Szpital- potrzebna pomoc

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Szpital- potrzebna pomoc

Post autor: -Ania- » 27 sie 2013, 08:17

Witam

10 października idę do szpitala na Wołoską. Mieszkam w Warszawie wraz z kotkiem, w domu pewnej starszej Pani, którą się opiekuję. Do tej pory na wszystkie moje wyjazdy kotka zostawała tu, u tej Pani, pod opieką Jej Syna. Dawał jej jedzonko, picie, zajrzał do kuwety.
Jednakże ów Syn odmówił opieki nad kotem podczas mego pobytu w szpitalu. Pobyty ma trwać około 7 dni, bo ogólnie to nic mi nie jest, ino żelazko i włączenie jakiegoś leczenia.
Ale nie wiem co z kotkiem :smutny:
Nie może tu zostać bo nikt się nią nie zajmie, przepustek w szpitalu nie ma, mogę ją zawieźć do rodziców, ale to strasznie daleko (śląsk) i pewnie będe musiala jechac pociągiem. Na samą myśl jestem chora.
Wiem, że mało udzielam się na forum, bo nie mam na to ani czasu ani sił, jednakże jesteście moją ostatnią deską ratunku. Zwracam się do mieszkańców Warszawy i okolic o przygarnięcie Julki na czas mego pobytu w szpitalu. Kotka jest bardzo bojaźliwa, spokojna, zawsze załatwia sie w kuwecie. Wraz z nią dostarczę jedzonko, zabawki, Julka jest też zaczipowana, odrobaczona, etc.
Prawie nie śpię po nocach, bo źle sie odbija na moich jelitach, a muszę być jak najzdrowsza by leżeć jak najkrócej. Oczywiście zapłacę za każdy dzien z Julką.
Nie wiem co jeszcze dodać, ale naprawdę bardzo Was proszę o pomoc.

Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc dla Naszych Pupilów”