filmy 3D

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: filmy 3D

Post autor: Shadowka » 26 lut 2009, 22:55

ja polecam filmy typu rekiny, albo o safari w Imaxie, jest tam wiele choć najlepszy był film o wyścigach samochodowych szczególnie jak odleciała opona z samochodu i leciała prosto na Ciebie :D

jest tam wiele takich efektów super zabawa polecam
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Olimpijka

Re: filmy 3D

Post autor: Olimpijka » 31 sty 2010, 12:32

odświeżam temat,bo byłam wczoraj na "Avatarze"i nadal jestem w szoku!!!REWELACJA!!!już dawno film nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten...Krajobrazy cudne,kolory żywe,piękne a efekty specjalne zapierają dech w piersiach!!!a co wy o tym myslicie??????był ktoś?jakie wrażenia?
Na mnie nie zrobil takiego wrazenia. Pierwsza ponad godzine przespalam jednym okiem :razz:
Jak zaczela sie toczyc akcja glowna to zachwycily mnie w sumie barwy i troszke poruszyl watek romantyczny.
Ogolnie film bez szalu, nie w moim typie. Efekty 3D dosc wyrazne w porownaniu do innych filmow, ktore widzialam.

ESka

Re: filmy 3D

Post autor: ESka » 31 sty 2010, 12:52

martita, tutaj trochę forumowicze rozmawiali o "Avatarze" viewtopic.php?t=3388&postdays=0&postorder=asc&start=90 co do mnie wybieram się i wybieram, ale jakoś dotrzeć nie mogę. Za tydzień pójdę :P albo za dwa :E

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: filmy 3D

Post autor: malapkasia » 25 gru 2010, 21:49

chyba wstyd się przyznać ale ja na Avatarze usnęłam :oops:
nie lubię takich filmów, choć fakt grafika piękna.... ale stworki itd... to nie dla mnie :P (nie wiedziałam na co idę i o czym to)
a teraz ma coś podobnego do Avatara wejść do kin...
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: filmy 3D

Post autor: tom-as » 26 gru 2010, 10:11

starcie tytanów w 3D widziałem. oglądało się przyjemnie.
Zenobius pisze: Kolejny krok z dala od fabuly w kierunku efekciarstwa.
mam podobne zdanie :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”