Artykul o czerwonym miesie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
SKiERi
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:08
Choroba: nie ustalono

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: SKiERi » 10 mar 2005, 20:01

W czepku urodzony fakt ! :wink:
A co do swirowania to nie :wink: Crohna mam i jest to udowodnione :wink: Chcoaz chcialbym zeby sie mylili. Chodze tak po tym forum od tygodnia i widze ze niektorzy naprawde maja solidne problemy z ta choroba. Mi osobiscie przeszkadza glownie szybkie bicie serca podczas %%%% imprezy i takie gazy o nieprzyjemnym zapachu (tez tak macie?)
No i od czasu do czasu tez brzuszek zaboli ale to norma ponoc.

Doris - dok3adnie ! :wink: dobre ?arcie to podstawa :oops: tylko czy aby dla dziewczyny takie jedzonko sprzyja :wink: bo wiesz kron swoja droga a figurka ? ;) chlopacy lubia popatrzyc na ladne tyleczki :wink:


I pamietajcie wiara czyni cuda ! :wink: [/quote]
Brak roweru powoduje raka i choroby serca ;)

Awatar użytkownika
kilo9
Początkujący ✽✽
Posty: 94
Rejestracja: 25 kwie 2004, 11:54
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: a z krakowa

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: kilo9 » 10 mar 2005, 20:06

Nie chce was straszya ale poczytajcie sobie posty niektórych co te? tak sobbie podjadali, a teraz maja co? nieco? wyciete. Nie twierdze ?e was to spotka bo mo?e np mnie (czego wam i sobie nie ?ycze Brrr...)
A co do 3adnego ty3eczka to zgadzam sie w zupe3no?ci !! :mrgreen:

kilo9

Kinga
Początkujący ✽✽
Posty: 122
Rejestracja: 13 lis 2004, 09:58
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: Kinga » 11 mar 2005, 05:15

Chcialam zuwazyc, ze dziewczyny tez bardzo lubia sobie popatrzec na ladne, meskie tyleczki :D wiec nie przesadzajcie z tymi schabowymi :wink:

Awatar użytkownika
Doris
Początkujący ✽✽
Posty: 253
Rejestracja: 27 lip 2004, 18:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznan

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: Doris » 11 mar 2005, 09:13

dokladnie
no i oczywiscie ja wole kaloryfer na brzuszku zamiast piwowego smietniczka :lol:
figurke mam w sam raz (50 kg na 160 cm 8) ), niegdy sie nie odchudzalam bo stwierdzam ze zycie jest tylko jedno wiec po co sobie odmawiac.

Kilo9 faktycznie czytalam, ale czytalam tez ze wiekszosc trzyma super dietke odrzywiajac sie "kieklami" i tez maja wyciete :cry:
zreszta stwierdzam ze jesli mam zyc 80 lat i sie meczyc to wole 40 i korzystac z zycia w pelni.................

Awatar użytkownika
kilo9
Początkujący ✽✽
Posty: 94
Rejestracja: 25 kwie 2004, 11:54
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: a z krakowa

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: kilo9 » 11 mar 2005, 09:22

ja nie trzymam super dietki tylko staram sie uwa?aa(tzn raz na jaki? czas wrzucam co? sma?onego ale nie codziennie) i te? mam ?wiadomo?a ?e w ka?dej chwili moze mnie dopa?a zaostrzenie, ale wole miea wtedy ?wiadomo?a ?e nie przyczyni3em sie walnie do tego!
Co do d3ugo?ci ?ycia to do 40 powoli sie zaczynam zbli?aa i raczej wole sie meczya do 80-tki :lol:

kilo9
ps.
odno?nie twoich proporcji 50kg 160 cm s? jak najbardziej prawid3owe :twisted:

Gość

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: Gość » 11 mar 2005, 13:07

Skieri Doris - jak was sie czyta to a? sie wierzya nie chce! eeeech takim to dobrze...

Awatar użytkownika
Balconik
Początkujący ✽✽
Posty: 150
Rejestracja: 24 lut 2005, 08:33
Choroba: CU
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: Balconik » 11 mar 2005, 18:04

SKIERI - ja tez w trakcie remisji na sniadanko wcinalem platki na mleku, w pracy jogurciki, kefirki, i w ogole normalnie sie odzywialem (tyle, ze nie ociekajace tluszczem, a raczej zdrowo), ale odkad mam zaostrzenie (ktorego nikomu nie zycze) to juz zupelnie inaczej....
A w ogole to wlasnie wyszedlem z ortopedii po 4-dniowej obserwacji bo w dzien kobiet przywalil mi w samochod gosc po pijaku i mam uraz kregoslupa szyjnego...
bedzie dobrze, ale gosc to juz mam chyba przechlapane (1,2 promille'a - w gazecie nawet o nim napisali ;) )
precz z CU ! ! !

SKiERi
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:08
Choroba: nie ustalono

Re: Artykul o czerwonym miesie

Post autor: SKiERi » 11 mar 2005, 18:29

Carpe Diem mawiaj? :wink:
A tak na serio to wiele lekarzy mi mówi3o ?e w tej chorobie nie jest zale?ne to co sie je tylko w jakim stopniu nasz uk3ad inmnologiczny jest podniesiony. To on zabija nasze jelitka a nie to co jemy (oczywiscie w granicy rozsadku). Przynajmnije ja tak uwazam.
Brak roweru powoduje raka i choroby serca ;)

Zablokowany

Wróć do „Mięsa i Ryby”