Dieta Kwasniewskiego

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Gość

Dieta Kwasniewskiego

Post autor: Gość » 15 wrz 2004, 10:07

Moi Kochani,
Czytam wasze posty, i wspominam moja chorobe.Jak mialam 18 lat rozpoznali u mnie Crohna.Dwa razy skrocili mi jelita, raz operowali zrosty.Mialam wszystkie uroki tej choroby, tak biegalam do toalety ze znalam rozklad wszystkich WC w calym miescie.Krew w biegunkach.Wlosy wypadly mi w 50 procentach.Stale zapalenie kregoslupa.Zmiany zwyrodnieniowe stawow.Zaostrzenie po stresie i po pewnych produktach.Calymi latami nie mialam zatwardzenia, bol okropny.
*****************
W pewnym momencie dalam sobie spokuj z lekarzami.Teraz nie jestem pod kontrola, mieszkam za granica.Zaczelam stosowac diete kwasniewskiego.3 porcje tluszczu do 1 porcji bialka.Same najlepsze produkty,zero konserwantow i sladowe ilosci weglowodanow.Ta dieta jest troche inna jak kwasniewskiego, bo ja unikam mleka i smietany, bo strasznie mnie goni.Ale maslo, loj wolowy, slonina.To sa swietne tluszcze.
**********
Jak sitak zywie od 2 lat, nie mam ZADNYCH , ZADNYCH BIEGUNEK,TAKIE PIEKNE UCZUCIE SPOKOJU W ZOLADKU.Nic nie bulgocze i sie nie przezlewa.Raz do toalety dziennie,by zlozyc cudenko o konsystencji sredniej.
Najpiekniejsze jest to uczucie pewnosci mojego ciala i spokoju.
**********
Unikam owocow, czasami warzywko,mleko zabronione i nie wiecje weglowodanow jak sladow ilosci.Zadnych slodyczy.
*********
Ja mam swoja teorie ktora mowi:jak jesz to co je normalny Polak, to jak sie rano obudzi a wieczorem nie umyl zebow to bedzie mial wrazenie gnicia w jamie ustnej.Otoz tluszcz nie gnije.I teraz ja widze kolosalna roznice, bo nawet jak nie umyje zebow wieczorem rano nie czuje zadnego gnicia.Gnicie wystepuje po slodyczach, owocachm, weglowodanach, laktoza z mleka to tez cukier.W sumie najbezpeczniejszy jest tluszcz.

roznica jest tak ze przedtem mialam uczucie podraznienie dziasel jak nie umylam zebow, stany zapalne, a teraz nawet jak nie myje 2 dni ....nic.
Cukry i weglowdany fermantuja.W koncu z czego produkuje sie alkohol i w jaki sposob.Tluszcz nie jest agresywny i nie fermantuje.
*********
Ni jestem lekarzem ,ale umiem obserwowac moje cialo i kojarzyc fakty.
Mi pomoglo.

Ostatnia uwaga,nie wolno stosowac tej diety z duza iloscia cukrow lub weglowodanow bo jest zabojcza.

Jak ktos sie chce ze mna skontaktowac :
elizabeth01234@yahoo .com

Zablokowany

Wróć do „Inne Rodzaje Diet”