Wstydliwe choroby.

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
toczka
Początkujący ✽✽
Posty: 459
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:22
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Re: Wstydliwe choroby.

Post autor: toczka » 25 sie 2011, 11:21

a nie wiecie czy mozna ten odcinek gdzies z sieci sciagnac? :)
Na końcu jest zawsze dobrze. A jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to nie jest jeszcze koniec...

Nobody expects the Spanish Inquisition!

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Wstydliwe choroby

Post autor: Alis » 23 lut 2012, 11:20

Na kanale TLC jest emitowany program Wstydliwe choroby i choroby jelit również są tam poruszane, była przypadek chłopaka z CD, przypadki IBS. Od 22.02 puszczają nowe odcinki i właśnie wczoraj był przypadek kobiety, której dokuczają wzdęcia oraz biegunki, kobieta miała kolonoskopie która nie wykazała żadnych zmian, odesłali ją do jakiegoś profesora oczywiscie gastroenterologa, który stwierdził że to iBS i o dziwo zalecił jej hipnozę, po kilku sesjach kobieta czuła się zdecydowanie lepiej. Zaciekawiło mnie to bardzo bo wiadomo, że psychika w każdej chorobie odgrywa duże znaczenie i ciekawa jestem czy w Polsce też można poddać się takiej hipnozie, może ktoś coś słyszał.
A i w programie wczorajszym wykonywali również test oddechowy na nietolerancję laktozy, który ja chciałam już dawno zrobi c ale na pomorzu zlikwidowali to....masakra

scalone
Ostatnio zmieniony 23 lut 2012, 13:23 przez Alis, łącznie zmieniany 1 raz.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Wstydliwe choroby.

Post autor: Cinimini » 25 lut 2012, 12:46

Alis pisze:ciekawa jestem czy w Polsce też można poddać się takiej hipnozie, może ktoś coś słyszał.
Kiedyś tym się zainteresowałam i skontaktowałam się z kobietą zajmującą się hipnozą i ona stwierdziła, że w tym przypadku hipnoza nie jest w stanie mi pomóc ... :/ Pytanie tylko na ile zadawała sobie sprawe co to jest w ogóle choroba Crohna ;)
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”