Rodzina jako system wartości

rodzina fundament społeczeństwa, ale jak wiadomo każdy ma swoje sukcesy i porażki, którymi może się z nami podzielić

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
lorema

Re: Napisz coś dołującego

Post autor: lorema » 14 maja 2017, 16:28

Proszę o spokojne i zrównoważone wypowiedzi.
Jeżeli ktoś będzie chciał kontynuować rozmowę na temat rodziny, singli czy innej sprawy poruszanej we wcześniejszych wypowiedziach nie związanych z tematem " Napisz coś dołującego", to proszę o założenie wątku w odpowiednim Dziale na forum.

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Napisz coś dołującego

Post autor: Noelia » 14 maja 2017, 18:28

S_Gosia pisze:No już koniec tego tematu .... Noelia coś nieopatrznie napisała a tu rozgorzała taka dyskusja nie powiem mi też się udzieliło
Ale przynajmniej można się było na chwilę oderwać od ciągłego rozmyślania o chorobie ;)
S_Gosia pisze: .... kiedy mu się to uspokoi w końcu
To słowo w słowo moja pierwsza myśl po przebudzeniu się dziś rano...
I to jest dołujące :(
Jacekx pisze:Tubisia nie do twarzy Ci z tą Nienawiścią do miłości bliźniego
Jacekx pisze:Do szkoły Tubisia ale nie wiem czy nie za późno...
Jacekx pisze:Czyli jednak klony Balcerowicza ...
Jacekx pisze:niektórzy obecnie młodzi tzn. ich prawicowość mnie dołuje ... dziwny kraj i dziwni młodzi ludzie...
Jacekx pisze:Dołuje mnie egoizm młodego pokolenia szacuję gdzieś 20-30% populacji.
Obyty.Z.CU kogoś my wychowali ... bo ja czuję się troszku odpowiedzialny za wychowanie Nowego Pokolenia.
Czy w biednym kraju Polsce Młode Wilczury i Młode Wilczyce to jest to o co nam jako Polakom chodziło...?
Ale Cię poniosło i w ogóle co za absurdy...:shock:
Następnym razem dobrze ochłoń i spokojnie przemyśl temat, zanim coś napiszesz... :roll:
Luki36 pisze:Może bardziej Ciebie nie rozumieją,Jacekx
Otóż to.
Masz mniej więcej tyle lat co moi rodzice i teściowie, a oni mają identyczne podejście do życia i poglądy jak ja i mąż.
Zatem to absolutnie nie jest tak, że "młodzi nie rozumieją starszych".
To tylko niektórzy starsi mają..."specyficzny" tok myślenia i rozumowania, tak delikatnie mówiąc ;)
Tubisia pisze:A w temacie: odebrałam kolejne wyniki morfologii: hematokryt poniżej normy, hemoglobina na granicy dolnej normy, próby wątrobowe podwyższone, kreatynina w dolnej normie. Na dokładkę pielęgniarka wkuła mi się w zrost i skończyło się na pobraniu z wierzchu dłoni i mam siniaka
Mój pierwszy post tutaj, od którego zaczęła się ta cała dyskusja, dotyczył właśnie stresującego oczekiwania na wyniki z krwi, no i nie są najlepsze (a niektóre wręcz bardzo kiepskie), więc dół u mnie identyczny...:cry:
Trzymaj się, może da się coś zaradzić i wyniki się poprawią :*

Mój to w ogóle ma coś nie tak z tymi żyłami, bo wiecznie jakieś problemy z nimi mają, albo się wkłuć nie mogą albo coś, albo jakaś stażystka robiąca to chyba trzeci raz w życiu :lol:
Ręce ma teraz tak pokłute, też siniaki jakieś i inne ślady, co w połączeniu z jego wyglądem, fryzurą, tatuażami itp. daje bardzo ciekawy efekt - taki, że w sklepie się wszyscy dziwnie patrzą (a wreszcie pogoda na krótki rękawek), a kasjerka ostatnio tak wydawała resztę, żeby przypadkiem nie dotknąć jego ręki haha :smiech: :doh:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Zablokowany

Wróć do „Rodzina”