film Zeitgeist i nie tylko

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
Posty: 838
Rejestracja: 20 kwie 2006, 19:03
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: Feniks » 16 lis 2007, 12:28

panna-m pisze:Wszystkiemu winni zi źli, głupi, zacofani Amerykanie. Tak, to oni chcieli zniszczyć ten piękny system komunistyczny. To ONI napadają na biednych Arabów i wyrzynają ich zamiast pozwolić szyitom i sunnitom to zrobić nawzajem. To oni utrzymują fabryki niewolników w Chinach. To Oni depczą po dnie oceanu i wywołują tsunami. To Oni mają czelność czerpania z dobrobytu kapitalizmu.Wstrętne diabły sąwszędzie :evil2: Boję się otwierać lodówkę :wooo:
Dokładnie. Zawsze ktoś wierzył w teorie spisków i myślę ,że to nie zmieni się nigdy. Jak wynaleziono radio a potem..ba telewizor, to byli tacy ,którzy twierdzili ,że będą one sterować ludźmi i zerwą się jakiekolwiek kontakty społeczne ( podobny pomysł miał pan Huxley, opisywał to jako soma - telewizor jako narkotyk). Wcześniej coś podobnego było z telefonem, który zatoczył koło i... teraz prawie KAŻDY ma komórkę i co narzekacie na to ? Może telefon komórkowy to narzędzie bestii.. hmm większość numerów zaczyna się na... 6 :twisted: . Jeżeli wejdą chipy podskórne, to nie sądzę ,żeby ktoś przychodził w nocy i ładował mi go w zadek podczas snu. Ludzie rozwijają się technologicznie, te wszystkie zmiany to naturalne etapy, świadczą o tym ,że nie jesteśmy Neandertalczykami(może oni też są ściemą stworzoną przez lożę?) i nie stoimy w miejscu.

Awatar użytkownika
kasieek99
Aktywny ✽✽✽
Posty: 535
Rejestracja: 06 paź 2007, 14:57
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: kasieek99 » 16 lis 2007, 13:03

Feniks pisze:telewizor, to byli tacy ,którzy twierdzili ,że będą one sterować ludźmi i zerwą się jakiekolwiek kontakty społeczne
ja sie z tym akurat zgadzam,telewizor moze nie jako przedmiot :) ,ale media steruja ludzmi i doprowadzaja do zerwania wiezi spolecznych. myslimy w ten sposob w jaki jest nam to narzucone, oczywiscie nie twierdze,ze wszyscy,ale wiekszosc osob jest podatna i latwo na nie wpływac. np. okreslenie "modne" w tym sezonie jest i momenatalnie wszystkie laseczki biegna do sklepu i kupuja to, co ma kolor czerwony, a nie niebieski,bo niebieski nie modny. a bierze sie to stad,ze jakis pan czy pani powiedzieli tak w telewizji. owszem moze przykład nie zbyt wygorowany,ale jak powszechny.
co do zrywania wiezi to osobiscie to przerabiam w domu. ja telewizor slabo trawie (refluks plus kopoty z jelitami :) ) a tak na serio to nie lubie,bo twierdze ze kradnie czas,a szczegolnie czas wspólny. zamiast spedzac go aktywnie np. na rozmowie czy robieniu czekogolwiek wspolnie (obiadu?) ludzie wola gapic sie w niego,a co najbardziej mnie denerwuje podczas posiłków. zaznaczam nie wszyscy.
Feniks pisze:Jeżeli wejdą chipy podskórne, to nie sądzę ,żeby ktoś przychodził w nocy i ładował mi go w zadek podczas snu. Ludzie rozwijają się technologicznie, te wszystkie zmiany to naturalne etapy
dziwi mnie to,ze chipy sa dla ciebie naturalnym dzialaniem. dla mnie sa niczym innym jak ograniczeniem mojej wolnosci i prawa do prywatności. ktos ostatnio napisał na forum,ze rok orwella 1984 sie zbliza. chipy nawet jezeli w planach, sa tego idealnym dowodem. jeszcze troche nie bedziemy indywidualnościami,a numerkami. kazdy bedzie chipem - symbolem. i owszem, mimo argumentow za,ktore sie słyszy np. argument medyczy, osobie trafiajacej do szpitala, ktora jest nieprzytomna i nie moze udzielic informacji o stanie swego zdrowia itp. bedzie udzielona szybka pomoc dzieki chipowi,ktory pokarze wszystkie choroby. mimo to jednak istnieje zbyt duze ryzyko niewłasciwego wykorzystania tego wynalazku, oraz nieustanne śledzenie ludzkiej lokalizacji, co dla mnie jest totalnym nieporozumieniem.

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Posty: 383
Rejestracja: 23 wrz 2007, 17:01
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: Behemot(ka) » 16 lis 2007, 19:58

Masz telefon komórkowy? To dopiero smycz. A karty kredytowe, łatwo człowieka wytropić po transakcjach. A pesel? A NIP? Toż to przyporządkowanie ludziom liczb. A odciski palców? A internet? Po co siedzisz w sieci, wiesz jak łatwo to namierzyć? Zgadzam się z Feniksem, paranoja jest wśród nas :hm:
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 11:14 przez Behemot(ka), łącznie zmieniany 1 raz.

Leki: Sulfasalazyna 2/2/2 Effectin 0/0/1 Depakina 1/0/1 + Kwas foliowy

Stan: Remisja kliniczna i endoskopowa

Nie jestem leniwa, po prostu mam wadliwy system dystrybucji energii.

http://www.venganza.org/


Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: Raysha » 17 lis 2007, 10:20

To może lepiej być pustelnikiem i wyjadac korzonki to nikt nas nie podporzadkuje i nie wytropi ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: tom-as » 28 gru 2007, 13:23

no to kolejny film.... imho ciekawy :-)

Opis z video.google
Włos jeży się na głowie! Najnowszy film dokumentalny Alexa Jonesa, o spisku globalnej elity, mającej na celu ustanowienie Nowego Porządku ... wszystko » Świata. Ma on polegać na eliminacji 90% populacji Ziemi i totalnej kontroli pozostałej resztki niewolników. Co nie udało się tyranom takim jak Napoleon i Hitler, udaje się globalistom wprowadzać podstępem krok po kroku. Czy 'Rok 1984' czai się tuż za rogiem? Kim są ciemne elity chcące rządzić całym światem?
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 3260751371

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: tom-as » 28 gru 2007, 20:30

shisho, sądząc po czasie opublikowania Twojego posta.. to raczej nie obejrzałeś tego filmu więc, Twoje zdanie.. yy.. wróć .. zdanie Łony... jest generalnie raczej mało pasujące do powyższego filmu. Bardziej do Zeitgeist'a pasuje.. ale jakby sie tak zagłębić tak w ten teks to Łona akurat ma racje... [quote=""Łona""]telewizor to taka chytra istota, co z najmądrzejszego może zrobić idiote[/quote].. bo właśnie taką z założenia tej 'góry' ma role wypełniać TV. (oczywiscie opierajac sie o te niektóre teorie) ;-)
shisho pisze:ja tam lubię sobie takie filmiki obejrzeć i pomyśleć- ale niektórzy mają świra że w to wierzą :D
kogo masz na myśli? ;>

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Posty: 383
Rejestracja: 23 wrz 2007, 17:01
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: Behemot(ka) » 03 sty 2008, 16:46

Bilderbergowie? Może Baginsi :lol:Jak się chce, to z poletka kapusty można teorię spiskową zrobić...Rząd światowy...Był taki pomysł u A.C Clarke'a, ale tam obcy pomogli. Co za alterglobalistyczny bełkot...

ŹLI BANKIERZY i ONZ, niech każdy żyje w sowjej jaskini. Ot co! :lol:

Leki: Sulfasalazyna 2/2/2 Effectin 0/0/1 Depakina 1/0/1 + Kwas foliowy

Stan: Remisja kliniczna i endoskopowa

Nie jestem leniwa, po prostu mam wadliwy system dystrybucji energii.

http://www.venganza.org/


Awatar użytkownika
August
Początkujący ✽✽
Posty: 80
Rejestracja: 13 kwie 2009, 19:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: August » 24 kwie 2009, 19:03

Polecam pewien ciekawy filmik do obejrzenia....

http://video.google.com/videoplay?docid ... 4543719947
Ostatnio zmieniony 23 maja 2009, 10:15 przez August, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: tom-as » 24 kwie 2009, 19:54

August pisze:Polecam pewien ciekawy filmik do obejrzenia....

http://video.google.com/videoplay?docid ... 4543719947
nie żeby tam coś, ale... ten filmik to już dość dawno tu na forum komentowaliśmy ;-)

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: magda281 » 25 kwie 2009, 13:02

tom-as pisze:nie żeby tam coś, ale... ten filmik to już dość dawno tu na forum komentowaliśmy
a jeśli można wiedzieć to gdzie? film trochę szokujący :neutral: ale wydaje mi się że trochę mija się z tematem :wink:

poprawiłem cytowanie
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2009, 13:07 przez magda281, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
DragonFly
Debiutant ✽
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2009, 19:48
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: DragonFly » 25 kwie 2009, 19:25

W Zeitgeist jest parę niedomówień, ale film i tak otwiera oczy na prawdę o świecie.
Osobiście oglądałem go trzy razy, do tego jeszcze ENDGAME i kilka podobnych i człowiek zaczyna widzieć rzeczy, o których nawet nie śnił.. i to, że światowy kryzys finansowy został sztucznie rozpętany ;)
Waga: 64kg, Wzrost: 186 cm. Leki:
Asamax 0.5g 3-3

Awatar użytkownika
August
Początkujący ✽✽
Posty: 80
Rejestracja: 13 kwie 2009, 19:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: August » 25 kwie 2009, 21:20

Nie wiedziałem ze temat tego filmiku był już na forum poruszany....ale wiedzę ze parę osób ma poglądy podobne do moich wiec spoko :neutral:

Awatar użytkownika
Grzyb333
Doświadczony ❃
Posty: 1075
Rejestracja: 10 mar 2008, 13:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: Grzyb333 » 25 kwie 2009, 21:47

Teorie spiskowe są bardzo pociągające. Dzięki nim ufamy, że świat wcale nie jest taki szary i jest w czym gmerać. Czasem lubię obejrzeć taki filmik dla poprawienia nastroju. ;)
GrzybaBlog - http://graforoman.wordpress.com/ Darwin się mylił. Ja nie pochodzę od małpy. Ja pochodzę od Purchawki :E

rajan
Aktywny ✽✽✽
Posty: 872
Rejestracja: 14 cze 2007, 00:15
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: ...

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: rajan » 19 lip 2009, 14:43

August pisze:Nie wiedziałem ze temat tego filmiku był już na forum poruszany
To, że jakiś czas temu dyskutowaliśmy na forum o tym filmie nie oznacza, że teraz nie możemy o tym porozmawiać. Zwłaszcza, że od tamtej dyskusji do grona forumowiczów dołączyło kilka nowych osób, które nie miały okazji wypowiedzieć się wcześniej. :wink:
Dla mnie film bardzo ciekawy, zwłaszcza jego pierwsza część dotycząca religii i ich związku z kultem słońca.

Co myślicie o drugiej odsłonie "Zeitgeist" -Zeitgeist: Addendum
Spodobała mi się idea "Projekt Venus", w rzeczywistości chyba niewykonalne.
http://www.filmweb.pl/f493452/Zeitgeist ... 2008/opisy

Olek

Re: film Zeitgeist i nie tylko

Post autor: Olek » 15 lis 2009, 14:00

Wezwanie do przebudzenia: http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0
Ten film jest wg mnie lepszy od Zeitgeist, w którym jest kilka przekłamań. Niestety jest też dużo artykułów i filmów specjalnie podających fałszywe informacje na temat NWO, a to dlatego, że internetu nie da się całego ocenzurować więc trzeba ośmieszyć te fakty. To jest największym kłamstwem pozostaje niezauważone przez większość ludzi. Bo nie ma się co oszukiwać, że większość społeczeństwa to są ludzie niezbyt mądrzy i nie używający mózgu nawet w tych 5%.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”