Mleko i kawa

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
amk025
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 16 kwie 2003, 16:16
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Mleko i kawa

Post autor: amk025 » 28 maja 2004, 10:11

3 lata temu kiedy zdiagnozowano u mnie CU lekarz powiedzia3, ?e nie moge pia mleka. Oczywi?cie od razu go pos3ucha3em. Pó1niej od czasu do czasu robi3em bardzo s3ab? kawe z mlekiem, która niestety zawsze powodowa3a konieczno?a udania sie do toalety. —y3em w przekonaniu ?e to mleko ma z3y wp3yw, jednak jak sie okaza3o to kawa ma z3y wp3yw na mój organizm.

Od tygodnia pije "czyste mleko" i wyobra1cie sobie wszystko jest OK! Zadnych dodatkowych biegów do WC'eta, ?adnych kolek, bólów brzucha, nic. Niesamowite!

kaszka
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2004, 17:11
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mleko i kawa

Post autor: kaszka » 28 maja 2004, 17:11

serdecznie witam,
kawa ogólnie mówi?c równie? dzia3a przeczyszczaj?co i zdarza sie, ?e ludzie dzieki niej raniutko mog? zostaa "oczyszczeni" nawet "wielokrotnie" :lol: ..ja zamiast ukochanej prawdziwej kawy pije inke i z mlekiem i jest O.K. ale niestety nie moge jogurtów.... :( , które uwielbia3am....i najprawdopodobniej zaostrzenia równie? by3y ich przyczyn?.....ka?dy musi poszuka swojego z3otego ?rodka....swojej diety....bo nie wszystko to co powinno nam szkodzia tak naprawde szkodzi.Sorry za filozofowanie.....gor?ce pozdrowienia.... :wink:

Zablokowany

Wróć do „Inne Używki”