Nicorette, gumy, plastry itd z nikotyna

palić czy nie palić oto jest pytanie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Przemek84
Początkujący ✽✽
Posty: 64
Rejestracja: 26 wrz 2007, 22:26
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa

Nicorette, gumy, plastry itd z nikotyna

Post autor: Przemek84 » 12 kwie 2008, 11:05

Przegladalem forum i natrafilem jedynie na sladowe wzmianki na ten temat , jezeli ominolem jakis post to przepraszam za zasmiecanie ;D.
Palic nie zamierzam bo po pierwsze dla mnie ten smak jest nie do zniesienia a po drugie nie zdrowe .
Jednak czytalem troche o nikotynie i jestem ciekawy jakie macie doswiadczenia z takimi preparatami chodzi mi zwlaszcza o osoby ktore zarzywaja te srodki nie ze wzgledu na pozbywanie sie nalogu ale zeby dostarczyc nikotyne , co dla nas moze byc leprze plastry czy gumy ? , pomoglo to komus ? a moze zaszkodzilo ?

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Posty: 889
Rejestracja: 09 gru 2006, 19:43
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Nicorette, gumy, plastry itd z nikotyna

Post autor: misiek1 » 14 kwie 2008, 21:34

Tak jak pisze Żabusia, chory palący gdy rzuca przeważnie ma pogorszenie leczy niepalący chory jak zacznie to zyskać może jedynie raka, zawał, udar, choroby serca i naczyń krwionośnych, zadyszkę, pustkę w portfelu i wiele wiele innych ;)
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Nicorette, gumy, plastry itd z nikotyna

Post autor: Alishia » 15 kwie 2008, 08:52

Kurde,mnie trudno uwierzyć w te "dobre"strony nikotyny.Sama niestety palę,ale jak nie zapalę przez jakiś czas to raczej siada mi bardziej psychika(zdenerwowanie,zirytowanie)niż same jelita.
Myślę,że lepiej rzucić palenie i przemęczyć się z jelitami,niż palić dalej.Może już nie długo?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Papierosy”