PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

jak ważna jest przyjaźń i pomocna dłoń każdy wie, a tak naprawdę trzeba przeżyć wiele, aby taką prawdziwa przyjaźń mieć

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Adammm
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 03 sie 2006, 17:41
Choroba: osoba zainteresowana
Lokalizacja: neverland

PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 15:34

Co myslicie o takim związku? o takiej pieknej przyjażni miedzy K i M ??? Wydaje Wam sie to mozliwe? jak nie to dlaczego? czy naprawde aby sie przyjaznic z plcia przeciwna nie moze nam sie ta druga osoba podobac?

Ja np uwazam ze moja przyjaciólka jest sliczna kobieta... i to bardzo!!! i wcale mi to nie przeszkadza w przyjazni z Nia :)

Czy taka przyjazń jest rownie silna jak przyjazn miedzy kobietami czy facetami? owszem.. jest napewno inna.. ale czy przez to ze inna nie jest piekniejsza? ciekawsza?

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Posty: 331
Rejestracja: 24 wrz 2003, 11:37
Choroba: CU u rodzica
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 16:07

Ja również mam przyjaciółkę, od czasów piaskownicy ( dosłownie ), która jednocześnie jest bardzo piękna.
Nie wiem jak inne przyjaźnie, ale nasza z całą pewnością jest prawdziwa i " wykuta " w ogniu. Piotr

Adammm
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 03 sie 2006, 17:41
Choroba: osoba zainteresowana
Lokalizacja: neverland

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 17:22

:):):):):) Rewelacja... jak dobrze widziec ze sa ludzie wierzacy w taka przyjaźń :) czesto sie spotykalem z opinia ze albo ona do mnie albo ja do niej cos czujemy wiecej niz przyjazn.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze opinie na ten temat :)

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Posty: 331
Rejestracja: 24 wrz 2003, 11:37
Choroba: CU u rodzica
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 17:26

Jak komuś wszystko kojarzy się tylko i wyłącznie z łóżkiem to już jego problem. Piotr :wink:
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Adammm
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 03 sie 2006, 17:41
Choroba: osoba zainteresowana
Lokalizacja: neverland

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 17:59

:) nie wiem jak dla Ciebie Piotrze... ale dla mnie przyjaźń była i jest ważniejsza niż wszystko inne... może tak uważam bo jestem jeszcze młody (dwadziesciapare lat mam).
Przyjaciół wybiera się na całe życie... a w miłości różnie bywa niestety :/

Najbliższe mi osoby to sa Kobiety... jakoś facetom nie umiem ufać. Moze to dlatego ze zawsze miałem wokół siebie dużo Kobiet... w szkole podstawowej i w liceum miałem żenskie klasy( duuuuzo wiecej dziewczyn niż facetów było) no i kierunek studiów wybrałem taki na którym jest mnóstwo kobiet :)


Może ktoś kto nie wierzy w taka przyjazń się wypowie??
Pozdrawiam... Adam

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Posty: 331
Rejestracja: 24 wrz 2003, 11:37
Choroba: CU u rodzica
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 18:04

Nasza przyjaźń, tzn. Hanki i moja, trwa już...o matko, aż strach się przyznać...33 lata.
Dla mnie również prawdziwa przyjaźń to skarb i trzeba go chronić ze wszystkich sił.
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Adammm
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 03 sie 2006, 17:41
Choroba: osoba zainteresowana
Lokalizacja: neverland

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 18:13

A spotkałes sie kiedys ze Twoja dziewczyna byla zazdrosna o przyjaciółke? albo jej facet o Ciebie?
U mnie troche rozumialem moje dziewczyny bo Moja kochana przyjaciółka zawsze była i jest na pierwszym miejscu... moze to nie jest do konća dobre.. ale inaczej nie umiem :)

Zawsze sie denerwowalem jak dziewczyna była zazdrosna o przyjaciólke mimo mojego tlumaczenia.. czesto mogłem powtarzać setki razy ze to jest PRZYJAŹŃ... a mialem wrazenie jakby nic nie docierało do niej :/ i zawsze jakies kapryszenie było jka mowilem o przyjaciółce... istny koszmar niekiedy przezywalem... i nie ukrywam ze pare razy przez to dobrze zapowiadajacy sie zwiazek sie rozpadl... same kezaly mi wybrac "albo miłość albo przyjaźń"... nigdy dlugo sie nie zastanawiałem... zawsze wybiore przyjaźń. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Posty: 331
Rejestracja: 24 wrz 2003, 11:37
Choroba: CU u rodzica
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 18:22

Cóź, moja żona , jak jeszcze nie była moją żoną, bywała czasem zazdrosna o moją przyjaźń z Hanią.Póżniej zrozumiała jak ona jest dla mnie ważna i dzisiaj jest inaczej.
Wszystko można pogodzić ze sobą jeśli tylko się chce.
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Posty: 626
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:54
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wroclaw/Cork (Irl)
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: madziula » 06 sie 2006, 18:31

według mnie najlepszym przyjacielem kobiety jest gej. Na pewno się nie zakocha, zawsze pomorze, doradzi i mozna o wszytskim pogadać. Póki co moje przyjaźnie z facetami nie za bardzo wyszły, bo zawsze ktoś był zakochany... Ale na Waszym przykładzie trudno stwierdzić, że przyjaźnie damsko- męskie nie istnieją :) pozdrawiam
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Posty: 331
Rejestracja: 24 wrz 2003, 11:37
Choroba: CU u rodzica
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 18:35

Gej najlepszym przyjacielem kobiety ? - pewnie do momentu aż "zakocha" się w Twoim facecie :wink:
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Awatar użytkownika
niunia
Początkujący ✽✽
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 21:12
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Gostyń (Poznan)
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: niunia » 06 sie 2006, 18:44

a ja wlasnie nie wierze w coś takiego, ale zapewne dlatego, że mój facet dopiero od kilku miesięcy twierdzi, że ma przyjaciółkę, a ja z nim jestem już 5 lat i jakoś często mu sie zmieniają te przyjaciółki!! A po za tym jest to chłopak, który baaardzo lubi dziewczyny przede wszystkim młodsze o kilka lat, takie 16-tki. Dlatego sorry ale nie wierze, choć przyznam, że napewno fajnie byłoby mieć takiego przyjaciela.

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Posty: 626
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:54
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wroclaw/Cork (Irl)
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: madziula » 06 sie 2006, 18:49

no tak :) ale równie dobrze facet Twojej przyjaciółki może zakochać się w Twojej żonie :) no cóż rózne bywają przypadki...
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Adammm
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 03 sie 2006, 17:41
Choroba: osoba zainteresowana
Lokalizacja: neverland

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Adammm » 06 sie 2006, 18:50

Moja przyjaciółka jest sporo odemnie mlodsza w sumie... :P ale nie jest szesnastka :)

A ja nie jestem gejem!! !! !!

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Posty: 331
Rejestracja: 24 wrz 2003, 11:37
Choroba: CU u rodzica
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Piotr » 06 sie 2006, 18:50

Jak pisałem wcześniej, ja z Hanią znam się od 33 lat a moją żonę poznałem 10 lat temu i to ona a nie Hania została moją żoną i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy ale równie szczęśliwy jestem z powodu, że mam taką przyjaciółkę jak Hania.
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Posty: 626
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:54
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wroclaw/Cork (Irl)
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: madziula » 06 sie 2006, 18:55

oczywiście nie pisałam o Was :) i zycze Wam jak najlepiej, a skoro rozwazalismy rózne przypadki to napisałam jak także może być, ale bez zadnych podtekstów ;)
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Zablokowany

Wróć do „Przyjaźń”