Harry Potter i książe półkrwi - ekranizacja

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
creative77
Debiutant ✽
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2008, 19:22
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Wodzisław śl.
Kontakt:

Harry Potter i książe półkrwi - ekranizacja

Post autor: creative77 » 02 sie 2009, 16:56

No właśnie był ktoś?? Jakie jest wasze zdanie?? Dla mnie film to duże rozczarowanie, niestety :evil: Czekałem na niego z wielką niecierpliwością. Nie rozumiem jak można z tak dobrej książki jeśli chodzi o fabułe zrobić hmm.. komedie romatyczną?? Ilość bardzo ważnych wątków jak poznawanie dzieciństwa Voldemorta czy walka w Hogwarcie już nie mówiąc o pogrzebie Dumbledore`a została pominięta lub skrócona do minimum ;/ Sceny niezgodne z książką, najgłupsza według mnie, gdy Harry schowany pod schodami zostaje zauważony przez Snape`a poczym ten zabija Dumbledore`a i zapomina, że widział Harrego?? 8-O W książce oczywiscie Harry siedział pod peleryną i na koncu jeszcze Dumbledor rzucił na Niego zaklęcie by nie nie został nakryty. Moi znajomi którzy nie czytali a film widzieli, nie wiedzieli do końca o co chodziło bo za dużo zostało pominięte. Mam nadzieje, że ostatni 7 tom będzie nakręcony pożądnie bo podzielą go na 2 części, chociaż scenarzysta ma być ten sam. :neutral:
Pozdrawiam Mateusz :)


CU i PSC

Awatar użytkownika
Sabin
Początkujący ✽✽
Posty: 86
Rejestracja: 05 lip 2009, 01:32
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń

Re: Harry Potter i książe półkrwi - ekranizacja

Post autor: Sabin » 02 sie 2009, 23:08

Ja byłem w kinie na najnowszej cześci HP i stwierdzam że film warto obejżeć ze względu na profesjonalnie zrobione efekty specjalne . Troche poddenerwował mnie fakt iż film ten staje się niestety banalnym romansem , co do fabuły się nie wypowiadam bo książki niestety nie czytałem :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”