dieta Dukan - ostatni hit

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Posty: 2318
Rejestracja: 20 sty 2009, 19:24
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: CatAnn » 03 cze 2010, 13:23

Mamcia pisze:Podaję link do pracy, którą przeczytałam z zaciekawieniem
http://www.wjgnet.com/1007-9327/16/2484.pdf
Mam pytanko, czy ktoś mógłby króciutko streścić co jest w niej napisane (o ile by się komuś chciało)? Zaczęłam czytać, ale niezbyt dużo rozumiem, trochę trudnawe słownictwo :oops:
Mamcia pisze:A pytanie do CattAnn czemu masz nie odstawić sterydów??
Możesz napisać mi maila
Napiszę tutaj... Otóż wszyscy uważają, że powinnam brać entocort, skoro działa. A ponieważ jest sterydem miejscowym, to ma na tyle mało skutków ubocznych, że można to przeżyć. No i do tego teraz jest tani. Dlatego lekarz nie widzi powodu żeby go odstawiać... Chyba, że zaczęłoby się robić gorzej, to wtedy zmieniliby mi (zapewne czasowo) na encorton...
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: Mamcia » 03 cze 2010, 22:15

Jeśli chodzi o bedesonid to OK. Nie wkładajcie wszystkich sterydów do jednego worka, bo te działające miejscowo mają niewiele działań niepożądanych.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
magdusia
Początkujący ✽✽
Posty: 368
Rejestracja: 31 lip 2008, 23:16
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: magdusia » 04 cze 2010, 10:15

chyba tutaj piszemy o dukance
Magda,CU & Celiakia (Marsh IIIa).
Leczenie:
Vedolizumab
Asamax tabl.3x2,
Imuran 125mg,
Remicade(III dawki),
Budenofalk rectal foam,
dieta bezglutenowa.W KOŃCU REMISJA
Lekarz prowadzący:szpital MSWiA W-wa

NYSIA1975
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2009, 18:45
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

DIETA PROTEINOWA Dr.Diukana

Post autor: NYSIA1975 » 11 cze 2010, 18:12

Z wrzodziejącym zapaleniem jelit borykam się już od bodajże 10 lat!! I były upadki i wzloty! Od paru tygodni usłyszałam o tej diecie ,a że przytyłam to chciałam jej poprostu spróbować :roll: Uczucia były mieszane co do diety. Ale zaczęłam od poniedziałku. Biegunka zniknęła i krwawe stolce. schudłam przez 4dni 3,20 kg! jem chude serki i piję jogurt 0%tłuszczu i mieso!!! Cały czas tylko mięso ale nie pieczone na oleju tylko gotowane albo grilowane ,albo pieczone w piekarniku ale w rękawie!!!! Jem zamiast pieczywa te placuszki z otręb z tuńczykiem i jestem w szoku!!! To dieta wysokobiałkowa z odrzuceniem węglowodanów ale czuję się po raz pierwszy od 10 lat wspaniale!!!!Bez biegunek i strachu. Nawet muszę sobie zapodawać błonnik żeby zatwardzeń nie mieć!!dietę stosuję dopiero 4 dni z tu takie zaskoczenie!!! w nastepnym tygodniu mogę zacząć wprowadzać warzywa i jakże się cieszę!!!!! Brałam 3*2 salofalk a od wczoraj zmniejszyłam 1*1 :roll: I stolce są 1raz dziennie :roll: Załuję ,że wcześniej nie posłuchałam przyjaciólki na temat diety!!!! Ale jest naprawdę super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napiszcie coś jeżeli znacie tę dietę i czy Wam też tak pomogła!!! Czekam na posty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

scaliłam

[ Dodano: 11-06-2010 ]
Sama w tę dietę nie wierzyłam,ale spróbujcie!!!!!!!!!!!!!!!! WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

[ Dodano: 12-06-2010 ]
od wczoraj znów 80 dkg mniej :lol: I zero biegunek!! Mam nawet problem z załatwianiem się :wc: Nie mam pojęcia co ta dieta ma do wrzodziejącego zapalenia jelit, ale mi pomogła!!! Aguś dzięki Ci za POMOC!!!!!!!!!!!!! I nie jestem w stanie Tobie się odwdzięczyć!!!!

[ Dodano: 13-06-2010 ]
Witam Wszystkich! Dziś mój 7dzień stosowania dietki :roll: W poniedziałek ważyłam73,20kg,a dziś 68 :razz: Od dziś wprowadzam warzywka, a za siedem dni znów same proteiny. Ja jestem bardzo zadowolona i moje jelitka też :roll: Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę sukcesów w odchudzaniu :wink: Z początkiem było ciężko bo trzeba samemu piec te placuszki,a że wcześnie wstaję do pracy bo o 3.30 to sobie je przygotowuję wieczorem. Mięsko też wkładam do rękawa i piekę dzień wcześniej a jak wracam z pracy to tylko podgrzewam je 10 min. Wcześniej po nabiale miałam biegunki ,a teraz chyba dlatego ,że nie łączę różnych składników się ich pozbyłam. Jutro wybieram się do lekarza i jestem ciekawa co mi powie na ten temat!! Miłego dnia!

[ Dodano: 14-06-2010 ]
Więc po wizycie już jestem!! Lekarz pochwalił mnie i cieszę się że dieta jest jakby dla mnie dostosowana!!! :lol: Ale usłyszałam też,że na jedną panią ta sama dieta przyniosła odwrotny skutek czyli biegunki :smutny: Ja jestem jak narazire zadowolona i znów 1kg mniej :wink: w 8dni 6 kg!! pozdrawiam i ślę całuski :wink:
Ostatnio zmieniony 11 cze 2010, 18:21 przez NYSIA1975, łącznie zmieniany 1 raz.
agusia

Magdap
Początkujący ✽✽
Posty: 71
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:56
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: Magdap » 16 cze 2010, 13:57

Moja koleżanka z pracy również stosowała tą dieta schudła 10kg.
Azathiopirine 100mg Asamax 3x3
ZG Klinika Zdrojowa
Stan zaostrzenie .

Awatar użytkownika
magdusia
Początkujący ✽✽
Posty: 368
Rejestracja: 31 lip 2008, 23:16
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: magdusia » 16 cze 2010, 19:17

Ja już mam 11 kg mniej i oby tak dalej :wink:
Magda,CU & Celiakia (Marsh IIIa).
Leczenie:
Vedolizumab
Asamax tabl.3x2,
Imuran 125mg,
Remicade(III dawki),
Budenofalk rectal foam,
dieta bezglutenowa.W KOŃCU REMISJA
Lekarz prowadzący:szpital MSWiA W-wa

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃
Posty: 1414
Rejestracja: 24 mar 2010, 19:44
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: mgiełkaa » 19 cze 2010, 12:59

Bardzo ciekawe.Chyba zaryzykuję ponieważ nie mieszczę się w żadne ubrania letnie rozm.38,ledwo wciskam się w 40 w zasadzie to 42 mi pasuje.
Bardzo przytyłam po rzuceniu palenia,nie paliłam równo 2 m-ce.przytyłam 12 kg.Teraz palę znów a schudnąć nie mogę.Nadzieja więc w diecie.może podziała.I 5kg byłoby dobre.
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

BlankaGAIL

NADWAGA, CUKIER. AEROBIK. ODCHUDZANIE. TRENER. WĘGLOWODANY.

Post autor: BlankaGAIL » 19 cze 2010, 19:27

____________________________________________________________________________
WĘGLOWODANY. TZW. NISKIE WĘGLOWODANY. INDEKS GLIKEMICZNY TO BŁĘDY MERYTORYCZNE W TABELACH. ♥♥♥♥♥

BH.40.
MOTTO: INFO O WĘGLOWODANACH. :mrgreen: *****

WYSOKIE WĘGLOWODANY, to takie, które po spożyciu produktu zawierającego właśnie węglowodany, podnoszą poziom cukru o więcej niż 26% (od 26,01% wzrostu).

NISKIE WĘGLOWODANY; to,
1. zalecane: wzrost poziomu cukru po spożyciu od 0-13%, lub
2. dozwolone: wzrost poziomu cukru od 13,01-26,00%.

TEN POZIOM WZROSTU MOŻNA SOBIE SAMEMU SPRAWDZIĆ, WŁASNYM GLUKOMETREM:
I nie jest to trudne.

NP. ODCZYT NA GLUKOMETRZE JEST/MAMY 100 mg/dL, NA CZCZO:
Po spożyciu 50 gram czystej glukozy poziom wzrośnie; o ok. 74% przy odczycie najwyższym (sprawdzamy co 15 minut przez ok. 1,5-2,5 godziny), po spożyciu 50 gram winogron o ok. 12% (ten najwyższy), po ugotowanym ryżu ok. 14-18% (zależy od rodzaju ryżu), po kaszy jaglanej o ok. 17%. Po spożyciu cukru spożywczego też poziom wzrośnie o około 73-74%. Po spożyciu czekolady tzw. min. 70% cacao, poziom cukru wzrośnie o ok. 42%, to jest dużo, ponieważ w takiej czekoladzie jest mnóstwo WYSOKICH WĘGLOWODANÓW czyli cukru białego lub brązowego. Po spożyciu chleba pszenno-żytniego poziom cukru wzrasta uwaga o ok. 74%, czyli jak przy czystej glukozie. Są to tzw. WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26.01% WZROSTU, niezdrowe dla człowieka.

TO JEDEN Z DRAMATYCZNYCH, UJEMNYCH PRZYRODNICZYCH REKORDÓW! *****

I TENŻE WZROST POZIOMU CUKRU PO SPOŻYCIU, MOŻNA SOBIE SPRAWDZIĆ:
Samemu tj. należy tylko odczyty, wykonywać co 15 minut określając najwyższy poziom wzrostu i jest to łatwe, no ale należy te badania wykonać osobiście. Zaczynamy na czczo, określamy wówczas; poziom cukru np. 100mg/dL (tj. 5, 5 mmol/L). Następnie zjadamy 50 gram produktu, w którym chcemy określić wzrost poziomu cukru po spożyciu i badamy co 15 minut, określając odczyt najwyższy; może tym najwyższym być 2-gi, a może być 4-ty odczyt. To oczywiście zależy od rodzaju węglowodanów zawartych w zjedzonym przez nas produkcie.

TAKIMI BADANIAMI MOŻNA ŁATWO I JEDNOZNACZNIE POTWIERDZIĆ SOBIE:
Tzw. Indeks glikemiczny i zobaczyć, ile jest w tych tabelach z IG: elementarnych błędów.

TO WŁAŚNIE PRZY PROBLEMACH Z ODŻYWIANIEM, PRZY ZWALCZANIU WSZELKICH CHORÓB / OTYŁOŚCI, NADCIŚNIENIA, MIAŻDŻYCY, RÓWNIEŻ CUKRZYCY TYPU 2:
Niezmiernie pomocne są tabele z produktami odpowiednio prozdrowotnie, odchudzająco i antycukrzycowo sklasyfikowanymi wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU.

KONKLUZJA FINALNA:
Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB TYPU KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk / 24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

R E F L E K S J A:
INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

CHLEB NA OTYŁOŚĆ-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
75% Energii (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 22% wzrostu). W całych swoich dziejach ludzkość (7 mld), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego produktu żywieniowego.

ZOBACZ TAKŻE; CUKRZYCA TYPU 2, WG: IRL KRAKÓW.
Książka, pt. PORADNIK ŻYWIENIOWY CZŁOWIEKA W XXI WIEKU. :cool: *****
Wydanie (3): zaktualizowane i uzupełnione.
Skrót adresu strony w Internecie: INSTYTUTIRL
ADRES: http://www.instytutirl.com.pl/

BH.40.
ENGLISH VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

____________________________________________________________________________
INDEKS GLIKEMICZNY. FIKCYJNE WSKAŹNIKI W TABELACH Z IG.

ZOBACZ TAKŻE: :mad: ♥♥♥♥♥

KASZA. DIETA. INDEKS GLIKEMICZNY. IG TO BŁĘDY. *****
BH.220.
_: http://pl.netlog.com/annakwiek/blog/blogid=169358#blog


CZEKOLADA. BŁĘDY IG. CZEKOLADA 70%. M. MONTIGNAC. *****
BH.210.
_: http://sandrarecho.pinger.pl/m/4490989


MARCHEWKA. DIETA. INDEKS GLIKEMICZNY. IG TO BŁĘDY. *****
BH.223.
_: http://sandrarecho.pinger.pl/m/15670283


ZIEMNIAK. DIETA. INDEKS GLIKEMICZNY. BŁĘDY W TABELACH Z IG. *****
BH.249.
_: http://www.far.org.pl/forum/viewtopic.p ... 6907#36907


Biologia, medycyna.
BH.249./BH.302./ + inne artykuły wg kolejności.

____________________________________________________________________________
Załączniki
1.001. 61,9 KB. CHLEB  TYPU  KR-IRL... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA... INDEKS  ŻYWIENIOWY  TJ. IŻ PRODUKTU....JPG
51.009. 4,79 KB. Tabele ZALECANE wg... INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU... PORADNIK  ŻYWIENIOWY  CZŁOWIEKA  W  XXI  WIEKU... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA....JPG
51.009. 4,79 KB. Tabele ZALECANE wg... INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU... PORADNIK ŻYWIENIOWY CZŁOWIEKA W XXI WIEKU... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA....JPG (4.79 KiB) Przejrzano 1381 razy
572.1. Ryż biały. IRL KRAKÓW. Wykres..JPG
572.1. Ryż biały. IRL KRAKÓW. Wykres..JPG (6.84 KiB) Przejrzano 1625 razy
Ostatnio zmieniony 16 cze 2013, 15:32 przez BlankaGAIL, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
Lvica
Początkujący ✽✽
Posty: 78
Rejestracja: 05 gru 2009, 13:29
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Słupsk

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: Lvica » 24 cze 2010, 11:49

Moja kumpela zaczęła stosować tą dietę prawie rok temu. Przez pierwsze 3-4 miesiące schudła około 20 kg. Do dzisiaj pozostaje na tej diecie ale nie stosuje jej tak restrykcyjnie. Czasami pozwala sobie na odrobinę węglowodanów. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przytyła 2kg. Ogólnie jest zachwycona. Ale ona lubi mięso pod każdą postacią. I zaznaczam, że jelita ma zdrowe.
Piszę to bo ktoś miał wątpliwości, czy potem nie wraca się do poprzedniej wagi. Zdaje się, że trzeba cały czas myśleć o tym co się je i wtedy jest oki.
Też się zastanawiałam nad tą dietą ale nie mogę się przemóc, bo ja uwielbiam węglowodany :) i jak ich nie jem jeden dzień, to już mi strasznie brakuje. Na razie w znacznym stopniu ograniczyłam słodycze i zamieniłam chlebek i bułeczki na chrupkie pieczywo.
Pozdrawiam wytrwałych i życzę sukcesów :)
Pozdrawiam.
Lvica.
CU od 2005r
Salofalk 500 tabletki 3x2, wlewki i czopki salofalk,
od 14.07.2014 zmiana - po raz pierwszy wlaczone
leczenie sterydowe:metypred 12/4/0 i schodze,
imuran 50/50/50.
REMISJA :)

Olimpijka

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: Olimpijka » 24 cze 2010, 15:31

Lvica pisze:Piszę to bo ktoś miał wątpliwości, czy potem nie wraca się do poprzedniej wagi. Zdaje się, że trzeba cały czas myśleć o tym co się je i wtedy jest oki.
To nie tak. Do konca zycia trzeba jeden dzien w tygodniu poswiecic na bialko. Reszte dni jesz jak chcesz.

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3162
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:26
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: obywatel świata
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: maggie0278 » 26 cze 2010, 16:27

Zenobius pisze:Wiec moze jednak diety nie sa potrzebne ;-)
byłby tu słynny Adam to by cię zlinczował Zeno :wink:

a nam lekarze mówią, że jak jest remisja to należy jeść wszystko i nie potrzeba żadnej diety - na nią zawsze w fazie zaostrzenia przyjdzie czas - a organizm dziecka , który jest w fazie wzrostu potrzebuje budulca a nie cierpieć z powodu niedoborów. Więc jeśli tylko można, to należy jeść wszystko.
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Posty: 2318
Rejestracja: 20 sty 2009, 19:24
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: CatAnn » 26 cze 2010, 17:04

Od dłuższego czasu próbuję namówić mamę, żebyśmy spróbowały przejść na tę dietę. Nie idzie. Wprawdzie ograniczam jedzenie węglowodanów, ale nie mogę zrezygnować z nich całkowicie :(
Zresztą bardziej niż zrzucić kilka kilogramów zależałoby mi, żeby pozbyć się okrągłej twarzy... ale na to diety nie pomogą :roll:
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: obyty.z.cu » 26 cze 2010, 21:13

Zenobius pisze:Wiesz, my tu mowimy o odchudzaniu
Zenobius pisze:A ja sie ograniczylem z jedzeniem do minimum,
to troche jakas "cud" dieta !
Naprawde przestrzegalbym przed takim drastycznym postepowaniem,
odchudzanie nie moze oznaczac calkowitego rygorystecznego "niejedzenia".
Z takiej postawy moze naprawde przyplatac sie....problem.
Bardzo latwo zastapic nadwage wielkim ubytkiem tego co wartosciowe w naszym organizmie.
W zaostrzeniu tracimy nierzadko i 20 kg..wiec warto sie zastanowic,czy swoim odchudzaniem nie wywolamy czasem wlasnie takiej reakcji naszego organizmu.
Racjonalna dieta tak, ale restrykcyjne niejedzenie,..to nieporozumienie.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3162
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:26
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: obywatel świata
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: maggie0278 » 27 cze 2010, 23:11

Zenobius pisze:Wiesz, my tu mowimy o odchudzaniu :-)
wiem, wiem i "czuję" ten temat.
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

NYSIA1975
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2009, 18:45
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: dieta Dukan - ostatni hit

Post autor: NYSIA1975 » 30 cze 2010, 16:06

Witam Wszystkich :roll: Ja już mam 10kg mniej i więcej już nie chcę chudnąć :razz: Ale jelitka się poprawiły i boję się zrezygnować z tej diety bo boję się ,że znów zaczną się biegunki :smutny: I teraz sama nie mam pojęcia co począć :wink: Zaczęłam jeść trochę owoców i nadal cisza :roll: Mój mąż schudł też dużo,ale ma zdrowe jelita i on może!!! Mam ochotę na młode ziemniaczki ,ale strach jest silniejszy i jeszcze nie jadłam w tym roku. :smutny:

[ Dodano: 30-06-2010 ]
elwirka pisze:
tola pisze:Ograniczam się więc do lekko usmażonego cycka z kury
a kup sobie rękaw do pieczenia i piecz sobie tego cycka z kury w tym rękawie :P masz to bez tłuszczu , a smakuje jak grila :)
No Rękaw super sprawa!!! Też polecam!!!!!!!!
agusia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Rodzaje Diet”