wiśnie w stolcu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
agusia.24
Debiutant ✽
Posty: 36
Rejestracja: 06 maja 2011, 13:06
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

wiśnie w stolcu

Post autor: agusia.24 » 29 paź 2014, 09:44

wczoraj coś mnie naszło i zjadłam trochę wiśni z dżemu (takich całych), a dziś stolec taki dziwny jakby z drobnymi strzępami krwi i większymi kawałkami śluzowatymi, jakby skórka od wiśni, czy taki obraz mogą dawać wiśnie? bo ja już panikuję, że to krew i zaostrzenie, mimo, że przedwczoraj stolec był normalny, w nocy czułam jakiś dyskomfort w odbytnicy, już mnie brzuch boli, ale to pewno z nerwów już
Crohn od 2011 r.
maj 2011r. usunięcie wyrostka robaczkowego
i pierwsza diagnoza
2011r. powikłania po operacji wyrostka, przetoka jelitowo-skórna, wewnętrzna, ropnie w powłokach brzusznych
styczeń 2012r. operacja, wycięcie jelita krętego, zastawki, kątnicy (około 30cm)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: wiśnie w stolcu

Post autor: obyty.z.cu » 29 paź 2014, 19:07

agusia.24 pisze:jakby z drobnymi strzępami krwi i większymi kawałkami śluzowatymi, jakby skórka od wiśni, czy taki obraz mogą dawać wiśnie?
tak,a jeśli źle pogryzione to i całe mogą być widoczne.
Tak przy okazji,warto więc przypomnieć wszystkich o dobrym pogryzieniu jedzenia i ...
spieszenie się przy jedzeniu szkodzi,lepiej wolnej a dokładniej.
Więcej wykorzystamy z tego jedzenia.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Posty: 1246
Rejestracja: 30 kwie 2012, 15:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: wiśnie w stolcu

Post autor: Orzelek » 29 paź 2014, 22:40

Tak, to może być od wiśni. Jutro nie powinno być po nich śladu. Ja tak mam po papryce i pomidorach ze skórką.
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

agusia.24
Debiutant ✽
Posty: 36
Rejestracja: 06 maja 2011, 13:06
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: wiśnie w stolcu

Post autor: agusia.24 » 30 paź 2014, 10:09

no i faktycznie dzisiaj już ok, co do gryzienia, masz rację, często zapominam o porządnym gryzieniu, a duża wada zgryzu nie ułatwia :/
Crohn od 2011 r.
maj 2011r. usunięcie wyrostka robaczkowego
i pierwsza diagnoza
2011r. powikłania po operacji wyrostka, przetoka jelitowo-skórna, wewnętrzna, ropnie w powłokach brzusznych
styczeń 2012r. operacja, wycięcie jelita krętego, zastawki, kątnicy (około 30cm)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warzywa i Owoce”