PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

jak ważna jest przyjaźń i pomocna dłoń każdy wie, a tak naprawdę trzeba przeżyć wiele, aby taką prawdziwa przyjaźń mieć

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Posty: 602
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:07
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: kasia88 » 14 paź 2007, 13:47

Ja uważam, że powinnaś wprost mu powiedzieć o swoich uczuciach. Czysty, jasny przekaz. Jeśli zechcesz Go oszczędzić i powiesz to w delikatny sposób, może inaczej to zrozumieć i uznać to za Twoje wahanie. Skoro Ty nic więcej do Niego nie czujesz, nie ma co się wiązać. Nie dasz Mu ani sobie prawdziwej miłości. Więc prędzej czy później się rozstaniecie, co będzie chyba najgorszym ze scenariuszy. Bo stracisz i przyjaciela i faceta..
W skrócie: idź za głosem serca :wink:

A jak zaregowałaś wczoraj po Jego wyznaniach? I co On na to?
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: jaryszek » 15 paź 2007, 18:38

oj nie jestesmy tacy zli :) mysle ze Twoj chlopak musial sie przygotowac na taka ewentualnosc ze moze sie nie udac. I powinien to zrozumiec jak mu to szczerze powiesz, choc mozecie nawet przez te sytuacje miec jakis kryzys w Waszej przyjazni.
Ale mysle ze musisz byc szczera bo tak to tylko zostawiasz mu nadzieje i w ten sposob go krzywdzisz...Im szybciej mu powiesz co naprawde czujesz , tym lepiej :wink:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Zablokowany

Wróć do „Przyjaźń”