PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

jak ważna jest przyjaźń i pomocna dłoń każdy wie, a tak naprawdę trzeba przeżyć wiele, aby taką prawdziwa przyjaźń mieć

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Posty: 602
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:07
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: kasia88 » 31 maja 2007, 00:25

A ja dalej nie zmieniam stanowiska w tej sprawie ;)
Bo wg mnie w przyjaźni płeć nie jest ważna, liczy się to jak się daną osobą rozmawia i na ile się ją rozumie, chociaż i tak większość przychodzi z czasem :-)
Aniijjaa pisze:Nie wierze w przyjaźń K i M. Może tak się zdarzyć, że w całej tej przyjaźni, zrozumieniu zakochają się w sobie nawet po wielu latach przyjacielskich stosunków
my tam żadnych stosunków nie mamy :D
ale patrząc pod takim kątem równie dobrze może okazać się, że będę bi,a wtedy moja przyjaciółka będzie zagrożona :mrgreen:
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

lucypah
Początkujący ✽✽
Posty: 399
Rejestracja: 08 wrz 2006, 15:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: stargard

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: lucypah » 31 maja 2007, 09:05

cytowanie mi nie chodzi, fuc.... i emotki tez nie

my tam żadnych stosunków nie mamy
ale patrząc pod takim kątem równie dobrze może okazać się, że będę bi,a wtedy moja przyjaciółka będzie zagrożona


czyli przyjazn w obrebie jednej plci nie gwarantuje tylko przyjazni <lol2>
a dodatkowo gdzies czytalem, ze sa osoby ktore twierdza: gej najlepszym przyjacielem kobiety ;p

Aniijjaa
Początkujący ✽✽
Posty: 469
Rejestracja: 27 sty 2007, 14:49
Choroba: CU
województwo: opolskie

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Aniijjaa » 31 maja 2007, 10:17

kasia88 pisze:my tam żadnych stosunków nie mamy
w dosłownym sensie napewno nie, a przynajmniej w przyjaźni nie powinno być :razz:
tak jak wcześniej czytałam, przyjaźń ale po miłości - prędzej w taką uwierzę z trudem :wink: dobry kolega ale nie przyjaciel na każde kiwnięcie. Ale wiem, że istnieją takie przyjaźnie :roll:
Aniijjaa

ESka

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: ESka » 31 maja 2007, 10:36

Oczywiście, że przyjaźń damsko-męska istnieje sama mam jednego prawdziwego przyjaciela faceta zawsze można na niego liczyć wysłucha moich narzekań na męski świat i wogóle jest spoko o wszystkim możemy pogadać :wink:

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Alishia » 02 cze 2007, 19:19

No wlasnie.Takie odiweczne pytanie...bez odpowiedzi.Ja osobiscie uwazam,ze chyba nie moze byc prawdziwej przyjazni miedzy facetem a kobitka.Nawet jesli taka przyjazn sie rodzi to po jakims czasie przeradza sie ona w uczucie...chocby tylko z jednej strony(a wtedy taka przyjazn moze sie niestety skonczyc...).

Mama Juleczki
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 gru 2006, 19:08
Choroba: CU u rodzica
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Mama Juleczki » 02 cze 2007, 19:57

Osobiście mam kilku wyśmienitych przyjaciół płci silnej :wink: i szalenie to cenię sobie.
Jednym z nich jest mój mąż. Byliśmy przyjaciółmi na długo przed tym jak zostaliśmy parą, a zostaniemy nimi jak mniemam, po kres swoich dni.
Przyjaźń i miłość to pokrewne sobie uczucia i mają to do siebie, że wzajemnie się przenikają. Nie ma tu nic do rzeczy płeć ewentualnych przyjaciół.
Patrzeć oczyma dziecka aby kochać świat i aby nigdy nie przestać się dziwić.

ESka

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: ESka » 03 cze 2007, 11:13

Zenobius pisze:zeby byc para powinno sie najpierw zaprzyjaznic. Czyli nie spotykac z czlowiekiem od razu z zalozeniem ze sie bedzie razem
Też tak uważam najpierw przyjaźń a później ewentualnie coś więcej z tego może być. Tylko po jakimś czasie znajomości można stwierdzić, że to coś więcej lub piękna przyjaźń ale tylko przyjaźń i nic więcej. :smile:

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Cinimini » 03 cze 2007, 16:54

Edyta83 pisze:Też tak uważam najpierw przyjaźń a później ewentualnie coś więcej z tego może być.
No ja jestem innego zdania....a to dlatego,ze u mnie na przyjazn pracuje sie bardzo dlugo. I tym mianem na chwile obecna okreslam "tylko" 2 osoby. Takze gdybym miala sie najpierw zaprzyjazniac z facetem to chyba bym byla wiecznym singlem :razz: . U mnie to jest tak,ze mnie trafia i koniec i dopiero w "praniu" wszystko wychodzi....chociaz nie wiem czy to , az takie dobre,bo poki co jestem samoootnaaaa...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

ESka

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: ESka » 03 cze 2007, 17:07

Cinimini pisze:No ja jestem innego zdania....a to dlatego,ze u mnie na przyjazn pracuje sie bardzo dlugo
Masz rację ja rzeczywiście użyłam niewłaściwie słowa "przyjaźń" poprostu chodziło mi o takie bliższe poznanie coś w rodzju zakumplowania się dłuższej znajomości no nie potrafie tego wyjaśnić nie wiem jakiego słowa użyć. Przyjaźń to znacznie coś więcej niż to co ja miałam na myśli :smile: U mnie też się zdarza że mnie trafia odrazu ale równie szybko jak mnie trafia tak szybko mi przechodzi :razz:

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Cinimini » 03 cze 2007, 17:13

ja z reguly dosc szybko czuje czy moglabym z kims byc czy nie,czy odpowiada mi ta osoba,jej sposob bycia itd.a cala reszt-ta najwazniejsz jakby nie bylo-wychodzi w praniu jak juz pisalam...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: ranka » 03 cze 2007, 18:11

ja chyba podobnie zachowuje sie jak Cini.Od razu wiem czy "z tej mąki bedzie chleb"czy tez nie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: jaryszek » 03 cze 2007, 21:05

Cinimini pisze:ja z reguly dosc szybko czuje czy moglabym z kims byc czy nie,czy odpowiada mi ta osoba,jej sposob bycia itd.a cala reszt-ta najwazniejsz jakby nie bylo-wychodzi w praniu jak juz pisalam...
ranka pisze:ja chyba podobnie zachowuje sie jak Cini.Od razu wiem czy "z tej mąki bedzie chleb"czy tez nie. :)
Ale czy milośc nie jest ślepa ? :wink:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: jaryszek » 03 cze 2007, 21:12

Torvik pisze:
jaryszek pisze:Ale czy milośc nie jest ślepa ? :wink:
Sprawiedliwość jest ślepa. Przynajmniej w teorii.
A dyskusja o tym czy miłość jest ślepa była prowadzona tutaj: http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.ph ... c&start=60
Mi chodzilo tylko to ze wg mnie nigdy nie wiesz jak to sie wszystko moze potoczyc i mozesz sie zakochac w kims w ogole co sie nie spodziewales :razz:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: Cinimini » 04 cze 2007, 17:01

Dokladnie tak Jaryszku,dlatego napisalam,ze mnie jak "trzasnie"to koniec,wydaje mi sie,ze spotkalam ideala itd.ale zazwyczaj wszystko wychodzi w praniu....i dopiero po jakims czasie przyglafam sie tej osobie na "trzezwo"...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA :)

Post autor: jaryszek » 04 cze 2007, 20:07

Cinimini pisze:Dokladnie tak Jaryszku,dlatego napisalam,ze mnie jak "trzasnie"to koniec,wydaje mi sie,ze spotkalam ideala itd.ale zazwyczaj wszystko wychodzi w praniu....i dopiero po jakims czasie przyglafam sie tej osobie na "trzezwo"...
Dobrze Cinimini ze chociaz po jakims czasie a nie po slubie :razz:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Zablokowany

Wróć do „Przyjaźń”