narkotyki

wszelkie dylematy związane z używkami tej kategorii

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Olimpijka

Re: narkotyki

Post autor: Olimpijka » 26 gru 2010, 23:55

Corleone pisze:(czasem nawet amfetaminę dodają)
LSD, a nawet heroine.

dethleffs

Re: narkotyki

Post autor: dethleffs » 27 gru 2010, 01:14

co byscie nie gadali o trawie - to ja jestem zdania by szukac rozladowania napiecia we wszelakie legalne sposoby i bez konsekwencji dla naszej jednostki sterującej :roll: idźta bałwana lepić :E - beka bedzie ta sama

Olimpijka

Re: narkotyki

Post autor: Olimpijka » 27 gru 2010, 01:15

dethleffs pisze:idźta bałwana lepić :E - beka bedzie ta sama
:lol:
co byscie nie gadali o trawie - to ja jestem zdania by szukac rozladowania napiecia we wszelakie legalne sposoby i bez konsekwencji dla naszej jednostki sterującej :roll:
Generalnie tez jestem tego zdania. W sumie juz nie tykam tego typu uzywek.

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: narkotyki

Post autor: Alishia » 27 gru 2010, 12:32

Hm,a skąd wziąć marychę legalnie?
Kiedy widzę,że zioło jest jakiś dziwne,pachnie inaczej,wygląda inaczej po prostu nie biorę go.
Uważam,że skoro alkohol i papierosy są zalegalizowane to marihuana też być powinna.Owszem zmiany po niej w psychice są,ale chyba o to chodzi właśnie.Ja nie mówię o jakiejś patologi. Byle by to robić z głową.
Poza tym państwo trzepało by z tego niezłą kasę,towar byłby dobrej jakości.
Ale my Polacy jesteśmy 100 lat za Murzynami...Jak się napić to do urwania filmu,jak się naćpać to tak,żeby nie wiedzieć co się w okół dzieje.A to nie o to chodzi!

dethleffs

Re: narkotyki

Post autor: dethleffs » 27 gru 2010, 14:37

nie lubie jak ktoś źle mówi o polakach - toż my wszyscy składamy się na obraz nas.

ja np wśród ludzi których znam - nie mam nikogo - kto pije do upadłego

a że państwo miałoby dochody ? to złodziei też można opodatkować - niech działalność gospodarczą założą :E
eeee no trochę przesadziłem z porównaniem - ja też w sumie nie mam nic - co do legalizacji - a jedynie co do propagowania owej używki - choćby i tym tematem

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: narkotyki

Post autor: magda281 » 27 gru 2010, 14:42

Wszystkie używki są trucizną jeśli nie ma się umiaru :/ a narkotyki jak dla mnie sa złe i to bardzo zresztą jak nie umiejętne picie alkoholu tez jest bardzo złe mam parę znajomych co sa już alkoholikami ,kolegę mam co pali ziółko juz 10 lat zachowuje się normalnie i jest spokojny i opanowany ale ma jedna wadę -zaniki pamieci :/ podsumowując wole rozmawiac z tym kolega co pali niz z tym co nadużywa alkoholu :/
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: narkotyki

Post autor: Raysha » 27 gru 2010, 14:43

dethleffs pisze:eeee no trochę przesadziłem z porównaniem - ja też w sumie nie mam nic - co do legalizacji - a jedynie co do propagowania owej używki - choćby i tym tematem
każdy ma swój rozum. Jest wolność słowa.

Awatar użytkownika
eni80
Aktywny ✽✽✽
Posty: 525
Rejestracja: 28 lis 2010, 13:31
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: narkotyki

Post autor: eni80 » 27 gru 2010, 15:00

Alishia pisze:Uważam,że skoro alkohol i papierosy są zalegalizowane to marihuana też być powinna
Jestem tego samego zdania.
eni :serce: :serce: :serce:

Olimpijka

Re: narkotyki

Post autor: Olimpijka » 27 gru 2010, 15:01

magda281 pisze:kolegę mam co pali ziółko juz 10 lat zachowuje się normalnie i jest spokojny i opanowany ale ma jedna wadę -zaniki pamieci :/
To jest masakra i to straszna. Po prostu pamiec czasem paruje (konkretny fakt) i potrafi wracac po wielu dniach. Upierdliwe.

Ja znam osoby, ktore od palenia smiesznie mowia i zmienily sie. Nie wiem, czy to ma swoja nazwe, ale te osoby maja doslownie identyczny styl mowienia i spowolnione reakcje :razz:

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: narkotyki

Post autor: magda281 » 27 gru 2010, 15:15

Olimpijka pisze:ale te osoby maja doslownie identyczny styl mowienia i spowolnione reakcje
to zalezy bo np ten moj kolega jak nie pali to jest ostro przymulony hehe
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Olimpijka

Re: narkotyki

Post autor: Olimpijka » 27 gru 2010, 15:18

magda281 pisze:Olimpijka napisał/a:
ale te osoby maja doslownie identyczny styl mowienia i spowolnione reakcje
to zalezy bo np ten moj kolega jak nie pali to jest ostro przymulony hehe
No ja mowie o niektorych osobach, nie kazdy tak ma od palenia, bo ja mialam tylko straaaszne dziury. Ale wlasnie znam paru chlopakow, ze zawsze sa spowolnieni i do dzis, choc juz nie pala w ogole. No i smiesznie mowia.

Awatar użytkownika
eni80
Aktywny ✽✽✽
Posty: 525
Rejestracja: 28 lis 2010, 13:31
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: narkotyki

Post autor: eni80 » 27 gru 2010, 15:22

magda281 pisze:to zalezy bo np ten moj kolega jak nie pali to jest ostro przymulony hehe
Mój kolega ma to samo . Kazdy organizm reaguje inaczej . A widzieliście alkoholika w ostatnim stadium choroby? Uważam , że powinni zalegalizować , kto będzie chciał palić to i tak będzie palił.
eni :serce: :serce: :serce:

Olimpijka

Re: narkotyki

Post autor: Olimpijka » 27 gru 2010, 15:25

eni80 pisze:A widzieliście alkoholika w ostatnim stadium choroby?
Tak. Osoba, ktora znam, mimo, ze trzezwa to mowi jakby byla wiecznie pijana. Jezyk sie placze straszliwie, zle wyglada.

Awatar użytkownika
eni80
Aktywny ✽✽✽
Posty: 525
Rejestracja: 28 lis 2010, 13:31
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: narkotyki

Post autor: eni80 » 27 gru 2010, 15:32

Osoba,która ja znam, to nigdy nie jest trzeżwa , a robi taki rzeczy , że jakbym komus opowiedziała , to by nie uwierzył. Zadaje się jej pytanie , a ona gada nie dość ,że nie na temat , to jeszcze jakies bzdury. Masakra. marihuana nie wyniszcza , az tak organizmu jak alkohol .....
eni :serce: :serce: :serce:

Olimpijka

Re: narkotyki

Post autor: Olimpijka » 27 gru 2010, 15:36

Osoba,która ja znam, to nigdy nie jest trzeżwa , a robi taki rzeczy , że jakbym komus opowiedziała , to by nie uwierzył. Zadaje się jej pytanie , a ona gada nie dość ,że nie na temat , to jeszcze jakies bzdury. Masakra.
No u mnie to samo. Jakby mozg byl wyzarty. Tyle, ze ta osoba, ktora znam juz ma marskosc watroby alkoholowa i doprowadzila sie do takiego stanu, ze od gromadzenia sie wody lezala w szpitalu ciagle i nie byla w stanie funkcjonowac. Teraz tak nie pije, ale niestety popija. Jednak wrazenie ciagle jest wlasnie o tanie upojenia. Dziwne jazdy, dziwne gadki i dziwne zachowania.

Narkotyki niszcza, ale zalezy ktore. Uwazam, ze marihuana az tak nie, ale juz twarde to makabra. Osoby, ktore regularnie biora sa po prostu wrakami. Kilka osob znam, ktore zachorowaly na schizofrenie paranoidalna od amfetaminy. Ciagle leki, glosy doprowadzily do ujawnienia sie choroby. Sklonnosci genetyczne moga doprowadzic do tego u osob zazywajacych twarde dragi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Narkotyki”