woda gazowana?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Unknown
Początkujący ✽✽
Posty: 441
Rejestracja: 29 sie 2008, 23:08
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: ...

Re: woda gazowana?

Post autor: Unknown » 09 lip 2009, 13:05

Kubanka pisze:Jeśli chodzi tu o wodę Żywiec Zdrój, sporo osób nie wie o bardzo niskiej zawartości składników mineralnych tej wody (poniżej 190 g/l).
Kubanka pisze:Wody innych marek mają więcej minerałów, wody mineralne z Muszyny np. powyżej 1000 g/l.
Sama uważam, że jakość wody Żywiec Zdrój jest nieadekwatna do ceny. Poza tym, przeprowadzono kiedyś badania i zarówno Żywiec, jak i Arctic wypadły baaaaardzo blado, ale jak widać dobra reklama i tak zrobi swoje... :mrgreen:
W każdym razie Żywiec to woda źródlana, natomiast Muszynianka jest wodą mineralną, dlatego porównywanie nie ma sensu. Wszystkie źródlane mają przecież minimalne ilości składników mineralnych.
Ja wybieram różne, raz źródlane, a raz mineralne. Ostatnio najlepiej smakuje mi zielona Muszynianka (tylko z bąbelkami trzeba trochę uważać...) ;)
Źródlane 'dla urozmaicenia' zmieniam sobie co jakiś czas, żeby nie było zbyt monotonnie :lol:
How does it feel
To be on your own
With no direction home
Like a complete unknown
Like a rolling stone?

Awatar użytkownika
Sabin
Początkujący ✽✽
Posty: 86
Rejestracja: 05 lip 2009, 01:32
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń

Re: woda gazowana?

Post autor: Sabin » 09 lip 2009, 14:00

wody gazowane to zło :razz: boąbelki dodatkowo podrazniają jelita co jeszcze bardziej przyśpiesza ruchy robaczkowe jelit co u mnie ma bardzo złe rezultaty :wink:

Zablokowany

Wróć do „Napoje”