Rzeź albinosów - wrażenia po obejrzeniu dokumentu

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Rzeź albinosów - wrażenia po obejrzeniu dokumentu

Post autor: malapkasia » 01 mar 2011, 22:16

Piciu, zaplanowałam oglądanie już rano jak widziałam reklamę ;) mam nadzieję, że nie zasnę :|

wydzielone z co ciekawego w tv
Ostatnio zmieniony 02 mar 2011, 19:38 przez malapkasia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rzeź albinosów - wrażenia po obejrzeniu dokumentu

Post autor: Piciu » 01 mar 2011, 22:45

malapkasia pisze:Piciu, zaplanowałam oglądanie już rano jak widziałam reklamę mam nadzieję, że nie zasnę
nie widziałem reklamy tego filmowego dokumentu , mam jednak nadzieje że zaśniesz po obejrzeniu jego :roll:

marcin87
Początkujący ✽✽
Posty: 281
Rejestracja: 23 paź 2008, 22:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzeź albinosów - wrażenia po obejrzeniu dokumentu

Post autor: marcin87 » 01 mar 2011, 22:49

A ja nie mam telewizora :smutny:

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Rzeź albinosów - wrażenia po obejrzeniu dokumentu

Post autor: malapkasia » 02 mar 2011, 07:43

Piciu, zasnęłam w połowie :( ale to było okropne, jak można polować na dzieci bo kawałek ciała przynosi szczęście ? :mad: :mad:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rzeź albinosów - wrażenia po obejrzeniu dokumentu

Post autor: Piciu » 02 mar 2011, 09:25

malapkasia pisze:jak można polować na dzieci
aż włosy się zjeżyły gdy oglądałem ten program , że w dzisiejszej czasach dochodzi do tak okrutnych rzeczy!
W pewnym sensie mogę zrozumieć , że są urządzane polowania na zwierzęta w Afryce - co zresztą bardzo potępiam ! Jednak są pewne granice!
Ci Afrykanie, czują się bezkarni, wchodząc z maczetami do obcego domu i odrąbują palce, stopy, czy nogi dzieci w imię guseł !
Te z nich które przeżyją , okaleczone psychicznie i fizycznie muszą ukrywać się w specjalnych placówkach i tak nie będąc pewne jutra!
Jeżeli Europa i świat pomaga temu państwu to powinny z całą konsekwencją naciskać na tamtejszy rząd aby wyplenić takie barbarzyńskie praktyki , a także edukować tamtejszą ludność by nie było społecznego pozwolenia na takie okrucieństwa !

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Rzeź albinosów - wrażenia po obejrzeniu dokumentu

Post autor: malapkasia » 02 mar 2011, 12:19

pozwolenia niby nie ma ale wiesz.... zresztą było mówione, że ileś tam osób zatrzymanych itd.. ja myślę, że to i tak za mało na takich prowincjach po lasach i polach się ukrywają i weź złap takiego drania jak policji jest za mało, a może i policjant po zmierzchu tez idzie "coś" sobie wsiąść na szczęście :mad: najbardziej mnie zszokowało, że mimo specjalnej szkoły do której mogą chodzić albinosi, gdzie jest ogrodzona placówka, oni dalej nie mogą czuć 100% bezpiecznie i wyjść na plac pograć w piłkę:/ przecież to są dzieci :smutny:
miałam kiedyś wykładowce albinosa i chyba facet ma wielkie szczęście, że jest rodowitym Polakiem i to w Polsce się urodził i wychował....
ps: wyobraź sobie, że śpisz w ciepłym, spokojnym domku.. a na drugim końcu świata dzielą się takie rzeczy :cry:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”