Co sądzicie o używaniu psychodelików/dysocjantów jako leków?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co sądzicie o używaniu psychodelików/dysocjantów jako leków?

Post autor: Natalka » 20 maja 2008, 13:33

Uważam, że legalizacja narkotyków byłaby po prostu "dolaniem oliwy do ognia", bo wystarczy nam już tragedii powodowanych przez pijanych kierowców, rodziców itd., więc po co jeszcze dokładać do tego dragi? :evil:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Nautylus

Re: Co sądzicie o używaniu psychodelików/dysocjantów jako leków?

Post autor: Nautylus » 20 maja 2008, 13:48

Masz trochę racji niby... :]

Ale uważam osobiście, że przynajmniej państwo by się wzbogaciło na akcyzie :tak:

I możnaby np. wprowadzić jakieś zezwolenia na zakup takich specyfików... Wszystko by się dało zrobić przy odrobinie dobrej woli ze strony ustawodawców! :evil: :twisted:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Co sądzicie o używaniu psychodelików/dysocjantów jako leków?

Post autor: tom-as » 20 maja 2008, 16:10

Nautylus pisze:Ale uważam osobiście, że przynajmniej państwo by się wzbogaciło na akcyzie :tak:

I możnaby np. wprowadzić jakieś zezwolenia na zakup takich specyfików... Wszystko by się dało zrobić przy odrobinie dobrej woli ze strony ustawodawców! :evil: :twisted:

przypominam, ze temat to: Co sądzicie o używaniu psychodelików/dysocjantów jako leków? więc tu o ustawodawcach i akcyzie nie pisz bo robisz OT. reszta tak samo. na temat pisać !

JohnyB
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:56
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Okolice trójmiasta

Re: Co sądzicie o używaniu psychodelików/dysocjantów jako leków?

Post autor: JohnyB » 01 cze 2008, 17:15

Mnie ostatnio poratowała marycha:D
Musiałem wyjść do miasta a niestety dopadła mnie sraczka. Parę "buchów" i już nic mi nie było O_o. W sumie to już dawno odkryłem tą jej właściwość która działa na mnie w ten sposób, ponieważ kilka lat temu w szkole zabolał mnie brzuchol i "przypadkowo" zapaliłem ze znajomymi. Zostałem do końca lekcji bez jakiegokolwiek problemu (nawet zapomniałem o porannym bólu).

PzdR.

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Posty: 889
Rejestracja: 09 gru 2006, 19:43
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Co sądzicie o używaniu psychodelików/dysocjantów jako leków?

Post autor: misiek1 » 14 cze 2008, 13:48

Test jazdy po zażyciu marihuany

http://www.youtube.com/watch?v=t3zou4F0 ... re=related

Kierowca przeszedł wszystkie testy bez żadnego problemu, nie można porównywać z alkoholem tak jak wspominałem w poprzednich postach.

Rewelacyjny artykuł o marihuanie

http://www.racjonalista.pl/kk.php/k,2/s,667
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o używkach”