Jabłka

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
karolek
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 10 lut 2014, 19:49
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: katowice

Re: Jabłka

Post autor: karolek » 09 kwie 2014, 20:34

lekarze mowia zeby ja zrobic za rok gora dwa, natomiast dzisiaj popadalo i troche zgaga wrocila.
dziekuje za odpowiedz

karolek
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 10 lut 2014, 19:49
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: katowice

Re: Jabłka

Post autor: karolek » 13 kwie 2014, 14:26

coś zaczynam tracić wagę, jej naprawdę dużo a moje stole są bez krwi i wg mnie zbyt duże, toaleta raz dziennie i cukier na poziomie 90. Może ta utrata wagi przez niski cukier bo wogóle od wyjścia ze szpitala jego nie używam. Waga spadła mi z 75,5 do 68,5, dodam że od 2 miesięcy jem dużo i regularnie.
pozdrawiam i proszę o porady

Awatar użytkownika
iza121
Początkujący ✽✽
Posty: 310
Rejestracja: 09 mar 2014, 15:09
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jabłka

Post autor: iza121 » 13 kwie 2014, 14:45

karolek pisze:Może ta utrata wagi przez niski cukier bo wogóle od wyjścia ze szpitala jego nie używam
Jeżeli piszesz o glikemii to 90 nie jest niską wartością - jest wartością w normie. Nie ma też takiej możliwości, że nie spożywasz cukru, bo cukry zawiera wszystko co zawiera węglowodany m.in np. chleb, owoce. Tylko, że są to cukry różnego typu niż cukier prosty o którym prawdopodobnie pisałeś, czyli cukrze białym - sacharozie, która jest dwucukrem.



Ja bym na Twoim miejscu wybrała się do gastrologa.

karolek
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 10 lut 2014, 19:49
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: katowice

Re: Jabłka

Post autor: karolek » 13 kwie 2014, 15:04

to skad ta utrata wagi? jak tak naprawde jem tyle samo co przed choroba, moze powinienem rzucic palenie?

Awatar użytkownika
iza121
Początkujący ✽✽
Posty: 310
Rejestracja: 09 mar 2014, 15:09
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jabłka

Post autor: iza121 » 13 kwie 2014, 15:51

Utrata wagi może wynikać z CU. Dlatego też proponowałam udać się do lekarza - gastrologa

karolek
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 10 lut 2014, 19:49
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: katowice

Re: Jabłka

Post autor: karolek » 24 kwie 2014, 15:26

lekarz w rozmowie telefonicznej powiedzial ze mam wszystko jesc i ze jest dobrze, powiedzial to na podstawie morfologii, watroby, nerek i crp-badania te robilem tydzien temu. fakt ze raczej tluszcz stracilem i ze fizycznie czuje sie duzo lepiej niz przed pojsciem do szpitala, mniej sie mecze i mam wiecej sily. kiedys mialem taka wage 67 kg ale to bylo 4 lata temu. oj choroba ta uczy pokory i to bardzo szybko

[ Dodano: 24-04-2014 ]
waga wraca do normy i naprawde robi sie dobrze, dzisiaj jem delikatna zupe grzybowa, a na drugie gotowany szpinak, zobaczymy co z tego wyniknie. ma ktos z was jakies doswiadczenia ze szpinakiem i zupa grzybowa.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warzywa i Owoce”