Wasze ulubione filmy...

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anonymous_13ece955

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Anonymous_13ece955 » 13 mar 2015, 16:59

chrzanovy, to będzie must-watch!

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: chrzanovy » 13 mar 2015, 17:48

Anonymous_13ece955 pisze:chrzanovy, to będzie must-watch!
juz wczoraj wpłaciłem monetę na amazonie coby szybciorkiem wysłali cant wait!
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: kalka_96 » 13 mar 2015, 18:18

dziś do listy moich ulubionych filmów dopisuję film ze studniówki :p

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: sofijka » 13 mar 2015, 20:11

kalka_96 pisze:dziś do listy moich ulubionych filmów dopisuję film ze studniówki
kalka_96, super :brawo: . A jaki to gatunek: obyczajowy, psychologiczny, musical a może thriller lub komedia :mrgreen: ? Hmmm pewnie wszystkiego po trochu :zastanawia:

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Kinia87 » 12 kwie 2015, 20:50

Na zakończenie udanego dnia wypad do kina na film "Szybcy i wściekli 7 " - polecam ten film wszystkim fanom akcji i fanom tej serii :wink:
Frekwencja w kinie wysoka (wolny tylko pierwszy rząd) :roll:

A końcówka gdzie Vin Diesel wspomina swojego przyjaciela Paul Walkera (pokazane są wszystkie części filmu) najlepsza i trochę smutna :smutny:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: chrzanovy » 06 maja 2015, 15:42

COBAIN - Montage of Heck, film super polecam!
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

gumol
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 22 gru 2014, 10:25
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: gumol » 07 maja 2015, 08:52

chrzanovy pisze:COBAIN - Montage of Heck, film super polecam!
właśnie się na niego czaję, muszę tylko znaleźć trochę wolnego czasu

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: chrzanovy » 07 maja 2015, 11:31

Film bardzo dobrze zrobiony, podobny to The Wall jesli chodzi o stylistyke, bo sceny dokumentalne pomieszane z animacjami, no i te filmiki z dzieciństwa, genialne, reżyser naprawde sie postarał
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: patkaas » 04 cze 2015, 23:12

Snajper oraz Jak zostać królem - oba na tzw. faktach, płakać się chce zwłaszcza na końcówce pierwszego.
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: chrzanovy » 09 cze 2015, 11:46

Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Noelia » 15 lip 2017, 17:57

S_Gosia pisze:nie oglądaliśmy :( a Pitbule tak - są fajne!
"Sztukę kochania" obejrzyj koniecznie, polecam po stokroć - bardzo ciekawy film i w 100% prawdziwy.
Oczywiście to mnie bardziej urzekł, ale mężowi też się w zasadzie podobał ;)
Jakoś mało filmów w tym roku obejrzeliśmy, jak już to seriale (jutro nowy sezon Gry o Tron :zakochany: ) - tak wyszło, musimy nadrobić.
I chyba nic mnie jakoś szczególnie nie zachwyciło w 2017.
Z takich kinowych hitów, to mężowi się bardzo "Logan" podobał, mi zresztą też.
Szukam czegoś ciekawego, ale mam duże wymagania i w sumie mało co mi przypada do gustu ;)

Czekam na jakiś horror z klasą, ale od wielu lat na nic fajnego nie trafiłam.
Wyjątek to "It follows" - nam się bardzo podobał, ale opinie są różne.
Również "Obecność".
Komedie też mnie rzadko śmieszą, ostatnio "Millerowie" (We're the Millers, z Jennifer Aniston) mnie super zaskoczyli, szukam czegoś podobnego.

Za romantycznymi filmami nie przepadam - może dlatego, że od zawsze trzymam się raczej z męskim towarzystwem i takie klimaty mi bliższe :razz:
Z polskich filmów to Symetria, Wesele, Róża, Miasto 44.
Zapewne jeszcze wiele innych, ale to tak na szybko, co przyszło do głowy :roll:
A tak ogólnie to Skazani na Shawshank oraz Leon zawodowiec - 10/10, chyba nic tych filmów nie przebije.

Jeśli chodzi o Pitbulle, to najlepszy jest serial z Dorocińskim (film 2005 to zlepek scen z serialu - nie warto).
Nowe, kinowe wersje też nam się podobały, chociaż szkoda, że już nie było Despero - Dorociński powinien tam grać nadal.

Majami/Stramowski to taka podróbka, nie do końca mnie - fankę serialu - przekonał, ale aktor do męża bardzo podobny i w ogóle mój typ, więc to przebolałam :lol:
A z takich niszowych, mniej znanych, to bardzo nam się "Początek" ostatnio spodobał, polecam :tak:
chrzanovy pisze:1. Dracula reż Coppola
Taaak :serce:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Krzystko
Debiutant ✽
Posty: 22
Rejestracja: 30 sty 2017, 23:52
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Ankh-Morpork

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Krzystko » 17 lip 2017, 22:18

Jako że mam dwie chrześnice, to oczywiście klasyka czyli "Ojciec chrzestny" ,
Następnie film o wielkiej Rosyji - "9 kompania", a stawkę zamyka "Grand Budapest Hotel"
CD sinice December 2016. Po resekcji krętniczo-kątniczej i usunięciu przetok. Na razie jeszcze łykam: Mercapturyne, Pentase, Alfadiol, Feroplex, Calperos

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Noelia » 20 lip 2017, 23:50

Jeszcze mi się przypomniała "Ex Machina" - thriller sci-fi - bardzo nam przypadł do gustu ten film - klimat, napięcie oraz rewelacyjne zakończenie.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Noelia » 06 wrz 2017, 01:16

Noelia pisze:Jeśli chodzi o Pitbulle, to najlepszy jest serial z Dorocińskim (film 2005 to zlepek scen z serialu - nie warto).
Nowe, kinowe wersje też nam się podobały, chociaż szkoda, że już nie było Despero - Dorociński powinien tam grać nadal.

Majami/Stramowski to taka podróbka, nie do końca mnie - fankę serialu - przekonał, ale aktor do męża bardzo podobny i w ogóle mój typ, więc to przebolałam :lol:
3 posty wyżej narzekałam, że w tych nowych Pitbullach z zeszłego roku nie było Dorocińskiego jako Despero, a dzisiejszy news z portali filmowych - będzie grał główną rolę w najnowszej części "Pitbull Ostatni pies".
Reżyserem nie będzie Vega, tylko Władysław Pasikowski - ten od Psów z Lindą i Pokłosia.
Super :cool:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: BlackRose » 06 wrz 2017, 12:31

Noelia pisze:
Noelia pisze:Jeśli chodzi o Pitbulle, to najlepszy jest serial z Dorocińskim (film 2005 to zlepek scen z serialu - nie warto).
Nowe, kinowe wersje też nam się podobały, chociaż szkoda, że już nie było Despero - Dorociński powinien tam grać nadal.

Majami/Stramowski to taka podróbka, nie do końca mnie - fankę serialu - przekonał, ale aktor do męża bardzo podobny i w ogóle mój typ, więc to przebolałam :lol:
3 posty wyżej narzekałam, że w tych nowych Pitbullach z zeszłego roku nie było Dorocińskiego jako Despero, a dzisiejszy news z portali filmowych - będzie grał główną rolę w najnowszej części "Pitbull Ostatni pies".
Reżyserem nie będzie Vega, tylko Władysław Pasikowski - ten od Psów z Lindą i Pokłosia.
Super :cool:
To nawet nie wiedziałam że będzie jeszcze kolejny Pitbull. Starego serialu to przyznam, że nie oglądałam. Muszę kiedyś nadrobić. Ale te nowe Pitbulle w kinach mi się bardzo podobały , a głowna postać Majami to tym bardziej :D
Z filmów ostatnio oglądałam Porady na zdrady, ale nuda szczerze mówiąc, tak 3/10 ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”