
Rejestracja: 26 kwie 2004, 19:33
Choroba: CD
Lokalizacja: Torun

Olej rokitnikowy

Post autor: lucek » 06 lis 2004, 14:49

witam, czy ktos z was stosowal moze olej rokitnikowy i jakie jest wasze zdanie na ten temat! Pozdrawiam
"Pan Bóg jest wyrafinowany, ale nie jest złośiwy"

gg : 1420958

Pabloss

Re: Olej rokitnikowy

Post autor: Pabloss » 06 lis 2004, 17:24

Bra3em olej rokitnikowy przez ok. 2 miesi?ce. Czu3em sie po nim troche lepiej ale nie by3 to jaki? prze3om (choruje na CU). Znacznie lepiej czuje sie po babce jajowatej. Dodam, ze olej kupowa3em w Rosji (podobno tam jest najlepszy) Cena za 300ml to oko3o 40z3 w Polsce 50ml kosztuje 50z3. Jak widaa ró?nica jest ogromna. Ogólnie moge go polecia jako uzupe3nienie leczenia ale rewelacji nie nale?y sie spodziewaa a przynajmniej ja takowej nie do?wiadczy3em.

Kitty
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2006, 23:54
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/Poznań/ Bawaria

Re: Olej rokitnikowy

Post autor: Kitty » 29 wrz 2006, 14:18

Bralam czopki z oleju rokitnikowego..... i nie pomogly. Chirurg musial wkroczyc:) pozdrawiam :roll:
"Wyjątki od reguły stanowią o uroku życia."

Małgorzata
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2006, 15:59
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Nowy Glinnik
Kontakt:

Re: Olej rokitnikowy

Post autor: Małgorzata » 29 wrz 2006, 15:28

Piłam olejek rokitnikowy 2X po 2 miesiące, a do tego jeszcze herbatkę z rokitnika, uwazam że odrobinę mi pomogły te specyfiki. Miałam bardzo silne bóle brzucha i częste wypróżnienia, a po olejku bóle ustępowały, do ubikacji też chodziłam mniej. Chyba trzeba wypróbować na sobie jego działanie i zobaczyć czy skutkuje. Ja jestem zadowolona z niego. Pozdrawiam :roll:

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe”