Dieta dr Gersona

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Anne
Początkujący ✽✽
Posty: 284
Rejestracja: 02 sty 2012, 20:54
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Anne » 20 sty 2013, 20:26

Proponuję nie karmić trola. Jego genialna teoria została wystarczająco i jakże słusznie obśmiana :lol:
Obecnie biorę: Asamax 2x2

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Mamcia » 20 sty 2013, 20:28

Jak zwykle Nibiru do meritum, czyli rzetelności badań się nie odniósł. Na tym polega fanatyzm.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Nibiru » 20 sty 2013, 20:29

Corleone pisze:O jednak mimo kompromitacji dalej piszesz.

Nibiru napisał/a:
rak się cofa


Dziwne żeby szedł do przodu, raki zwykle chodzą tyłem.

Tak, na pewno wyleczyła ta osobę lewatywa z kawy... :lol:
Jedno jest pewne na Twoją złośliwość i zgorzkniałość nawet lewatywa z alkoholu nie pomoże.

A jeżeli śmieszą Cie problemy nowotworowe i zabawne jest dla Ciebie określenie które usłyszał pacjent że "nowotwór złośliwy nie rośnie tylko maleje" potocznie mówiąc "rak się cofa" to gratuluję głupoty i drwiny z osób poważnie chorych.

Rozumiem że jakbyś był na oddziale gdzie są pacjenci z nowotworami złośliwymi i jakby taki pacjent Ci powiedział "rak się cofa" to urządziłbyś sobie drwiny, robił sielankę i zabawiał się w Pana Miodka mówiąc że rak zawsze idzie tyłem czyli się cofa. Pozostaje mi gratulować głupoty, pustoty i braku wyczucia w stosunku do tak poważnych chorób.

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Nibiru » 20 sty 2013, 21:23

Corleone pisze: Nie śmieję się z problemów nowotworowych tylko z Twoich teorii i przykładów...

Śmiejesz się nie z jakiegoś tam przykładu, tylko faktycznie istniejącej choroby u pewnej osoby.
Wiesz jak nagła poprawa zdziwiła znanego na całą Polskę profesora neurochirurgi to czego ja mogę wymagać od sceptycznie do wszystkiego podchodzących forumowiczów tego forum.
Jeżeli coś nie zostało zbadane, to nie znaczy że to nie działa.

Po za tym nikt z tutaj wypowiadających się osób nie jest na tyle kompetentny i nie zna tak dobrze podanego przypadku żeby się wypowiadać czy oceniać. Jedynie możecie sobie gdybać a nie znacie faktów i przebiegu choroby.
Ocenić Corleone co najwyżej możesz swój aktualny stan zdrowia na podstawie samopoczucia i wyników jakie osiągasz za pomocą aktualnego leczenia. I tak niech lepiej pozostanie.
Corleone pisze:Stary ale jak wyjeżdżasz mi z takim cytatem
Skończ z tą błazenadą dzieciaku, sam zacząłeś od tekstu "A teraz wyjdź", a teraz udajesz pokrzywdzonego.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2013, 21:36 przez Nibiru, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Nibiru » 20 sty 2013, 21:50

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Pomogła i tu nie ma wątpliwości, jak już wcześniej napisałem sam bym nie uwierzył i głupio się uśmiechał gdybym tego nie widział na własne oczy.
Ewidentna poprawa stanu zdrowia z miesiąca na miesiąc potwierdzona licznymi badaniami.
Osoba ta już miała jedną operację, niestety nie powiodła się, guz zaczął ponownie rosnąć i został wyznaczony ponowny termin operacji. Dzięki terapii Gersona uzyskała efekty o jakich mogla tylko marzyć.
Jak już wspomniałem nie interesuje mnie opinia Pracownika Naukowego "Mamcia" czy głupie zaczepki dzieciaka "Carleone" ale fakt dokonany jaki nastąpił potwierdzony rezonansem i opinią profesora co do stanu zdrowia.


[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Akurat mam brata w Holandii i dostęp do leków jest tam lepszy niż w Polsce. I nie mów błagam że na ból jest tam tylko Paracetamol bo wprowadzasz ludzi w błąd. Chyba że mieszkasz w jakiejś innej Holandii. Podaje przykład pierwszej lepszej apteki gdzie można to sprawdzić
http://www.efarma.nl/pages/search.asp?Q ... +HEA+40TAB

Lek przeciwbólowy - IBUPROFEN 200mg dostępny w aptece w małym miasteczku w Holandii Baverwijk.

[ Dodano: 20-01-2013 ]
Corleone pisze:Nibiru napisał/a:
Po za tym nikt z tutaj wypowiadających się osób nie jest na tyle kompetentny i nie zna tak dobrze podanego przypadku żeby się wypowiadać czy oceniać. Jedynie możecie sobie gdybać a nie znacie faktów i przebiegu choroby.

Aha, a myślałem że Ty jesteś tak kompetentny skoro z taką pewnością wypowiadasz się, że to działa. Ale nie, nawet nie wiesz kto robił te badania i gdzie były przeprowadzane.
Niestety jesteś "dzieciakiem". W dodatku nic nie zrozumiałeś, co do badań dotyczyły one osoby z mojej rodziny i dokładnie Wiem gdzie były wykonywane i znam cały przebieg choroby.

A Ty odnosisz się do cytatu z forum, który wkleiłem gdzie ktoś przytoczył badanie na temat melanoma. I tego głównie się czepiasz dzieciaku.

Ty byś pewnie Carleone wybrał wycięcie guza plus chemio/radio terapie jak to było w tym przypadku początkowo zalecane. Ciekawe jakbyś na Tym wyszedł.
I nikogo Tutaj nie proszę o ocenę czy ta metoda zadziała w przypadku o którym piszę. Jak już wspominałem znam przebieg choroby tej osoby, znam wyniki badań przed i po. I nikogo nie proszę o opinię. Opisałem przypadek zgodnie z zapytaniem w wątku. A widzę zebrał się tutaj sztab naukowy, z "smutnym żartownisiem" typu Carleone na czele.

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Nibiru » 20 sty 2013, 22:04

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Dla Twojej ciekawości Terapii Gersona nie stosuje, stosuję dietę zgodną z wytycznymi na alergie pokarmową typu III

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Nibiru » 20 sty 2013, 22:24

Corleone pisze:Albo powinieneś odpowiedzieć na to co napisała Mamcia
Mamcia odniosła do badania którego ja nie komentowałem. Nie wiem w czym masz problem. Nie potwierdzałem skuteczności ani wiarygodności tego badania. W ogóle go nie opisałem. Dotyczy ono melanoma. Ja pisałem na temat zadany w wątku a on brzmiał:
LOSMARCELOS pisze:Hej! Ma ktoś jakieś informacje albo doświadczenia na temat diety doktora Gersona??
Odniosłem się do doświadczeń jakich byłem świadkiem, odpowiedziałem na zapytanie w wątku. Nikogo nie namawiam do tej metody. Opisuję konkretny przykład.
Corleone pisze:trzymaniu nóg w misce z prądem, modlitwie, akupunkturze,
Tobie radzę to pierwsze, ciekawe kto to stosuję. Widzę znasz takich ludzi, że się wypowiadasz.
Corleone pisze:Albo powinieneś odpowiedzieć na to co napisała Mamcia albo powinieneś dostać bana.
Rozumiem, ze jak nie odniosę się do tego to dostanę bana ??
Daruj sobie.... bo schodzisz coraz niżej.... już do praktyk szantażu.... żenujące.

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Nibiru » 20 sty 2013, 22:40

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Dieta działa bardzo dobrze, około 70% objawów mniej w moim przypadku. Opinie na temat skuteczności diety możesz znaleźć na forum celiakia, lub na niemieckich i zagranicznych stronach, na forum crohn temat dość mizernie potraktowany. U naszych zachodnich sąsiadów już od kilku lat bardzo popularne badanie, oferta w większości laboratoriów.

Polecam Ci Pandzia jako lekture:
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& ... 2k&cad=rja
Ostatnio zmieniony 20 sty 2013, 22:44 przez Nibiru, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Dieta dr Gersona

Post autor: Nibiru » 20 sty 2013, 22:52

Corleone pisze:Haha rzeczywiście wielce Cię szantażuję sugerując moderatorom, że powinieneś dostać bana za trolling.

Bez odbioru.
Znowu się ośmieszasz i odwracasz kota ogonem, wyraźnie napisałeś
Corleone napisał/a:
Albo powinieneś odpowiedzieć na to co napisała Mamcia albo powinieneś dostać bana.
Już sam sobie nie zaprzeczaj. Z Tobą dyskusji już nigdy prowadził nie będę, zachowujesz się jak dziecko, wyzywasz, wyśmiewasz, odwracasz kota ogonem, a potem szantażujesz. Żenujące.

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Badanie możesz wykonać wysyłając krew do Poznania lub za pośrednictwem laboratoriów Diatnostyka diag.pl

Podaje jeszcze raz Pandzia link bo źle się wkleił: http://www.instytut-mikroekologii.pl/wp ... lekarz.pdf

Wykonałem jeszcze badanie na florę bakteryjną i kilka innych badań. Mam zbyt mało bakterii kwasu mlekowego, zbyt mało flory immunomodulującej, zbyt zasadowe PH jelit itp itd.

Zablokowany

Wróć do „Inne Rodzaje Diet”