Wasze ulubione filmy...

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Noelia » 07 wrz 2017, 13:29

BlackRose pisze:Z filmów ostatnio oglądałam Porady na zdrady, ale nuda szczerze mówiąc, tak 3/10
Oglądaliśmy niedawno - 2/10 :lol:
Ale ja to w ogóle nie przepadam za komediami romantycznymi ani tego typu "kobiecym kinem" :roll:

Ostatnio obejrzeliśmy też w końcu drugą część słynnego Greya - tę, co była w kinach w tym roku.
Tytuł "Ciemniejsza strona Greya" sugeruje mroczny, bezwstydny i rozpustny film, a tu znowu nudne romansidło - szkoda czasu, ja nie polecam, a mąż tym bardziej, usnął jakoś w połowie ;) - 0/10, autentycznie zero.
Chyba tylko Smoleńsk był gorszy :lol:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: BlackRose » 12 gru 2017, 19:09

BlackRose pisze:
Noelia pisze:
Noelia pisze:Jeśli chodzi o Pitbulle, to najlepszy jest serial z Dorocińskim (film 2005 to zlepek scen z serialu - nie warto).
Nowe, kinowe wersje też nam się podobały, chociaż szkoda, że już nie było Despero - Dorociński powinien tam grać nadal.

Majami/Stramowski to taka podróbka, nie do końca mnie - fankę serialu - przekonał, ale aktor do męża bardzo podobny i w ogóle mój typ, więc to przebolałam :lol:
3 posty wyżej narzekałam, że w tych nowych Pitbullach z zeszłego roku nie było Dorocińskiego jako Despero, a dzisiejszy news z portali filmowych - będzie grał główną rolę w najnowszej części "Pitbull Ostatni pies".
Reżyserem nie będzie Vega, tylko Władysław Pasikowski - ten od Psów z Lindą i Pokłosia.
Super :cool:
To nawet nie wiedziałam że będzie jeszcze kolejny Pitbull. Starego serialu to przyznam, że nie oglądałam. Muszę kiedyś nadrobić.
Nadrobiłam, genialny serial! Wszystkie odcinki są na VOD TVP- polecam jak najbardziej!
Jeśli chodzi o kino to czekam na premierę Pitbull Ostatni Pies, o którym już wyżej pisałaś :)
A Patryk Vega dla odmiany kręci teraz Kobiety Mafii- premiera w lutym 2018. Czytałam tez ostatnio jego książkę Złe psy W imię zasad - świetna! Brutalna, ale sama prawda, wszystko na faktach.

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Noelia » 20 gru 2017, 02:26

BlackRose pisze:Czytałam tez ostatnio jego książkę Złe psy W imię zasad - świetna! Brutalna, ale sama prawda, wszystko na faktach.
Czytaliśmy już dawno :tak:
Na yt jest kilkadziesiąt minut audiobooka:
"Złe psy. W imię zasad" | audiobook
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
derclown
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2018, 21:20
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: derclown » 24 mar 2018, 21:28

Dla mnie ulubiony jest zdecydowanie Interstellar. Jestem miłośnikiem Sci-fi, a film jest po prostu wyśmienity.
Wspomnienia kłamią

szocik
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:22
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie
Kontakt:

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: szocik » 24 sie 2020, 12:04

mi też się ten film podoba, tak samo jak stary "Kontakt"

dorka84
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 11 wrz 2021, 20:03
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
miasto: Ostróda

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: dorka84 » 30 paź 2021, 20:25

- Masz wiadomość
- Bezsenność w Seattle
- Forest Gump
- Szybcy i wściekli
- Śniadanie u Tiffanego
- List w butelce
- Miłość ma dwie twarze
- Żandarm na emeryturze.

Aleksandra Novak
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2022, 12:02
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Aleksandra Novak » 02 maja 2022, 14:17

Pomimo tego, że film był krytykowany - lubię takie rzeczy jak Marsjanin, Deep Space, Europa...

Yoshi
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2022, 01:06
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie
miasto: Kraków

Re: Wasze ulubione filmy...

Post autor: Yoshi » 11 maja 2022, 01:17

Gran Torino
Buntownik z wyboru
Oczywiście Fight Club
There will be blood
Being John Malkovich

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”