operator TV

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

operator TV

Post autor: ulka1986 » 28 sty 2014, 11:11

Jak dotąd korzystałam z naziemnej telewizji cyfrowej ale nareszcie udało mi się przekonać męża na coś więcej ... I tu jest problem którego operatora wybrać polsat , cyfrę, n, ... Jest ich sporo... no i jeszcze jest netia(a od nich mam netia i telefon i proponują mi też TV) UPC i itd. Kogo wy polecacie, czy macie jakieś problemy z jakimś operatorem ? Czekam na opinię.
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: operator TV

Post autor: obyty.z.cu » 28 sty 2014, 11:24

Mam n+,wczesniej miałem Cyfrowy Polsat.
Chyba jednak "n" lepsza,tak naprawdę to liczy się oferta,warto wbić się w promocje,wtedy można wiele zaoszczędzić.
No i liczy się jaki chcesz pakiet,rezygnując z nieoglądanych,albo mało atrakcyjnych kanałów wcale nie jest źle.
No tak,u mnie opłata msc to 79 zł. i mam to na 2 telewizory z 2 pilotami.
Każdy ogląda co chce.
Warto przy tym poznać dekodery,te z polsatu były dołujące,aktualne z " n" są dużo lepsze.
No i nie warto ładować się dłuższe terminy niż 2 lata,niestety jest już tak u operatorów,że promocje są dla nowych odbiorców,dla starych nie,dlatego nie warto wiązać się na dłużej.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

McCarty

Re: operator TV

Post autor: McCarty » 28 sty 2014, 11:39

Ulka1986, To zależy co ogólnie chcesz oglądać? Ciężko jest jednoznacznie coś komuś polecić.
Naziemna telewizja cyfrowa, to najsłabsza oferta, tyle, że jest darmowa (po za abonamentem radiowa tv). Kanałów HD w zasadzie brak, ogólnie słaba. Chyba, że ktoś ogląda telewizję sporadycznie.

Z pośród ofert płatnych (satelitarnych) to teraz maż już tylko do wyboru NC plus (Cyfra się połączyła z telewizją n) no i Cyfrowy Polsat. Nie ma już N ani Cyfry Plus.

Do NC plus, mogę się odnieść bo posiadam, według mnie to najlepsza oferta obecnie, z tym, że zaznaczyć trzeba, że to jest zależne kto co ogląda. Bo wiadomo, że jak komuś nie zależy na sporcie, to po co mu jakieś drogie pakiety? Technologicznie, nowoczesne dekodery, z pojemnymi dyskami twardymi i dostępem do internetu i inne jakieś tam bajery.

Z Cyfrowym Polsatem, to dałem sobie już dawno spokój, to według mnie przestarzała platforma, która bazuje na prostocie, z początku lat 2000'. Dałbym sobie spokój na Twoim miejscu z tą platformą. Oprócz tego to co napisał obyty.z.cu – dekodery w Polsacie to porażka technologiczna, zawieszają się, brak możliwości układania list po swojemu.

Oprócz tego masz jeszcze oferty telewizji kablowej. Też je zobacz, bo w Twoim mieście są jeszcze jakieś nadawcy np. Vectra albo UPC. Też są to dobre oferty, bo często masz oferty wiązane. Dla przykładu Telewizja+Internet lub Telefon. Wtedy wychodzi Ci jeszcze taniej.

No i oferta, im krótsza tym lepsza oczywiście. :smile:

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: operator TV

Post autor: obyty.z.cu » 28 sty 2014, 11:47

McCarty pisze:. Dla przykładu Telewizja+Internet lub Telefon. Wtedy wychodzi Ci jeszcze taniej.
o to to...
u mnie niestety to niemożliwe (brak oferty na moją dzielnice -w domkach sie nikomu nie opłaca),ale połaczenie TV z internetem to dobra opcja mogłaby być...finansowo.
martita pisze:ciekawe, czy inne platformy tez tak mają?
na NC+ tez pojawia się komunikat,ale nie jest tak upierdliwy jak Polsat.
Musisz dobrze się obstawić przy wymówieniu umowy z Polsatem ,no i pamietać o zwrocie WSZYSTKICH elementów od nich,i to na piśmie.
Ja dokupiłem nawet kabel euro choć go nie dostałem.
W tym temacie są napradę upierdliwi i naliczają sobie kase.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

Re: operator TV

Post autor: ulka1986 » 28 sty 2014, 12:20

No właśnie mieszkam w domu jednorodzinnym ale mam kabelek do internetu i telefonu w neti a oni mają teraz telewizję osobistą. Może korzysta ktoś z tej opcji i może się wypowiedzieć?
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

McCarty

Re: operator TV

Post autor: McCarty » 28 sty 2014, 12:23

martita pisze:Jak się spóźnisz 1 dzień z opłatą, to znów komunikat, trzeba czekać, żeby móc go wywalić. No wkurza mnie to strasznie. Nigdy nie płacę w terminie, ale mam inaczej wypłaty, także najpóźniej po 5 dniach od terminu płacę. No chyba nie jest to tragedia? dla nich tak, 5 dni komunikat i przypominania....
Tak ja też czasem się spóźniłem z wpłata, a tu naglę komunikat, najgorsze jest, że tych komunikatów nie da się wyłączyć, trzeba przeczekać. U mnie było nawet tak, że co 5 minut go wyświetlali ;/ . A pamiętam jeszcze, bodaj w 2006 roku, to można było nawet z miesięcznym opóźnieniem zapłacić i nic się nie działo.
martita pisze:ciekawe, czy inne platformy tez tak mają?
W NC plus nie. Tam można płacić z opóźnieniem, jak długim to nie wiem, czasem zdarza się, że zapłacę tydzień po terminie. Jeśli się nie mylę to w dekoderze można wyłączyć przypomnienie o płatnościach albo u samego operatora.

obyty.z.cu pisze:Musisz dobrze się obstawić przy wymówieniu umowy z Polsatem ,no i pamietać o zwrocie WSZYSTKICH elementów od nich,i to na piśmie.
Ja dokupiłem nawet kabel euro choć go nie dostałem.
W tym temacie są napradę upierdliwi i naliczają sobie kase.
Tak, jak rozwiązywałem umowę z Cyfrowym Polsatem, musiałem odesłać go pocztą (w moim mieście nie ma punktu). Zapłaciłem za kuriera coś w granicach 40 zł (dekoder, kable, karta). I odesłałem, poprosiłem jeszcze o potwierdzenie odbioru. Kary umowne są duże, np. za nie zwrócenie, albo uszkodzenie czegoś, nie wspominając już o samym dekoderze. Dlatego, najlepiej odstawiać do punkt, w miarę możliwości. Bo operator lubi sobie gdzieś poszukać dodatkowej kasy, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem.
martita pisze:ale to jeszcze trochę, bo CP ma 3-miesieczny okres
Tylko nie prześpij. Bo umowa zatoczy koło, i wtedy będzie trzeba płacić już jakieś koszty za rozwiązanie jej. :wink:

Awatar użytkownika
kalatos
Aktywny ✽✽✽
Posty: 599
Rejestracja: 20 cze 2013, 13:45
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: operator TV

Post autor: kalatos » 30 sty 2014, 00:09

nc + zdecydowanie polecam :)
Asamax, Sulfasalazin EN, Azatropine, VSL#3

Lepiej dziesięć razy ciężko chorować niż raz lekko umrzeć...

Fotografia okolicznościowa:
Obrazek.

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

Re: operator TV

Post autor: ulka1986 » 30 sty 2014, 11:41

Dziś zamówiłam dekoder jutro mam go już dostać, 10 dni na testowanie i później wybór pakietów i decyzja.... Zobaczę jaki będzie odbiór i możliwości dekodera bo cena atrakcyjna... A w neti....
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: operator TV

Post autor: sofijka » 05 lut 2014, 14:13

Tak samo jak michal_mg. Nawet jak co jakiś czas jestem u rodziców i mam postanowienie, że no dobra - pooglądam telewizję, to prawie nigdy tego nie robię. Teraz na przykład jestem kilka dni i dwa razy obejrzałam wiadomości, czyli dokładnie to co oglądam na przykład w sieci. Zupełnie się odzwyczaiłam od telewizora.

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

Re: operator TV

Post autor: ulka1986 » 05 lut 2014, 14:16

nie no ja nie pracuje .... jak dziecko idzie do przedszkola to w domu taka nuda ze mozna sie własną pięscia zabic.... i wtedy odpalam dobry filmik albo prodram popularnonaukowy, bo uwielbiam takie i sie relaksuje :razz:
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

McCarty

Re: operator TV

Post autor: McCarty » 05 lut 2014, 17:05

No tak, ale w internecie nie ma wszystkich kanałów, jeśli mówimy o legalnym oglądaniu, no bo wiadomo, że na streamach można wszystko zobaczyć.

Ja jak mam wybierać to wole oglądać telewizję, na dużym ekranie, tym bardziej, że mam nowy telewizor 40´ a monitor komputera tylko 20´, to mi się lepiej ogląda. A z internetu to korzystam też w TV, także łącze jedno z drugim :)

McCarty

Re: operator TV

Post autor: McCarty » 05 lut 2014, 18:05

Płace abonament, mam nc plus, a jeśli chodzi o abonament radiowo TV to nie płacę, bo jestem ustawowo zwolniony. W sieci nie ma np. Canal plus sport czy Nsport.:)

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

Re: operator TV

Post autor: ulka1986 » 05 lut 2014, 20:04

Hm ja w większości oglądam hbo,bo tam filmy w miarę nowe lecą, a pozostałe to planet ,discowery, knowledge, no i discowery science, na necie ich nie ma... :neutral:
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

McCarty

Re: operator TV

Post autor: McCarty » 05 lut 2014, 20:13

Dokładnie, na necie ich nie ma, ja np. lubię Planete, a kiedyś oglądałem często National Geographic.
Oprócz sportowych kanałów, ale to oczywiste.

Naziemnej tv nie oglądam wcale, a w internecie to YT.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”