przeszczep flory bakteryjnej

zabiegi medyczne w NZJ

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Małgorzata Nazwalska
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2005, 11:22
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Sulęcin

przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Małgorzata Nazwalska » 07 gru 2005, 16:51

Cześć witam wszystkich bardzo gorąco i serdecznie nie wiem jak sie pisze na forum ale sprubuje.miałam przeszczep flory bakteryjnej ciekawa jestem czy ktos to stosował mój lekarz sciagnoł to z internetu .poczatkowo miało to wygladac inaczej a wyszło inaczej ale najwazniejeze na jakis czas mi pomogło

Elpe
Początkujący ✽✽
Posty: 69
Rejestracja: 21 wrz 2005, 08:14
Choroba: CU w rodzinie
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Bełchatów

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Elpe » 07 gru 2005, 17:07

A mogłabyś napisać coś więcej o tym?

Małgorza Nazwalska

przeszczep flory

Post autor: Małgorza Nazwalska » 07 gru 2005, 19:07

tak mogłabym.

napewno w niktórych momentach przy tym moim przeszczepie sie posmiejecie niezle wolałbym rozmawiac przez gg ale opisze równiez tutaj .ja duzo na sobie eksperymentowałam i walcze jak lwica o to moje jelito bo bardzo sie z nim zżyłam juz 2 lata temu proponowałi mi usuniecie całego jelita grubego ale ja sie nie zgodziłam powiedziałam że musze wypróbowac wszystkiego no i tak sobie próbuje hahahaha

a 7515029 zapomniałam podam swoje gg moze ktoś będzie chciał porozmawiac

Tamara
Debiutant ✽
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2005, 15:12
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Tamara » 08 gru 2005, 09:52

Małgosiu. Napisz coś więcej i dokładniej bo temat jest nowy. Przynajmniej dla mnie.
Musia30

Misia

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Misia » 08 gru 2005, 14:17

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
8monia1
Początkujący ✽✽
Posty: 83
Rejestracja: 16 lis 2005, 07:52
Choroba: CD
Lokalizacja: Śląsk Racibórz
Kontakt:

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: 8monia1 » 08 gru 2005, 14:58

Ja tez o tym nie jeszcze nie slyszalam, wiec mam nadzieje, ze podzielisz sie tym z nami.
Pozdrowionka
:) Monika :)
CD
GG 8358179
Obrazek

Vega

Cudza kupa

Post autor: Vega » 15 gru 2005, 19:27

Przeszczep flory bakteryjnej.... Małgosiu czy to chodzi o tzw. wlewki z cudzej zdrowej kupy, aby "odbudować" swoje chore jelito? Jeżeli tak, to napisz coś dokładniej i jaki jest skutek tej dość kontrowersyjnej metody i jaki lekarz to poleca? Zaczęłaś coś pisać to dokończ, a może ktoś inny słyszał o tym, co ja pisze i czy jest to ta sama metoda, co Gosi?

Awatar użytkownika
Izunia
Początkujący ✽✽
Posty: 154
Rejestracja: 23 wrz 2004, 22:43
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Września
Kontakt:

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Izunia » 15 gru 2005, 22:35

Tak Vego, to właśnie ta metoda o której mówisz. Przyznam szczerze, że przeżyłam mały szok kiedy Gosia mi o tym napisała. 8O
Na ostatnim spotkaniu Wielkopolskiego Stowarzyszenia wspominał coś o tej metodzie prof. Ryżko, ale zaznaczył, że nigdy z tym osobiście się nie spotkał. Dalszych wyjaśnień to już powinna udzielić sama Małgosia.

Vega

Cd.

Post autor: Vega » 05 sty 2006, 22:53

Dzieki Iza za potwierdzenie, ale czemu sama Gosia milczy tyle czasu i nie kończy tematu, skoro go zaczęła?? Czekam Gosiu dalej, chyba nie tylko ja
W końcu przy tej gó.... chorobie wszystkie sposoby są mozliwe, aby uzyskać poprawe.

Misia

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Misia » 06 sty 2006, 10:22

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

doem76
Początkujący ✽✽
Posty: 206
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:03
Choroba: CU
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: doem76 » 06 sty 2006, 13:51

Również proszę o jak najwięcej informacji ... na temat techniczny :oops: takiej kuracji :wink:
CU: Lepiej być nie może :-)

doem76
Początkujący ✽✽
Posty: 206
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:03
Choroba: CU
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: doem76 » 09 sty 2006, 13:30

Nadal cisza :oops: a Gosia napisała tylko jeden post. Może znajdzie się ktoś, kto wie coś więcej na ten temat?
CU: Lepiej być nie może :-)

Małgorzata Nazwalska
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2005, 11:22
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Sulęcin

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Małgorzata Nazwalska » 10 sty 2006, 14:59

cześć piosałam ale nie wiem dlaczego nic nie mogłam wysłac więc się zniechęciłą,m nie wiem czy dzisiaj cos się pojawi łaże po tym forum jak cile wszystkich przeprasza,m że tak długo musia.i czekac ale podałm orzeciez swoje gg i e-maila

Małgorzata Nazwalska
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2005, 11:22
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Sulęcin

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Małgorzata Nazwalska » 10 sty 2006, 15:01

o udało mi sie ciekawe dlaczego wtedy nie mogłam a potem długo nie zgladałm tutaj bo myslałąmmże nikogo to nie interesuje Iza mi dzisiaj powiedzia ła że jest zainteresowanie i Renatka tez wsponiała więć jestem

Małgorzata Nazwalska
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2005, 11:22
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Sulęcin

Re: przeszczep flory bakteryjnej

Post autor: Małgorzata Nazwalska » 10 sty 2006, 15:07

Przepraszam za błędy ale mysle że się rozczytacie .w skrócie teraz tak napisze .obiecałam Izie że opisze to na jej stronie więc tam bedziecie mogłi poczytac całą moja historie walki o te moje nieszczesne jeslito gdyby nie mój upur i nadzieja że coś w końcu mi pomoże to już dwa lata temu nie miałbym całego jelita ,ale ja się z nim bardzo zżyłam i cięzko jest mi z nim się rozstac byle jakie jest ale jednak moje.nie mam jak teraz pisac mam małą córeczke która ma 2 latka i mi przeszkadza w nocy dzisiaj bede tutaj i napisze coś więcej .przepraszam wszystkich że się nie oddzywałam ale to wina mojhego komputera .trzymajcie się pa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi Medyczne”