zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

dział dla wszystkich matek, które chcą stworzyć swoje historie, podzielić się doświadczeniami, a przede wszystkim najważniejszą nowiną, że "Będzie Mamą"

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gacunia
Początkujący ✽✽
Posty: 138
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:26
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: gacunia » 08 wrz 2015, 23:13

Mój jednak nie chory. Byliśmy u lekarza i się okazało, że to zęby idą. Rzeczywiście mniej śpi, więcej płacze, co jest do niego niepodobne. Póki co apetyt dopisuje.
A w kwestii postępów: je z łyżeczki (sam nawet przyciąga moją rękę, kiedy za bardzo zwlekam), obraca się z pelców na brzuch sprawnie i szybko (nawet w wanience) oraz pełza-szybko śmiga, nieważne po jakim podłożu (wliczając męża i mnie) podnosi pupę, ale jeszcze się nie umie z taką przemieszczać.
Rozpoznanie 24.12.2007
Asamax 500 3x2 tabl
Pentasa 1 x czopek



18.02.2015, 00:30, Wojtuś -> 3100g, 53 cm

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 08 wrz 2015, 23:56

U mnie wszyscy szczęśliwi już oczami wyobraźni widzą jak syn będzie w święta igliwie z choinki zjadał.Fajnie będzie mówią taki maluch sobie raczkował po mieszkaniu .Bardzo ,bardzo się cieszę że tak go wszyscy kochają :) kurcze żeby tak było,chwilo trwaj :roll:
:D

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 17 wrz 2015, 08:29

Dziewczyny my chyba kończymy przygodę z karmieniem.. Mam kolejny kryzys laktacyjny i jestem tak zmęczona że przejdziemy na mm. Cieszę się że pół roku daliśmy rade z cycuszkami :) Z jednej strony jest mi szkoda że powoli zaczynamy odstawianie ale z drugiej będę mieć więcej czasu dla siebie ii może trochę odpocznę... Nie chcę go odstawić z dnia na dzień więc spróbujemy stopniowo. :( mamy dwa ząbki i czekamy na kolejny :) ciekawe kiedy się pojawią :) pozdrawiam Was ciepło i Wasze Maleństwa

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 17 wrz 2015, 22:54

Katarzyna zuch dziewczyna z ciebie że tak długo karmiłaś :) zazdraszaczam tobie bardzo.Już 2zęby o matko szybko .
:D

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 25 wrz 2015, 22:09

Dziewczyny co u was? Nasz syn się popsuł,rozrabia,raczkuje :) bardzo go kable interesują :D na słowa nie wolno przyśpiesza jak nie wiem co :D jest suuuuuuper.
:D

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 26 wrz 2015, 18:05

U nas nadal dwa ząbki i zaczynam powoli pełza na przód :) nawet śpimy w dzień dwa do trzech razy po ok 2 godz. pomimo że skończyliśmy pół roku to jemy zupki po 8mym miesiącu :p (jak się jakaś trafi bo gotuję sama póki co, ale z grudkami i ryżem sobie radzimy) W nocy nadal nie śpimy :(

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 26 wrz 2015, 22:02

Katarzyna fajnie :D śpij w dzień a w nocy się bawcie ;) kupiłam parówki jutro chcę zapodać 97% szynki zdaje się zobaczymy.Nasze chłopisko jest cudne :) i fajniste bardzo :) ale za szybko rośnie :( .
:D

kafka

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: kafka » 28 wrz 2015, 20:25

Ale Wasze łobuzy są obrotne! Mój grubas nauczył się na razie tylko siedzieć, ale niestety nie potrafi sam usiąść z leżenia, więc go nie sadzamy. No i dlatego też czekam z bardziej stałym jedzonkiem. Ida dalsze zęby, więc ma katar i rzadkie kupy, że o atakach szału nie wspomnę!

Dziewczyny, ale czas leci! Dopiero co rodziłysmy!

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 29 wrz 2015, 09:35

Campari w dzień to śpi tylko synek :p ja nie mogę sobie pozwolić bo doba jest za krótka ;p
Kafka Filip też sam z leżenia nie usiądzie ale za ręce się podciąga :)
Dziewczyny mamy mały problem. Jest katar od kilku dni, aspirator nie dawał rady więc kupiłam tradycyjną gruszkę. Walka przy odciąganiu jest straszna i płacz ale coś już nią jestem w stanie ściągnąć aczkolwiek też nie wszystko. Katar już jest zielony... Jak sobie radzicie z katarem? Słyszałam że jest aspirator KATAREK który podłącza się do odkurzacza i jest rewelacyjny.. Ale zobaczymy zamówię i sprawdzimy czy działa.

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 29 wrz 2015, 09:36

Campari w dzień to śpi tylko synek :p ja nie mogę sobie pozwolić bo doba jest za krótka ;p
Kafka Filip też sam z leżenia nie usiądzie ale za ręce się podciąga :)
Dziewczyny mamy mały problem. Jest katar od kilku dni, aspirator nie dawał rady więc kupiłam tradycyjną gruszkę. Walka przy odciąganiu jest straszna i płacz ale coś już nią jestem w stanie ściągnąć aczkolwiek też nie wszystko. Katar już jest zielony... Jak sobie radzicie z katarem? Słyszałam że jest aspirator KATAREK który podłącza się do odkurzacza i jest rewelacyjny.. Ale zobaczymy zamówię i sprawdzimy czy działa.

elwik18
Początkujący ✽✽
Posty: 96
Rejestracja: 09 gru 2010, 18:49
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: G...

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: elwik18 » 29 wrz 2015, 11:49

Katarzyna - KATAREK jet rewelacyjny. Ja zakupiłam go jak synek miał 2 m-ce i tak juz prawie rok z niego korzystam. Na początku też miałam zwykły aspirator ale przy gęstszym katarze ja nie dawałam rady ściągać tylko mąż, a on wiadomo w pracy więc za namową położnej zakupiłam i muszę stwierdzić, że radzi sobie ze ściąganiem kataru wyśmienicie. Jak synek był młodszy to dawał sobie ściągać katar bez problemu, nawet go to śmieszyło ale po półrocznej przerwie od katarku teraz już ryczał niemiłosiernie wiadomo roczniak już trochę mądrzejszy) ale nawet najpaskudniejszy katar udało mi się ściągać i co najważniejsze na samym katarze się skończyło. Ja KATAREK polecam ale wiadomo, każdy ocenia wszystko samodzielnie :-) i co jednemu się podoba innym nie musi ale uważam, że to akurat warto wypróbować.

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Katarzyna » 30 wrz 2015, 08:50

Ja nie daję rady ani aspiratorem ani gruszką. Wczoraj zamówiliśmy katarek i dzisiaj powinien przyjść. Muszę próbować wszystkiego bo nie chcę żeby poszło mu to dalej a wczoraj już mi się odbijał katarem... Odpukać przez pół roku Mały nie chorował ani razu. Ja byłam przeziębiona i miałam z nim kontakt cały czas i nic nie podłapał a bratowa z bratem rozłożeni byli po spotkaniu ze mną ;p

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: CAMPARI34 » 30 wrz 2015, 13:25

Ja na katar kupiłam maść majerankową pod nos i zawsze nie na gołą skórę ale na koszulkę smaruję Vickiem na to ubieram dodatkową koszulkę żeby w oczy nie wtarł a lepiej mu się oddycha.Acha i jeszcze taką inchalacje do kontaktu się na noc puszcza i to jest super.Kabli muszę pilnować całymi dniami bo syn łazi po całym mieszkaniu kabli szuka :D gdzie nie dojdzie na czworakach to się doczołga :) suuuuper mówię wam a ja za nim i go kręcę na pamiątkę.
:D

Anonymous_13ece955

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: Anonymous_13ece955 » 30 wrz 2015, 17:07

CAMPARI34 pisze:Ja na katar kupiłam maść majerankową pod nos
podobno znakomite, naturalne i za grosze w aptece :)

gacunia
Początkujący ✽✽
Posty: 138
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:26
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: zapraszam do dyskusji przyszłe mamy 2014 ;D

Post autor: gacunia » 30 wrz 2015, 22:36

Campari, kiedy tak piszesz o swoim synku, to jakbyś opowiadała o moim. Mój też łazi po domu i szuka kabli :)

I macie rację, dziewczyny, dopiero cośmy się szykowały do porodu...
Rozpoznanie 24.12.2007
Asamax 500 3x2 tabl
Pentasa 1 x czopek



18.02.2015, 00:30, Wojtuś -> 3100g, 53 cm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mamusie i Maluchy”