Święta

święta, różne okazje, rocznice

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Święta

Post autor: pupa22 » 26 gru 2010, 22:21

aleksando, napisz co tam dostalas:):) No to tym sie roznimi gwiazdka moim zdaniem lesza chow w wielkanoc mam urodziny a w ogole urodizlem sie 13-stego w wielki piatek:P ale i tak nie lubie:D

aleksandra_ff
Początkujący ✽✽
Posty: 127
Rejestracja: 23 lip 2010, 22:11
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Frankfurt/Poznań
Kontakt:

Re: Święta

Post autor: aleksandra_ff » 26 gru 2010, 22:29

Wolę Wielkanoc , bo nie jest tak skomercjalizowana jak święta Bożego Narodzenia, choć obie uroczystości są piękne i pozwalają trochę się zatrzymać i zastanowić nad sobą. A w prezencie dostałam perfumy, kosmetyki, bieliznę i kasę.
Jeśli uważasz, że kobiety to słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę.

Misia

Re: Święta

Post autor: Misia » 26 gru 2010, 22:31

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Posty: 1885
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:45
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Święta

Post autor: ita71 » 27 gru 2010, 00:44

anusia pisze:,chociaż mikołaj był najprawdziwszy i mój prawie 6-letni syn nadal wierzy w świętego
U nas też był najprawdziwszy Mikołaj,niezapomniane przeżycie :wink:
Chociaż dzieci już nie wierzą w Świętego,ich zaskoczenie i reakcja była
zaskakująca :razz:
Nigdy nie mów nigdy...

Awatar użytkownika
Gundis
Debiutant ✽
Posty: 38
Rejestracja: 19 lut 2010, 15:22
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Święta

Post autor: Gundis » 27 gru 2010, 15:04

Pięknie było w wigilię, nawet się zapomniało o chorobie. Tylko następnego dnia dostałem w kość ... Dokładnie rok temu w święta miałem pierwsze objawy (ból przy zjedzeniu czegokolwiek, stawy, zmęczenie), a teraz w pierwszy dzień świąt powtórka z rozrywki. Prawdopodobnie to kara za cytrusy (mandarynki i pomarańcza), którymi objadłem się wieczorem. A ostatni raz takie smakołyki jadłem 2 lata temu. No i dostałem za swoje.

Ale mam to w d..., dosłownie :D Cieszę się z wigilii, ten udany wieczór był moim najlepszym prezentem. No i dzisiaj też czuję się już lepiej.
CD, diagnoza: styczeń 2010

Olimpijka

Re: Święta

Post autor: Olimpijka » 27 gru 2010, 15:08

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
:lol: :razz:

Moje swieta byly w pospiechu. Duzo roboty, ledwo sie wyrobilysmy z gotowaniem. Wigilia super, potem tez. Niestety przeliczylam sie i od zarcia chyba zdychalam pol nocy. Dostalam takiego bolu, jakby kolki jelitowej, ale na samym dole gdzie jajniki itp. Dopiero ibuprofen mi pomogl i chwilowo wiatry :oops:
Potem juz troche zmniejszylam obzarstwo :oops:

Zablokowany

Wróć do „Kalendarz”